0

Rotacja to jedno, a zle ustawienie poszczegolnych zawodnikow to co innego, rotacja na pewno nie jest zla, bo czy gra xavi z ceskiem, czy xavi z iniesta czy iniesta z ceskiem moim zdaniem nie robi wielkiej roznicy. A to wlasnie w pomocy i w obronie jest najwiecej rotacji, bo w ataku nie za bardzo jest kim rotowac. Stracilismy na razie 7 bramek w 13 meczach, daj Boze kazdemu taki wynik, obrona gra dobrze mimo rotacji. Tak jak mowilem juz wczesniej wiele razy chcialbym na SB zobaczyc w ataku trio iniesta-villa -messi wlasnie w takiej kolejnosci, w pomocy xavi cesc busquets. To jest prawdopodobnie najlepszy ofensywny sklad w historii pilki noznej, na papierze real nie ma z nami szans.

0

mam nadzieje ze na real wyjdziemy "po staremu" czyli Messi na prawej wspolpracujacy z Alvesem +grajacy na Marcelo a nie pchajacy sie przez Pepe Xabiego i Ramosa przez srodek, Villa na srodku i Iniesta z lewej, wspomagajacy pomoc

0

wybacz, ale porownywanie di marii do jakiegokolwiek pilkarza na swiecie w kontekscie nurkowania jest niedorzeczne a nawet niegrzeczne

0

miryc
tylko ze to "ustawianie" moim zdaniem zaczelo sie juz wczesniej, to nie jest tak ze napastnicy przestali strzelac, to gramy na Messiego
moim zdaniem to jest zmiana calej filozofii gry, przestawienie Messiego na srodek i danie mu calkowitej swobody sprawilo, ze jak on nie strzela to o bramki jest bardzo ciezko
i tak jak napisal mirmar mamy problem na wyjazdach,a to juz zaczyna byc niepokojace, bo wynika z braku pomyslu na gre przy dobrze ustawionym przeciwniku

0

*odrobic

0

tak jak napisal mirmar to nie chodzi o to czy jest punktow 6,8 czy nawet 12, bo wszystko da sie obronic
barca poprostu gra slabiej, jak juz mowilem moim zdaniem dlatego ze gra jest za barco ustawiana pod messiego
zawsze mowilem ze wole go na prawym skrzydle a nie na srodku bo to nie jest napastnik, a zejscia w stylu rivaldo sa genialne

0

Nie wiem dlaczego moj komentarz sie nie pojawil wiec napisze jeszcze raz, w skrocie :)
pamietacie MVP i ich rekordy? teraz Villa jest dramatycznie slaby a Pedro to wogole jest w druzynie czy sprzedalismy go? Gra barcy za bardzo zostala podporzadkowana Messiemu, jak on nie gra dobrze to zaczyna sie robic problem, na poczatku ratowal nas troche cesc ale teraz sie wystrzelal i jest klops
real jest potezny, nie byl tak mocny od wielu lat i pierwszy raz od dawna naprawde obawiam sie GD, bo mozemy z taka gra naprawde mocno wtopic, chyba ze akurat messi znowu wzniesie sie na wyzyny

0

Ja juz kiedys pisalem ze moim zdaniem barca za bardzo podporzadkowala gre pod messiego. Pamietacie jeszcze taki twor jak MVP? Ich rekordy? To ze sami mieli strzelone wiecej bramek niz cala liga? Teraz Villa jest dramatycznie slaby, a Pedro wogole nie istnieje, on wogole jest w skladzie czy go sprzedalismy? Messi jest prawdopodobnie najlepszym pilkarzem w historii, ale to niestety nie jest napastnik, typowy, taki jak chociazby Villa. Ja zawsze najbardziej lubilem Messiego na prawej stronie i te jego wejscia w stylu Rivaldo, jednoczesnie genialne dogrania do Villi wlasnie. A teraz? jak Messi nie strzeli bramki to mamy naprawde duzy problem, na poczatku sezonu ratowal nas Cesc, ale teraz sie wystrzelal troche i zaczyna sie robic nieprzyjemnie. Dawno nie balem sie GD, ale teraz real jest potezny, od wielu lat nie byli tak mocni a my nie za bardzo mamy pomysl na gre i bedzie to dla nas naprawde ciezki mecz. Liga jest otwarta, to tylko 6 pkt, a real nie bedzie wygrywal wszystkiego, ale z taka gra nie damy rady.

0

pewnie ktos juz o tym pisal, ale nawiazujac do dyskusji po meczu z sevilla
tak wlasnie sie powinno strzelac karne i messi chyba to zrozumial

0

trzeba przyznac ze jest cos w tym ze niektorzy bramkarze umieja bronic karne, moze to jakis instynkt, intuicja, ze potrafia pojsc w odpowiednia strone, takim bramkarzem jest np van der sar

0

ot dobrze madrego posluchac :)

0

nie czytalem innych komentarzy moze ktos tak pisal, a twoja zlosc skupila sie na mnie :)
fakt ze karny strzelony byl zle jest oczywisty i nic mnie nie przekona ze tak nie bylo
fakt ze ronnie strzelal karne pewniej (zawsze z calej sily w okno) tez jest oczywisty
leo robi to inaczej i juz, przewaznie strzela ale czasem nie i nie mam o to najmniejszych pretensji

0

Bingoo,
co to mialo znaczyc?
uznaje messiego za boga pilkarskiego swiata i fakt ze spapral tego karnego tego nie zmieni, czasem sie zdarza
a to ze messi nie wykonuje karnych tak dobrze jak np ronaldinho czy rivaldo wiedzialem od zawsze

0

Ja bym wlasnie winil Messiego
karny byl zle strzelony, nie przy slupku, na zlej wysokosci, bramkarz poszedl przed strzalem i zgadl
jak Ronnie strzelal karnego, to jak trafil w bramke to bamkarz mogl tylko pierdnac ewentualnie
a co do wypowiedzi FC1899Barca to pozwole sie nie zgodzic, rotacja to bardzo dobra rzecz
nie mozna powiedziec ze barca zagrala slabo - zagrali tak samo jak zawsze, mieli wielka przewage i to ze mecz nie skonczyl sie gladkim 4-0 sevilla zawdziecza tylko genialnej dyspozycji bramkarza i wielkiemu szczesciu

0

ma duzy, dlatego mowie ze dobrze ze jest pierwokup :)

0

troche malo te 5 mln... dobrze ze jest pierwokup jezeli jego talent by nagle eksplodowal

0

a tak ogolnie to widze po wypowiedziach ze niektorym mala sodoweczka uderzyla... "tak im sie spieszy do porazki" "jutro pykna osasune" to tylko 2 wypowiedzi z gory listy...

troche pokory panowie (i panie)

0

powiem tak...

na pewno barcelona nie striwerdzila ze nie przyjedzie na mecz i tak o nie przelozyla sobie meczu, musialo sie to dziac w porozumieniu z federacja, sa przeciez jakies procedury w takich przypadkach

jezeli barca zwrocila sie oficjalnie do RFEF o przelozenie meczu, a oni sie na to zgodzili to chyba powinni dzialac w porozumieniu z osasuna prawda? chyba nie jest tak ze barca sobie dzwoni do RFEF i mowi przelozmy mecz a ci sie godza nawet nie pytajac o nic ossasuny

jezeli federacja oficjalnie mowi o odwolaniu meczu i nie przyznaniu walkowera to wszystko jest jak najbardziej w porzadku moim zdaniem

0

ale pewnosc siebie przez wszystkich przemawia

nie zapominajcie ze nie mamy zapewnionych tych 3 punktow, trzeba je sobie wygrac :)

0

szczeze. jak bym mial juz wybierac to wolalbym zeby odszedl keita (abstrachujac od jego obecnej formy ktora jest bardzo mizerna)

wydaje mi sie ze yaya jest na podobnym poziomie w ofensywie ale jest lepszy w defensywie i jest duzo lepszy technicznie

osobiscie tez nie rozumiem dlaczego pep tak sie uwzial na niego i stawial na sergio, ktory pod koniec sezonu zaczal juz wyczyniac glupoty

mam nadzieje ze nie odejdzie

0

nelson a widziales zachowanie i twarz ibry po zdobyciu bramki? i juz po zejsciu na lawke? widac bylo ogromna radosc i ulge

on nie zapomnial jak sie gra w pilke, mial jakis problem, jakas blokade ktora chyba powoli zaczyna odpuszczac

cale szczescie ze pep nie zdazyl zmienic go minute wczesniej bo wtedy byloby jeszcze gorzej

a teraz moim zdaniem bedzie juz tylko lepiej :)

0

jak chcesz przeprowadzac szybkie akcje skoro przeciwnik barcelony zawsze stoi w 11 na wlasnej polowie? nie wychodzi do ataku, nie odkrywa sie... a szybkie akcje sa, moim zdaniem barca to jeden z najlepiej kontrujacych zespolow na swiecie, tylko takich akcji jest malo bo poprostu nie ma do tego zbyt wiele okazji

a co do stylu jeszcze to mnie nie denerwuje zbyt duza ilosc podan w srodku boiska, jak mamy pilke to nie ma jej przeciwnik a barca nigdy nie grala tak zeby oddac inicjatywe

denerwujace jest to ze przesadnie probuja "wejsc" do bramki - czasami az prosi sie o strzal z dystansu (powiedzmy z 20 metra) a nie o kolejne podanie i roklepanie przeciwnika, oczywiscie jest to ladne ale czasami zaczyna robic sie denerwujace

0

raczej o 180 stopni...

0

na arszawina byl czas, nie udalo sie, to teraz jego wyciagniecie bedzie kosztowalo duzo duzo wiecej wiec to raczej bez sensu

0

z tego co widze to na zdjeciu trzyma sie za prawe udo :P

0

z tego co widzialem na tym filmiku na zadnym z prezentowanych meczow nie bylo wiecej niz 200 osob - to jest liga brazylijska? czy jakies rezerwy? na gremio chyba raczej wiecej kibicow przychodzi

druga sprawa - nie pokazal tu nic nadzwyczajnego, kilka wygranych glowek z goscmi 20 cm nizszymi, 1 podanie (takich to marquez albo pique robia po 10 w meczu), kilka prostych odbiorow

ogolnie mam wrazenie ze przeciwnicy reprezentuja klase naszej okregowki (zauwazcie ile razy przewracaja sie "o siebie"

ogolnie mowiac (nie odbierajac ewentualnego talentu Mario) - smierdzi mi ten film :)

0

co do sytuacji Welingtona nie obwinialbym sedziego bo mial prawo tego nie widziec, ale po to jest komisja zeby nie tylko cofac kary ale przede wszystkim je nakladac

niestety podobnie jak w przypadku UEFY to jest wszystko jedna mafia...

0

po raz kolejny sie powtorze ale moim zdaniem cale nieszczesnie ronniego to jego brat

chcial sie nachapac jak najwiecej i przez to zniszczyl jego kariere

lza sie w oku kreci jak ogladam coraz to nowe kompilacje...

0

jeszcze taka mala dygresja - czuje ze posrednio przez sprawe cesca i pique klub "zmarnowal" talent dos santosa za szybko wstawiajac go do skladu zeby przypadkiem ktos go nie podkupil, bodobnie jest z bojanem - moim zdaniem wszedl do skladu o rok za wczesnie, ale on jest jeszcze do odratowania

0

wkurza mnie to jego gadanie... czy on wymagal od trenerow zeby w wieku 16 lat wstawili go do pierwszego skladu? przeciez nawet messi byl starszy jak wchodzil.. skoro tak bardzo kocha barce powinien byl zostac albo teraz mocno naciskac na transfer a on tylko gada gada i gada jak mu tu bylo zle jak teskni i jak kocha

pilkarz dobry ale poprostu mnie wkurza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?