kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam tylko nadzieję że wynegocjowali jakąś rozsądną opcję odkupu. Jak chłop się pokaże z dobrej strony to możemy jeszcze zarobić na tej zabawie.
0
@ojWojtek Wiesz, ja dla odmiany jestem. I wiem 2 rzeczy: stal to coś co nie robi się na budowie, gotowe elementy przyjeżdżają z huty. Muszą mieć odpowiednie certyfikaty i dokumenty. Oczywiście stal ma różne klasy ale nie sądzę żeby pręty zbrojeniowe miały tu mieć jakieś nadzwyczajne parametry. Więc nie rozumiem jak by tu miało się odbyć jakieś oszustwo, zwłaszcza że przecież na budowie jest nadzór. No chyba że dokumenty są podrabiane ale to już jest sprawa kryminalna.
Z betonem jest trochę inaczej, zapewne przy tak wielkiej budowie nie kupują go z zewnętrzej firmy tylko robią na miejscu, ale dalej są na to ścisłe receptury w zależności od tego jaką klasę chcemy uzyskać. Z każdego (a przynajmniej z kilkunastu dziennie) „zarobu” powinna być pobierana próbka i po 28 dniach poddawana badaniom. Nad tym też powinien być nadzór.
Moim zdaniem nie da się tutaj nic oszukać chyba że tego nadzoru nie ma co wydaje mi się niemożliwe nawet u nas, przecież nawet jak się robi remont kibla w szkole to ze strony inwestora jest inspektor. Na budowie ludzie z uprawnieniami podpisują się pod tym że materiały są takie jak mają być i że wszystko jest budowane tak jak ma być.
Skoro są plotki że są przekręty na taką skalę to już dawno powinna być tam prokuratura.
Nie wierzę że ludzie byliby skłonni tak ryzykować.
2
Jak to mówi mój znajomy jak się nie ma co się lubi to się sypia z własną żoną. Fajne uzupełnienie składu, nie było szans na „mocniejszy” transfer w tym okienku. Oby tylko jakoś to poszło z rejestracjami.
1
@ojWojtek Czasy gdy mieszało się beton na budowie w betoniarce to przecież prehistoria…
0
@Nieznajomy Może być co najwyżej niższej klasy chociaż nie sądzę żeby tutaj coś ściemniali bo po pierwsze różnica kasy nie jest na tyle duża żeby to dało jakąś większą oszczędność a po drugie chyba jest tam jakiś nadzór? Na większych budowach inspektorzy zlecają pobieranie próbek niemal z każdej gruszki a na takim stadionie nie sprawdzają co przyjeżdża? No chyba że tam nie ma nadzoru żadnego… ale jeżeli to byłaby prawda to nie da się przecież tego naprawić, trzeba rozebrać i zrobić od nowa.
0
Tak pomijając temat krytykowania Laporty zastanawiam się co to znaczy że materiały są beznadziejne skoro to jest tylko beton i stal. Nie ma przecież „złego” betonu i „złej” stali, wykonawca stadionu tego nie wytwarza tylko wszystko przyjeżdża gotowe.
2
@KibicBarcy84 Za Lewego mamy Ferrana, Olmo, Raphinhe a nawet Fermina którzy mogą zagrać na fałszywej 9. Na lewym skrzydle nie mamy nikogo. I co? Wzmacniamy pozycję na której mamy 5 zawodników a nie wzmacniamy tej na której mamy 0. Fuck logic.
0
@Ciuus I straci wtedy szansę na udział w MŚ - jego wybór. Ja ogólnie obserwując piłkarski świat uważam że piłkarze to ludzie kompletnie bez honoru. Może jak w grę wchodziłaby taka kasa to ja też byłbym pazerną łajzą ale nie wyobrażam sobie takiego postępowania. Już nawet wyklinany przez wszystkich Lenglet zrezygnował z przyszłej wypłaty.
1
Nie sądzę żeby to była prawda. Plota wypuszczona po to żeby odstraszyć inne kluby. Po takiej akcji możemy zapomnieć że ktokolwiek się nim zainteresuje.
0
Jak się ogląda filmiki z budowy to wydaje się że to nie sam stadion jest problemem tylko jego otoczenie. Na stadion trzeba bezpiecznie wejść i z niego wyjść a to by wymagało usunięcia sprzętu i materiałów.
2
Nie do końca rozumiem te negatywne komentarze. Czy Martin mógł iść do końca i próbować wybić piłkę? Oczywiście że tak. Ale to był faul, to była nakładka, tym bardziej do zobaczenia w erze VAR.
Sędziowie w tym samym meczu spędzili 5 minut żeby znaleźć karnego na Martinezie a tu - w akcji która zdecydowała o awansoe do finału nawet nie wezwali Marciniaka do monitora.
Może i jestem głupi i ślepy ale dla mnie to jest zwyczajne oszustwo.
2
I to jest właśnie nagroda za KMŚ. Straciliśmy finansowo ale oby ten odpoczynek zaprocentował.
3
Ciekawe czy kiedyś wyjdzie na jaw co tam tak naprawdę się wydarzyło. Moim zdaniem gruby szantaż wmocjonalny ze strony rodziny.
0
@Greenalley Wiem i dlatego nie miałbym nic przeciwko żeby przyszedł do nas. Ale wydanie za niego w pbecnej sytuacji 100 mln jest moim zdaniem kompletnym absurdem, bo Real nie ma co z nim zrobić
0
Jeżeli Real sprzeda Rodrygo za więcej niż powiedzmy 60 mln to wyjdę i rzucam kibicowanie. Gość totalnie niepotrzebny w Realu który od przyjścia Mbappe jest wrakiem. Liverpool się sfrajerzy.
1
@Eto'o9 R10 A Deco coś spartolił w tym okienku? Tylko nie mów że Nico
3
PSG wydawało się być nie do pokonania a tu proszę. Na pewno jest to ogromna niespodzianka po tym co pokazywali w poprzednich meczach, chociaż trzeba pamiętać że przegrali też z Botafogo.
Co do Lucho to czekam jak się wytłumaczy. U mnie ma ogromny minus za to co odstawił po wyeliminowaniu nas z LM po czerwonej kartce Araujo. Niby taki wielki cule a skakał jak głupek. Teraz bardzo popsuł sobie reputację, ciekawe jaka będzie kara.
30
@Goralkov Przestańcie w końcu porównywać zwykłych ludzi do piłkarzy srających pieniędzmi bo to są jakieś jaja.
4
@Bernard777 Ale co w tym złego? 10 mln za rękaw to solidna oferta. Jaka róznica czy to Ambilight czy kraj afrykański?
21
Ale dlaczego nazywamy to dźwignią? Wygląda na zwykłą umowę sponsorską
1
Kolejny dowód na to że Real z dobrze postawioną obroną przeciwnika nie umie zdobyć bramki. W dwumeczu z Arsenalem zdobyli 1 gola po wylewie Saliby. W meczach z nami strzelali albo po karygodnych błędach naszych obrońców albo Wojtka, albo z wolnych/karnych albo po indywidualnych wyskokach Mbappe. Śmiali się z nas jak odchodził Messi z Busquetsem. U nich po odejściu Kroosa gra się zawaliła i wygląda na to że dalej tego nie widzą. Bazują na indywidualnych umiejętnościach swoich zawodników co czasem się udaje ale przy mocniejszych przeciwnikach nie wystarcza.
2
W tej całej historii brakuje mi wizyty prezydenta Bilbao u Tebasa i jak to wpłynęło na sprawę.
0
A nie powinno być czasem „pojedynek królów”?
4
Zapominając na chwilę że jest to Wojtek to wreszcie w Barcelonie będzie drugi bramkarz który nadaje się do tej roli. Starszy, doświadczony, akceptujący swoją rolę ale jednocześnie dający w razie potrzeby gwarancję jakości. Stawianie na młodego drugiego bramkarza to dla mnie idiotyzm.
8
@PatrychoO Coś niesamowitego jak ci pisowscy kłamcy potrafią ludziom ryć mózgi... Jeszcze Kaczyński który bez obciachu publicznie mówi że "być może zwykli ludzie będą musieli chwycić za broń". Skandaliczne kłamstwa, skandaliczne podważanie kompetencji polskich służb. Przynajmniej okoliczne sklepy się cieszą bo sprzedaż wódki wzrosła wykładniczo.
6
Grubo... będzie ciekawie z MATSem
1
Oni są chorzy, podobno najlepsi kierowcy świata. Kpina jakaś
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Macior79 Jakby Barcola miał klauzulę 65 mln to by stała do niego kolejka klubów. Jaki interes miałoby PSG w jego sprzedaży?
1
@Bajson Chodzi mi o „poważność” i długosć leczenia a nie o to czy to kolano czy kostka