1

Czy będzie to zbytnio ryzykowne jak powiem że Busquets to najlepiej wyszkolony technicznie pomocnik w historii?

2

Jak mam za niego dać 70 to już wolę dać 50 za Kane’a, podobnienjak to było z Lewym. Marketingowo się to jie może nie udać a i jest gwarancja klasy światowej przez 3 sezony.

4

@fotohobby Zapewne chodzi o tymczasowe drogi ewakuacji przez tereny budowy, jakby drogi były źle zaprojektowane to trzeba zaczynać od nowa…

0

@Bykunn Od Yamala pewnie tak ale na pewno nie od Raphinii

0

Za dużo starania wsadził romantyk footballu żeby to się nie udało. Ciekawe czy po latach wyjdzie ilu dziennikarzy trzeba było zachęcić do głosowania.

8

Anglicy już odkryli Pedriego, czas na resztę świata

11

Liczę po cichu na Raphinhe, nikt nie zabroni marzyć :)

2

No dobra, ale co się wydarzyło? Były podstawy do takich nerwów?

0

@Greenalley No to teraz już powalczył. Tak jak pisałem akurat Fermin nie musi nic udowadniać a Flick bardzo bardzo Go ceni. Teraz gramy co 3 dni i założe się że z Oviedo Fermin wyszedłby od pierwszej minuty. Przecież dopiero co wyszedł w podstawie w najważniejszym jak do tej pory meczu z Newcastle.

1

@baden Nie gadaj bzdur. Cenię zaangażowanie Fermina ale w tym meczu wyszedł jak na jakichś prochach. Akurat On nie musi udowadniać że potrafi walczyć. A takie szarpanie w meczu ligowym który dawno jest wygrany było bez sensu i skończyło się bardzo źle.

4

Ferran zagrał dobry mecz więc jest duża szansa że w następnym będzie beznadziejny. Flick musi tak wycelować żeby „trafiło” na mecz z PSG.

0

@Coveta Raz nie trafił z wślizgiem przy linii bocznej, to było gdzieś w pierwszej połowie

12

Bo Fermin przesadzał. 90 minuta prowadzimy 3-0 a ten lata jak opętany…

2

Ale ten Rashford ma odejście

1

Mam nadzieję że Raphinha nie wyjdzie na 2 połowę bo zaraz czerwo wyhaczy

0

Brawo sędzia!! Tępić tych rzeźników

0

Taki skład obrony obstawiałem pod nieobecność Cubarsiego. Oby po 3 punkty bez kontuzji

17

Byłbym najszczęśliwszym kibicem na świecie gdyby Fati wrócił do formy ale czy to możliwe?

1

Ja wiem że w naszym klubie wiele rzeczy jest bez sensu ale doprowadzanie stadionu do takiego stanu tylko po to żeby go otworzyć w styczniu jest zupełnie bez sensu. Czeka nas jeszcze wiele zwrotów akcji, jestem tego pewny.

1

To nie czas na rotacje, z Getafe zawsze gra się bardzo ciężko. Za chwilę mamy Oviedo i beznadziejny w tym tygodniu RSSS, wtedy rotujmy

1

@Rhaan Kiedy Wy w końcu zrozumiecie że pieniądze którymi dysponuje klub a limi narzucony przez Tebasa to dwie różne rzeczy?

2

Ale bym cieszył jakby Rapha to wziął. Nikt tak jak On na to nie zasłużył w poprzednim sezonie

1

Akurat w środku mamy kim grać, do tego Pedri i Frankie są w świetnej formie. A w kluczowej części sezonu Gavi się przyda

9

Araujo pokazał to o czym wszyscy wiedzą: w niskiej grze jest świetny. Dziwię się bardzo że żaden angielski klub nie przyszedł po niego jak była niska klauzula.

2

Kompletnie nie rozumiem działań Laporty, po co On tak ściemnia? Przecież to jest działanie które zmniejsza a nie zwiększa szanse wyborcze.

1

@Murazor Tyle że po drodze Tebas 1736849 razy zmienił zasady jego wyliczania

1

@blakkudium Z Getafe para Eric Christensen wydaje się idealna

1

@RinooniR Z tego co kojarzę liczą się kartki a my trochę nałapaliśmy dzisiaj

0

Warto wspomnieć że Joan Garcia zagrał dzisiaj swój pierwszy mecz w LM. Co to jest za potencjał to nie mam pytań

1

@tbas Nikt chyba nie ma wątpliwości że przy takiej grze Araujo to absolutny TOP.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?