0

Większy sens kuzwa ma sama sprzedaż Ajtuja niż wymiana. Riczi Pucz więcej pogra.

0

@Avada Kedavra a no bym zapomniał:)

0

Arthur Arthurito 50 podań do tylu 1 do przodu Melo.

6

Puig - De Jong - Thiago

Plis.

0

@BarcaInfo to niech się lepiej dobrze skoncentruje na meczu legat.

5

Oby dzisiaj Leo uczcił swoje jutrzejsze 33 urodziny golem numer 700. Życzę mu tego z całego serducha.

67

Uwaga !!! Uwaga !!! Uwaga !!!


https://zapodaj.net/c79243eee63dc.jpg.html

0

Czy moje oczęta dobrze widzą ? Sprzedalismy Munira za 1 mln euro ? W czasach kiedy za piłkarzy płacili jeszcze jak za złoto ? Łan tauzen ojrooooo

2

Ależ dostał w cymbał Jacek Szawioła gej znany z Google box , Polsce jeszcze daleko do tolerancyjnego kraju. Jego aktualną twarz można zobaczyć na jego Instagramie.

8

@BarcaInfo ciekawe tylko w którym zespole.

1

Nie widzę nic złego w wymianie Arthura na 30 letniego Pjanica który pod każdym względem zamiata pod dywan młodego Brazola , nawet tym kondycyjnym bo młodzian biega jakby palił paczkę fajek dziennie jak Jeremy Mathieu, baa nawet Rudy miał chyba lepsza kondycję.

1

@IronSanHybrid no też się przymierzam właśnie hehe :)

3

Bez De Jonga jest szansa aby pobić ostatni rekord najstarszej wyjściowej 11 w historii klubu

2

@FCMichalo Nie potrafie tak jak ty , ja do końca jeden klub:)

0

@Messibestplayerintheworld też jestem pełen nadzieji jeżeli chodzi o Fonta. Jeszcze tylko rok ;)

0

Gdy ktoś kto mi jest swiatelkiem gaśnie nagle w biały dzień.. dokąd zmierzasz kochana Barcelono.

0

Dziś Barca ma tylko kilka elementów jedenastki spełniające oczekiwania Messiego, Pique, Busquetsa czy ter Stegena. Czasem Vidala i de Jonga, lecz to zbyt krótka lista, by marzyć o podboju świata co tu dużo gadać.

6

@BarcaInfo szkoda że nie chce odejść. Barcelona chłopaka przerasta.

0

@ksobi weź Ty mi nawet nic nie mów o tej parodii piłkarza Arthurze Melo.

0

@Jakchcesz często na imprezie zdarzają się tacy którzy dolewaja do popity wódki:)

5

Dzięki bardzo:)

2

@ViscaBarca123 Pedri jaka pozycja ?

11

Skoro właścicielem klubu de facto są socios to ja nie wiem jeszcze dlaczego kilka lat bezczynnie przyglądają się jak Barcelona powoli upada a Messi dostaje wielkiego garba bo ciągnie cały ten wózek a i tak trofea przelatuja mu koło nosa.

0

@TheNekro94 były lepsze i gorsze Ale nie takie jak z Arthurem z Gremio.

1

Daje sobie obciąć przyrodzenie że gdybyśmy z emerytury ściągneli chociaż na jeden mecz Xaviego i Inieste to byśmy Seville rozniesli już w 1 połowie.

0

@Mns21 i kasy :)

0

Zatrudnilismy trenera jawnego oszukanca, który mówił że nie zawsze będziemy wygrywać mecze Ale będziemy grać efektownie i ładnie, tymczasem borem lasem gramy najgorszy futbol jaki widziałem. Wracaj na farmę kolego.

3

@KapiFCB grzeszysz kuzwa , 30 melonow wywalone w błoto bo chłopak nie jest wart dla mnie tej kasy :))

4

Prędzej to chyba my się potkniemy jeszcze kilka razy niż Real :)

2

Dobrze że Xavi wszedł :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?