kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PatWhat Ale serio, czepianie się Wojtka za ten mecz to jakaś aberracja…
0
@blakkudium Przecież to absurd. Nie dość że nie powiększał obrysu ciała to jeszcze był ustawiony tyłem.
0
Nie wiem jak Wy ale ja uważam że takie sytuacje powinny być VARowane. Nie dość że symulka to jeszcze kartka i 2 minuty ukradzione
0
@LukaszFan Też beznadziejnie ale On przynajmniej może coś dobije
3
W sumie nie wiadomo czy Ferran czy Olmo dziś gorszy
0
No to już by był hit zupełny…
0
@4Fabregas4 Rekin wielorybi
0
Olmo znowu bezużyteczny, mamy dziurę pomiędzy pomocą a atakiem. To już lepiej Roniego tam wpuścić. Swoją drogą to jwst wręcz niemożliwe jak tak dobry piłkarz może grać tak słabo
0
@SmoothCriminal Listopad 2024
0
Ja nie mam nic przeciwko takim karnym, ale jakby wszyscy byli traktowani równo. Pamiętam taką sytuację gdy sędziowie tłumaczyli że piłkarz nie miał szans na dojście do piłki i nie było karnego
0
Moim zdaniem za takie zagrania powinien być karny. Błąd techniczny przez co piłka trafia w rękę
0
Po pierwsze wiadomość że jedzie przeczytałem po tym jak to napisałem a po drugie to że jedzie to nie znaczy że będzie grał. A w ogóle to ten komentarz miał się znaleźć pod przeglądem prasy a nie tu…
0
I pyk, Mbappe nie jedzie na kadrę. Trzeba się umieć ustawić, wystarczy zmiana w końcówce meczu.
1
@Wiktor91 Oby tak było, ale jak nie to koło 10 spokojnie można wołać
10
Ten Roony to bardzo dobry ruch. Chłopak grać potrafi a kupili Go za bezcen. Pogra u nas sezon i spokojnie będzie można sporo zarobić
3
Bellingham jest po prostu w beznadziejnej formie po kontuzji, dorabianie do tego takich teorii jest w stylu TV Republika…
1
Hiszpania gra u siebie z Gruzją i Bułgarią, akurat w tych meczach Yamal mógłby trochę pobiegać żeby dojść do formy. Teraz lepiej żeby Pedri dychnął choć w to nie wierzę…
7
@Herbert Wiadomo, różnice być muszą. Ale UEFIE udało się sprawić że do ostatniej kolejki o awansoe może zdecydować wręcz jedna bramka. Do samwgo końca w grze były praktycznie wszystkoe drużyny. Do tego faza pucharowa - w Superlidze tego nie było także mecz między drużynami 12-14 byłby o nic.
Mi osobiście nowy format LM bardzo się podoba
19
Pomysł Superligi spowodował że UEFA zmieniła formaty wszystkich pucharów. Zrobili de facto superligę z Ligi Mistrzów. Teraz ten projekt nie ma sensu
18
Wszyscu się mądrzą jakbyśmy co najmniej 5-0 przegrali. Przegraliśmy pierwszy mecz w tym sezonie, przez tą porażkę nikt nie zauważył że pobiliśmy historyczny rekord meczów ze strzelonym golem. A wszyscy narzekają jakbyśmy z tej Ligi Mistrzów odpadli.
1
@szeryfwlkp Właśnie po długim okresie przygotowawczym drużyna jest zmęczona. Brak świeżości teraz zaprocentuje (a przynajmniej powinien) na wiosnę
16
Jeżeli my mamy się martwić porażką z najlepszą w tym momencie drużyną na świecie to co mają powiedzieć w Madrycie po oklepie od Atletico? To był słaby mecz ale to ciągle tylko 3 pkt czyli tyle samo co z Newcastle, Olimpiakosem i Brugią. 2 z 3 najtrudniejszych meczów za nami nie ma co płakać
0
@valdes1969 A brak szefa obrony to wina Flicka?
0
@Cules69 Niestety to jest pokłosie ligi. Podczas gdy PSG może sobie kłaść lagę inne kluby muszą grać na 100%
2
No niestety, nie da się wygrać z najlepszą pomocą świata grając w 2. Gra Olmo to był sabotaż, dramat. Yamal po 2 szarpnięciach zniknął zupełnie. Pozytywne wrażenia jedynie u Rashforda który z meczu na mecz gra coraz lepiej.
0
Totalna katastrofa, tragiczny mecz
2
Flick to jednak jajca ma porządne :)
0
Za minutę pójdzie zmiana :)
4
Olmo co dotknie to spier…. Katastrofalny mecz
1
Pedri dzisiaj więcej strat niż w całym sezonie