9

@piJohn Jak ma pauzować to wolę Elche u siebie niż np Atletico czy Villareal

23

6. Absolutnie beznadziejna Barcelona przegrywa 2-1 z Realem którego w poprzednim sezonie zgnoiła 4 razy z rzędu. Kiedyś musiała przyjść ta porażka. Przed meczem zastanawialiśmy się czy Mbappe strzeli 3 czy 5 goli, a wynik był na styku do końca. Teraz tydzień przerwy, powoli wracają kontuzjowani. Ten mecz to tylko 3 pkt, tak jak za tydzień z Elche. Zapomnieć, grać swoje i spróbować odzyskać formę.
P.S. Dobrze że Pedri wyłapał kartkę, będzie miał półtora tygodnia wolnego. Przy dzisiejszym poziomie odnowy biologicznej to masa czasu. Ten tydzień wolnego jest dla nas zbawienny bo cała drużyna jest zajechana.

1

@Torion2007 Jak całą karierę był błaznem to nie ma się co spodziewać że w tym wieku się tego oduczy

1

Akurat tutaj się Mu trochę nie dziwię, dziwna zmiana

7

Przecież to absurd, nie raz i nie 10 w takiej sytuacji karnego nie było. Jacyś chorzy są?

2

Absolutny dramat. Nic nie gramy

7

Nie oszukujmy się, w obecnej formie drużyn i sytuacji kadrowej każdy inny wynik niż wygrana Realu będzie ich kompromitacją.

4

Nie można wygrać każdego meczu z Realem, zwłaszcza w takiej sytuacji kadrowej. Oby tylko nie skończyło się jakąś wysoką porażką.

2

Szkoda że ten mecz nie odbywa się za tydzień, bylibyśmy w całkiem innej sytuacji kadrowej. Ale to mimo wszystko ciągle jest mecz ligowy, warty 3 pkt tak samo jak ostatni z Gironą. W poprzednim sezonie Real został zgnojony a teraz oni są faworytem. Nie do końca rozumiem kibiców mówiących że to jakiś specjalny test dla nas czy coś takiego, chyba nie liczycie na to że będziemy seryjnie wygrywać z Realem mecze i to najlepiej wysoko? Przecież kiedyś Real wygrać musi i ja to właśnie obstawiam w niedzielę, boję się tego meczu. Ale nawet jak przegramy to przecież to jest coś zupełnie normalnego, nie da się z Realem wygrywać zawsze.
Ważne to co później, na szczęście mamy 3 łatwiejsze mecze do przerwy reprezentacyjnej i tydzień do meczu z Elche. Wrócą kontuzjowani, będzie czas żeby wrócić do formy.

1

W Madrycie dalej malują trawę na zielono?

0

Ciekawe ile wytrzyma Mbappe grając każdy mecz po 90 minut. To już Pedri u nas mniej gra.

0

@Nightraider Trochę? Ja jestem przerażony...

1

Czyli najbardziej wściekły jest klub który wg wszystkich miał być najbardziej poszkodowany. Fuck logic, it's La Liga.

0

@AduŚ07 Jedna za łokieć druga za faul na ostatnim przy karnym

1

Nie wiem jakim trzeba być głupkiem żeby tak walić gościa z łokcia w erze VAR

0

Normalnie wyprowadza mnie z równowagi tłumaczenie obrońcy „co miał zrobić z tą ręką”. Po prostu qr nie dotykać piłki.

0

@Tarnowitz Trochę ucichł temat Viniego bo zaczął lepiej grać

3

@krycha2201 Na pewno lepiej niż ostatnio + fajna asysta.

4

Jak się ma żółtą kartkę to się rękami nie macha - proste.

0

@dariooo Tu się nei ma co oszczędzać tylko modlić żebyśmy dwucyfrówki nie dostali z taką grą

0

A to nie było tak że to Eric podawał tą ręką?

3

O ile jestem w 1000% za postawieniem na Ronego w meczu z Olimpiakosem to oby nie na lewym skrzydle. To już lepiej Balde tam postawić a jego w środku.

1

Verstappen miatrzem świata? Chyba jeszcze nie, ktoś coś pokręcił.

0

@michal26 Takie mówienie kto miał lepszy bolid jest bez sensu, nie da się tego porównać

0

O Real nie musimy się dzisiaj martwić, Getafe jak zwykle zapomni o swoim stylu gry

3

Swoją drogą to już zaczyna być męczące. Sevilla która gra z nami najlepszy mecz od 3 sezonów przegrywa z beznadziejną w tym sezonie Majorką, Oviedo strzela nam bramkę z połowy a 36 letni Witsel strzela nam gola życia. To jest statystycznie niemożliwe.

0

@lukmrz Ja nie panikuję, ale musisz przyznać że lepiej startować do fazy pucharowej z 2 niż z 22 miejsca. Różnica między poprzednim sezonem a obecnym jest taka że w poprzednim wyniki nie odpowiadały naszej grze. Traciliśmy punkty w absurdalnych meczach w których mieliśmy ogromną przewagę. Teraz gramy beznadziejnie a każda drużyna wchodzi w nas jak w masło. Z drugiego koszyka mamy Eintracht i Brugge, z trzeciego Olimpiakos i Slavię. Mogliśmy mieć chociażby Arsenal, Juventus, Tottenham i Napoli. Z naszą obecną grą to oznaczałoby gigantyczne kłopoty.

0

Mamy szczęścia wiecej niż rozumu że trafiliśmy tak łatwą drogę w LM. Przy naszej obecnej grze z mocniejszymi przeciwnikami byłby problem

6

Najgorsze? Za tydzień mecz z Realem. Jestem absolutnie przerażony, to może być demolka.

2

Dobra, zostawcie już tego Manzano. Fajnie zagrał Roony, chłopak ma potencjał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?