11

0

@MichalZZZ ja akurat na ps4 gram :)

0

@Encore ja tam szczerze powiem nie mogę się od niej oderwać.. gramy z kolegami w kilku i to chyba największą frajda.

1

Call od duty warzone ale wciąga mnie ta gra mega kocur..

2

@tommyVERceti Prins, Brc , Stag

0

@macio_944 że niby PO/KO będzie silniejsze ? No daje sobie rękę uciac że z Borysem Budka, Kidawą to mogą co najwyżej na Sołtysów startować. Chcąc coś zdziałać muszą się wziąć do roboty.

1

@Chaoss popieram , dobrze zainstalowana instalacja gazowa to oszczędność kasy a o utratę mocy nie ma co się martwić oczywiście tylko w przypadku mądrze zrobionej instalacji.

1

@Chaoss to już inna sprawa też miałem sporo autek o.duzuch mocach e39 4.4 v8 manual , Mercedes e500 5.0 itd itd. Natomiast do codziennej jazdy 3.0 mu wystarczy.

1

Ford mondeo 2.5 turbo Titanium S z silnikiem 220 koni od Volvo robi robote ,do gazu idealny.

2

@Chaoss za to 3.0.benzyna w e60 czy nawet e39 robi już robotę.

1

@tommyVERceti e46 coupe 3.0 benzyna 231 koni silnik to totalna perfekcja nie ma mowy o jakiś wadach, ewentualnie ford mondeo 2.5 turbo benzyna silniki od Volvo bardzo dobre i piękne brzmienie w wersji Titanium S. Tani w utrzymaniu.

1

@cosinus90 dobry wybór ford ma najlepsze zawieszenie na nasze drogi.

3

@tommyVERceti jak gustujesz w BMW to możesz wybrać BMW e60 z silnikiem 3.0 benzyna R6 piękny dźwięk i niezawodny silnik, ewentualnie 2.5 benzyna też silnik r6. Obydwa dają frajdę z jazdy. Wiem bo handluje samochodami.

1

@tommyVERceti 25 wydasz na te BMW A na starcie możesz już z 10 tyś dołożyć. W najgorszym przypadku druga wartość auta.

1

@tommyVERceti benzyna diesel ? Większy silnik czy mniejszy ?

4

@tommyVERceti daj sobie spokój z tym samochodem bo koszt utrzymania tego samochodu puści Cię z torbami , natomiast jako auto jest to wspaniały samochód.

4

@Fartlow chłopie byłeś w Grecji i widziałeś jak im się tam żyje?;)

3

Neymar wracaj :)

3

O ile do Trzaskowskiego nic nie mam to nie wróżę mu przyszłości z Borysem Budką , Kidawą itd.. to nie są partnerzy na podbój Polski w przyszłości.

2

@catalanian09 bo jest Polakiem?

1

@Kredon faktycznie przepraszam :)

0

@Kredon no Palade tak podał akurat czytałem. Byc może się pomyliłem ale sprawdzę raz jeszcze

6

Andrju wygrał przy największej frekwencji w naszej ojczyźnie. Wygrał bo widocznie bardziej przekonał swoich wyborców. I tyle w temacie. Koniec wyborów wracamy do życia.

1

@SelloutCrowd w większości krajów Unii Państwo wspomaga swoich obywateli dlaczego mieliby nas nie wspomagać ???

8

Prawda jest taka że jakby PO za swoich czasów kiedy było u władzy ruszyło z jakimś programem wspomagającym biedniejszych nie mówię tu o 500+ dla każdego tylko dla tych najbiedniejszych to u władzy byliby do dnia dzisiejszego. A że się pchalo PLNY tylko we własną kieszeń nie dając społeczeństwu nawet ogryzka jabłka to mają teraz to co mają.

1

No to opozycje czeka wielkie trzęsienie ziemi bo aktualnie prócz Trzaskowskiego nie mają tam konkretnych liderów. Bo kto Kidawa? , Budka ? PO A właściwie koalicja dostała końcowego gonga w twarz i nadejdą poważne zmiany w ich partii.

0

W sumie co za różnica który z nich będzie Prezydentem, niech oni sobie w końcu przybiją grabe i zaczną sklejać Polskę w całość.

2

@Chakalaka Ale to co wystawiasz to jest totalna głupota bo TVP było zanim się urodziłeś i będą jak pójdziemy do piachu.

0

@Janiama kurde no nie jest cienki bo teoretycznie i praktycznie była to najwyższa frekwencja.

2

@Ratamahatta przecież trzaskowski też powiedział że dziękuję Dudzie i że nic do niego nie ma no ludzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?