0

Nie można to ogłosić raz a porządnie ??? Wyniki powinny być ogłaszane wszem i wobec wszystkim w momencie kiedy wszystkie głosy zostaną policzone co do jednego z każdego zakątka świata. Taka tam moja opinia. Czyli teoretycznie to jutro powinien być tej wieczór wyborczy.

1

@Hushovt w D byłeś G widziałeś kolego.

6

Największy szok to jest to że jesteśmy tak mocno podzielonym krajem , tak samo jest na La Rambli, fascynujące są poglądy każdego z nas.. w każdym razie szanuje :)

0

@Colon 20 na drodze nie leży;d

0

Aaaa i jeszcze jedno swoją drogą Polska jest bardzo podzielona:)

5

Te wybory wygrał Jarek Kaczyński nie Andrzej Duda :)

25

Jadę się oświadczyć córce.

7

Andrzej Duda, Andrzej Duda !!!!!

0

Komentarz usunięty

1

Dziś się raczej nie dowiemy konkretnie kto będzie Prezydentem RP bo różnica będzie minimalna.. raczej nad ranem. Tak czy siak różnica będzie plus minus 1 %

0

@Colon daje radę nie powiem że nie włącz sobie , akurat na zabicie czasu przed wieczorem wyborczym:)

0

@Colon Ja oglądałem bardzo polecam że tak powiem :)

0

" nie widzi góra co robi dół " bardzo prawdziwe.

0

@MarioVeB! Messi ma zmiennika ?? To mi właśnie nie pasuje kapisz?

2

Fajnie że będzie Trincao bardzo liczę na chłopaka tylko broń cie panie Boże pomoc albo lewe skrzydło.

6

@Odesseiron schabowy z Kanii to miod:)

0

Ciekawe jak tam Griezmann.

0

@xVENUMx zawsze możesz zmienić robotę i pocalujta w dupe wójta :)

0

@MichVeB ostatnie 2 mecze graliśmy 4312 I było całkiem nie źle;)

0

Gamrot jak Messi tylko w MMA;)

2

Skoro la rambla taka muzykalna wrzucę coś od siebie,miód dla uszu.
Savage - only you


6

@tobiasson92 najpierw to Napoli kolego trzeba przejść.

2

Griezmann niczym się na boisku nie zmeczyl w sumie żeby złapać jakoś kontuzję.

1

Tych pseudotrenerow od przygotowania fizycznego trzeba musowo wywalić.

4

Neyma, Money, Neymar czy jak mu tam inaczej... wracaj i ratuj.

5

Powrót Guardioli , może nawet Luisa Enrique pomógł by Barcelonie.

2

Jak Boga kocham 1000000razy wolałbym Allegriego wuj że defensywny ale potrzeba trenera z Topu którego od czasu Guardioli który też trafił jako swiezak nigdy nie mieliśmy.

2

Bartomeu: Setien zostaje na kolejny sezon.

0

Bardzo źle zaczyna się nowa dekada 2020 .

1

Dnoooooooooo , Dno..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?