kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na stos rzuciliśmy nasz życia los, Na stos, na stos...
1
Za mocno nas rozpiesciala Barcelona ostatnimi latami , nie macie szacunku ... postawcie się na miejscu kibiców Liverpoolu w ostatnich latach czy Manchesteru United. Przykro patrzy się na posty co niektórych.
2
@Chwytliwy też mi się wydaje że nie ma co się za mocno podniecać.
1
@Janiama cały czas o tym mówię griezmann musi mieć przed sobą klasyczną 9tke.
6
Szczerze to Neymar sam pewnie dziś by dojechał te Valladoid.
0
4312 przy tym ustawieniu sprawdza się Griezmann inaczej jak bezproduktywny , 433 jak skrzydłowy odpada i 352 jak dziś również.
1
Nie ma zmiennika dla Alby to i Alba pokazuje jak mu zależy.
2
Powtórzę po raz ostatni Griezmann musi mieć przed sobą 9 inaczej nie będzie gry.
1
Griezmann musi mieć 9 przed sobą inaczej to jest pupa nie piłkarz.
0
352 gramy to nie jest to.
0
Ajjjjjjjjjjj noooo kuzwa
3
Jordi Alba cień samego siebie :(
2
Strasznie się tym Griezmannem wkurzyłem.
0
https://mobile.twitter.com/J_Krecidlo/status/1281906080826552326
2
Co by zrobił na miejscu Griezmanna 17 letni Fati??
1
Messi asysta numer 20.
1
Takiej klasy piłkarz poprostu błąd nie do przyjęcia.
0
@Ratamahatta jestem mu bardzo wdzięczny za danie szansy temu chlopakowi.
0
@Siuwaks stracili już licencję na Milan i Inter.
0
@Siuwaks myślisz że zresetuja my cluba w takim wypadku?
2
@Siuwaks Bardzo dobrze.
3
@Jaca27 no to zamawiaj na dowóz;D albo z buta dla zdrowia ;)
0
Fajny wieczór się szykuje meczyk Barcelony do tego jeszcze dochodzi KSW :)
6
@Chakalaka bo taka tabelę bez problemu można stworzyć na korzyść Dudy.
0
@Hushovt wrzucaj przeczytam:)
9
@Elnuum żaden z nich.
0
@Hushovt każdego zgalaszasz za byle co , ale zaraz i ty pójdziesz na wakacje jeszcze parę screenow zrobię i będziesz miał dłuższe.
0
Komentarz usunięty
0
Ile karnych Real miał po pandemiii?
2
@AmigoBlancos ZZ jak dla mnie to fenomen , mega odważny trener.