1

Ansu ty mi chłopie jednak trochę tego Neymara przypominasz.

2

Puig i Fati to mega diamenty.

0

Liczę na Alaves i zwolnienie Sołtysa z funkcji trenera Barcelony.

0

@BarcaInfo no nie wiem zazwyczaj ten serwis mało Fake newsow wrzuca natomiast być może nic takiego nie mówił.

1

8

"Dam z siebie wszystko, nie pozwolę by historia znów się powtórzyła. Czuje, że to jest ten moment. Nie mogę się doczekać powrotu i liczę na wsparcie kibiców"~ Ousmane Dembele.

0

@Chwytliwy trenerzy nie dają rady bo tu nigdy nie było trenera z Topu.

0

@koksik2700 strukturę;D

1

@Danny Gaucho tylko i jedynie Allegri.

6

Po burzy zawsze wychodzi słońce, dobranoc La Rambla !

1

Nie wiem Szanowny Panie Sołtysie Setien co Pan bierzesz Ale bierz po pół.

1

Albo Setien zostaje albo żegnamy Messiego w następnym sezonie ? Bartomeu nie ma wyboru, Sołtys Out.

0

Brawo Real Madryt! A tymczasem borem lasem czekam na konfe Sołtysa.

0

Real goooollll !!!!!!

2

I co z tego że karny dla Realu? Słusznie tego mistrza kraju wygrali.

0

Znacie tych graczy na boisku ??? Czemu oni noszą koszulki Barcelony ?

1

Bo to należało odrazu nie pieprzyć się w tańcu tylko po Luisie Enrique brać trenera z Topu.. byle kto kuzwa Allegri, Conte czy nawet Koeman a nie wiecznie eksperymenty z krajowymi trenerami nie ogarnietymi w lidze mistrzów.

0

Ja tylko czegoś nie rozumiem skoro właścicielem Barcelony teoretycznie są Cules to na co oni czekają? Wiem że to nie takie proste wywalić na zbity pysk zarząd ale rząd Bartomeu nie powinien zostać dopuszczony do następnego sezonu.

3

Jeszcze parę takich meczy i można już żegnać Messiego.

0

Niech przegrają i czekam konferencji sołtysa.

5

Znajdą się jeszcze tacy którzy powiedzą że Real wygrał fartem?? Jak my z Osasuna, powtarzam Osasuna nie jesteśmy w stanie stworzyć odpowiednich okazji.

4

Do czego to doszło żeby się Osasuny bać , krzyż na drogę pseudo trenerze i pseudo zarządzie.

0

Sołtys Out! Sołtys Out !

0

Sołtys nie nadaje się na trenera.

1

@barcowy1899 stawiam na uszkodzona cewke raczej bankowo.

0

@Hushovt ależ Ty masz zajawke z tymi bajkami , strzelam że chciałbyś żyć w takim świecie dobrze mówię?;D pytam z ciekawości.

1

@messi564 nie wiesz co tracisz chłopcze.

0

@BarcaInfo oo to I na Neymara starczy.

0

Messi , Suarez , Griezmann , Fati, Dembele, Trincao, Braveheart , Lautaro nie da się tego pomieścić nawet na lawke ich za dużo.

0

https://mobile.twitter.com/elpais_deportes/status/1283432663525851137

Laporta potwierdza, że ​​Barça przetwarza pożyczkę na 800 mln euro w prywatnym banku inwestycyjnym Goldman Sachs. „Nie wiem, czy już to podpisali, czy też zawarli już umowę wstępną. Muszą to wyjaśnić - powiedział.

https://mobile.twitter.com/RafaelH117/status/1283545307737919492

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?