0

Za minutę pójdzie zmiana :)

4

Olmo co dotknie to spier…. Katastrofalny mecz

1

Pedri dzisiaj więcej strat niż w całym sezonie

1

Olmo do natychmiastowej zmiany, już lepiej Lewego postawić koło Ferrana może coś się odbije

1

Nie wiem dlaczego Wojtek ostatnio w sytuacjach sam na sam idzie w ciemno

0

Oby, to by było duże osłabienie dla nich. Jak dla mnie mogą grać nawet rezerwami.

3

@Stinger_ Czasem warto nawtykać manitkę jakimś ogórom żeby się odblokować :)

0

@adi7adi8 Ale wchodzi nakładką, co z tego że wybija? Wiesz, sorry że tak głupio dopytuję ale ja się w przepisach zatrzymałem że każda nakładka jest niebezpiecznym zagraniem i jest odgwizdywana. Czy coś w przepisach się zmieniło?

1

@adi7adi8 Nie wchodzić w piłkarza atakującego nakładką? Przecież gość wystawił wyprostowaną nogę, to jest często karane nawet wtedy gdy nie ma kontaktu jako niebezpieczne zagranie

2

Ale tak serio. Ja rozumiem że piłkarz Galaty był pierwszy przy piłce o ułamek sekundy. Ale to przecież nie zmienia faktu że to była nakładka jak uj, czego ja nie rozumiem?

0

@A4ron Jak takie ciąganie mają gwizdać to po 15 karnych w meczu będzie

0

Jak już takie gole mają unieważniać to bez jaj…

1

Piłkarze Atletico pokazują że po prostu potrzebowali postrzelać jakimś ogórkom żeby się na dobre odblokować

0

Bramkarz Slavii TOP

1

A tak swoją drogą to ciekawe ile jeszcze meczów w pełnym wymiarze wytrzyma Mbappe. Chłop w ogóle nie schodzi a cała gra wisi na nim

1

@Culer9002 Ciekawe kiedy się zorientują że trzeba zmienić ku…. a nie firanki

0

A co tam słychać w obozie PSG? Jakieś nowe wiadomości co do kontuzji?

1

No to zobaczymy jak sobie porwdzi Xabi. Na razie było wszystko ładnie i pięknie, lali slabeuszy albo przepychali mecze dzięki skutecznemu Mbappe. Pierwszy poważny rywal i kompromitacja, zobaczymy co będzie dalej.

0

@daniel32778 E tam, za miesiąc nikt nie będzie pamiętał kto był kontuzjowany a jak wpadnie 3 pkt to będzie naprawdę wielka szansa na nawet pierwsze miejsce. Jeżeli rzeczywiście Vitinha wypadnie to IMO PSG będzie bardziej osłabione niż my

2

@FCB_dimiC Wszyscy zawsze mówią że jak wygrywać to z rywalem w pełnym składzie. Gówno prawda, dla mnie PSG mogłoby nawet wyjsć rezerwami byleby wyrwać 3 pkt.

2

No jeszcze jakby Vitinha wypadł to już by było nieźle

1

@ViscaelBarca2007 Nie zapominaj że teraz nie ma już Messiego który gnoił wszystkich którzy nie byli „jego”

1

Jeżeli Atletico potrafi strzelić tyle bramek Realowi to my też damy radę. Nie ważne jak się to skończy, widać że ich obrona wcale nie jest taka mocna.

1

@Luciano99 Poczekaj aż stadion otworzymy, wtedy będzie Lambada dopiero

0

Real dobry czy Atletico słabe?

0

@directedbyfcb Obecna, obecna kolego. Jak Polska odpadała w półfinale MŚ to siatkarze zdobywali mistrzostwo olimpijskie. Szach mat mat.

0

Jak reprezentacja piłkarska odpadnie kiedyś w półfinale mistrzostw świata to będzie można krytykować siatkarzy.

0

Czyli Pedri zdobył grubo ponad 10 razy mniej punktów od Dembele. Bardzo rzadko używam tej emotki ale to zasługuje na xD

0

Ale jak Raphinha po przerwie jak został na siłowni z ostrożności? Trzeba czekać na oficjalki

46

I po to właśnie jest dobry bramkarz na ławce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?