0

Za 4 minuty wyczuwam pierwsze obelgi w stronę graczy ;)

0

Gdzie można odpłatnie obejrzeć mecz Barcelony ??? player.pl zrezygnował z płatności przelewem online, trzeba rejestrować kartę niestety.

0

Ależ przepięknie Player.pl zdupcyl formę płatności. Trzeba rejestrować kartę, wcześniej można było raz dwa zrobić przelew.

3

@Coutinho007 też szczerze w to wątpię.

16

Cucurella wychowanek całkiem dobrze sobie radzi w Getafe śmiało mógłby zastępować Albe , nie kuzwa kupujemy Firpo. Za miesiąc kończy się wypożyczenie Cucu i znając życie owalimy go za psie grosze.

4

@BarcaInfo Collado ma więcej argumentów niż Riqui Puig i tak samo chłopak pomijany , no niech ten Bartomeu już zwija mandzur.

4

Tak sprzedać Griezmanna, 14 bramek,4 asysty w pierwszym sezonie który jeszcze trwa , pogratulować głupoty.

1

Zluzujcie gacie trochę:)

8

Życzę zawodnikom Barcelony gaszenia Takefusy Kubo na każdym kroku.

1

Dziwić się czemu nie ma Arthura ? Poprostu Vidal to lepszy , bardziej doświadczony i bardziej waleczny zawodnik z dużo lepsza kondycją. Kółeczka Arthura zasłaniają wam oczy.

3

Daj czadu Aruajo!

1

Dlaczego dzieci nie chodzą jeszcze do szkoły zauważył ktoś?? Moim zdaniem dzieci nie chodzą do szkoły, aby sprawnie montować anteny 5G przy szkołach, bez zbędnej widowni.

0

@Janiama Wystraszonym społeczeństwem lepiej jest manipulować. Pandemia idelanie to obrazuje.

2

Hmm bardzo ciekawe pandemia zmniejszyła ogólną liczbę zgonów w Polsce - tak dobrze nie było od 10 lat..
Kurde widzicie przestali ludzie chodzić do lekarzy oraz szpitali i od razu przestali umierać.

4

@lukaszbarca15 otóż to jedno i drugie to totalne dno i złodzieje.

0

@Janiama śmieci śmieciami Ale zaprakuj w Warszawie samochód i idź do parkometru.

14

Trzaskowski facet który w Warszawie co chwila podnosi wszystkie możliwe opłaty wychodzi na scenę i mówi że martwi się o portfele ludzi , no dobry as. Duda i Trzaskowski to jednak prawdziwi kabareciarze , mam gdzieś który z nich wygra bo od 12 lat gdyby nie moja głowa i ręce nie miałbym żadnego wsparcia czy to przy rządach PiSu czy też PO.

0

Postawią go w pomocy i znowu dupa będzie.

0

@FC1899Barca agent Coutinho jasno powiedz że chce on grać w PL

23

Przełomowa decyzja: sprzedaż psiego mięsa w Chinach jest już nielegalna!

W Chinach ogłoszono publikację najnowszego Katalogu Zwierząt Gospodarskich, w którym zaszła przełomowa zmiana – w katalogu nie zostały uwzględnione psy. Sprzedaż żywych psów z przeznaczeniem na ubój oraz sprzedaż psiego mięsa są już nielegalne!

To zasługa organizacji prozwierzęcych działających w Azji, ale nie tylko - międzynarodowa presja pomaga w przyśpieszeniu takich zmian.

https://zapodaj.net/301d47b2ac019.jpg.html


11

Tak wygląda zmęczony koń! Zaprzęgnięty do bryczki, w upał, którą niektórzy chcą przewieźć swoją dupę, bo ciężko się przejść, przewieźć autobusem. W wielu miastach tak wykorzystuje się, konie które padają z wycieńczenia! Może uświadomi to niektórym, że to wcale nie jest fajne!


https://zapodaj.net/eed2bc8d77e05.jpg.html

1

@Barney matura to bzdura powiesz to samo za kilka lat.

0

Coutinho na skrzydle , Griezmann na skrzydle, Trincao w pomocy .. A kto na zastępstwo Messiego ??

38

Psuje się ta La rambla i to mocno , już chyba wolałem ciągle patrzeć na posty o Valverde niz w kółko polityka ,polityka i jeszcze raz polityka. Ale się tu gówno zrobiło, dobrze że za tydzień wraca Barcelona. Wnoszę o zakaz pieprzenia o polityce na La Rambli. Ewentualnie wyjazd na inne forum. Masakra jakaś.. Stara La Ramblo wracaj !

3

Bardzo fajny artykuł zachęcam do przeczytania do niedzielnego obiadku :)

Henryk Wojciechowski – Polak , którego bał się sam Al Capone.


https://realnefakty.pl/2020/06/04/henryk-wojciechowski-polak-ktorego-bal-sie-sam-al-capone/

0

@MesQueUnClub_87 kobieta kiedy ma okres :)

23

Napewno wielu z Was miało czasem wrażenie że siedząc w towarzystwie zupełnie do niego nie pasujemy , wielu z Was zapewne staralo się robić dokładnie to co samo co robi towarzystwo wbrew swojej woli.. po to tylko żeby być takim samym zupełnie nie wyróżniającym się. Mam dla wszystkich taka radę bo sam przez to przechodziłem .... mianowicie nie zmieniajcie siebie dla towarzystwa , zmiencie towarzystwo.

7

@Messibestplayerintheworld ani szacunku za grosz , szczególnie dla którzy dla klubu włożyli serducho.

5

@Hiacynk przypomnę tylko ze 50% la rambli dosłownie wywalała go na zbity pysk za jeden zły mecz.

57

@Chwytliwy i Ty naprawdę myślisz że wywiad z Mentzenem był zagrywką redakcji przed wyborami? Oby więcej takich wywiadów, za tą partią nie przepadam natomiast Sławomir Mentzen znany jest szczególnie na Youtubie jak w każdej debacie niszczy polityków Pisu czy PO , strach z nim wyjść debatować bo nie dojdziesz do słowa. Fajnie wiedziec że ktoś taki jest kibicem Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?