1

@tbas Nikt chyba nie ma wątpliwości że przy takiej grze Araujo to absolutny TOP.

3

@Faro Nie bluźnij. Frankie z Pedrim we 2 zniszczyli środek Newcastle a już w końcówce pokazali że są jedną z najlepszych par pomocników na świecie

0

To ile ten Rashford zarabia za sezon? Bo już z 1/3 właśnie spłacił. Nieźle jak na kilka meczów.

0

Nie dość że świetny wynik to jeszcze zajebisty :)
Ciężki mecz, zawsze u Angoli jest ciężko

7

Nie przestaje mnie dziwić dlaczego coś co jest faulem na połowie boiska nie jest faulem w polu karnym. Jakby taki łokieć poszedł poza polem karnym to na pewno byłby faul.

0

Do wszystkich którzy krytykują Turków: widział ktoś umowę? Wie ktoś jaki naprawdę mają wpisany termin? Czy ktoś z zarządu oficjalnie te terminy potwierdził?
Proponuję przestać psioczyć na wykonawców bo oni mogą mieć wszyscy ok. A to że Laporta jakieś terminy z czapy podaje to już całkiem inna sprawa.

2

Mam wrażenie że tegoroczna LM będzie dużo trudniejsza i ciekawsza niż poprzednia

0

@Ojciec5tkidzieci Nie wiem czy jest na świecie większe gówno niż te freak fighty...

1

@BulaKG Chyba bardziej idiotycznego wytłumaczenia nie mogłeś wstawić... Co z tego że nie zrobił ruchu skoro stał na pozycji spalonej 2 metry przed bramkarzem i zasłaniał mu pół pola karnego?

8

Jak to nie jest spalony to ja nie wiem jak można inaczej nazwać zasłanianie pola widzenia bramkarzowi

1

Rzygać się chce, obrzydliwy klub. Każdy pretekst do dania karnego jest dobry, lata propagandy zaczynają się spłacać.
Mimo tego Real się ślizga, nie mają pomocy, obrona wcale nie jest tak cudowna jak miała być a główną taktyką jest laga na Mbappe. Grali na razie z dołem tabeli w lidze i z Marsylią w LM. Nie oszukujmy się, każdy wynik inny niż zwycięstwo Realu byłby sensacją. Zobaczymy jak im pójdzie w trudniejszych meczach.

3

Parszywy, obrzydliwy klub. Bleh

2

@Encore Czy jest karny wg kogokolwiek poza sędziami i kibicami Realu?

1

@Hubertusk Pierwszy tak, drugi skandaliczny

4

Frajerstwo obrony Borussii na poziomie naszym z Interem

3

Co za jeb przekręt, nie do uwierzenia

1

Się debile o karnego kłócą, najprostsza droga żeby zmaścić

0

@szonik94 Bo czerwo było poza grą

1

Czerwo nie czerwo, jak Real tego nie wciśnie to będę bardzo zdziwiony. No chyba że Marsylia przyciśnie

0

Ten Negreira to jednak przech.... wszędzie ma wtyki

1

Bezsensowne zachowanie kapitana jakby nie było

0

@blakkudium Nie wiem dlaczego mi się ubzdurało że On jest młodszy. Ale ciekawa kariera, plątał się po różnych klubach a na stare lata odpalił

0

Adeyemi Giurassy strasznie fajny atak. Ciekawe jak długo obaj w Borussii posiedzą

0

@APTAPT Prezenty to rozdawał Cubarsi który nie miał prawa zagrać w tym meczu

0

@Pomimo27 A dlaczego nie? Nie rozumiem
@slayer Był też artykuł że przy fontannach jest planowany jakiś pokaz sztucznych ogni i dlatego nie można. Ale był też artykuł że Barca zapewniła sobie możliwość gry do lutego, zresztą wspominał o tym Orłowski ostatnio.

0

A dlaczego nie na Monjuic?

2

@Gregor1899 Było info jakiś czas temu że UEFA zgodzi się na zmianę stadionu, nie panikuj

1

Weźmy pod uwagę to że to całe żonglowanie stadionami, terminami i pojemnościami to w dużej większości wymysły dziennikarzy. Nie ma się co przejmować, lepiej czekać na oficjalne info.

5

Bardzo dobre rozwiązanie przede wszystkim dla piłkarzy z Ameryki Płd. Wyjadą na 3 tygodnie i odpadają im jet lagi.
Trenerzy reprezentacyjni będą mieli szansę spokojniej popracować, będzie mniej przejazdów i wyjazdów piłkarzy.
A co do zrobienia sezonu reprezentacyjnego to moim zdaniem się nie uda, to nie siatkówka.

7

@buddy Byłeś w środku na budowie? Jak Ci się to udało?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?