0

O jakich kwotach mowa w kwestii transferu Pjanica?? Ile trzeba wyłożyć?

28

@BarcaInfo na zbity pysk z tą francuską kolonią.

1

@Messibestplayerintheworld też jestem tego zdania kolego hehhe :)

1

@FATIlity31 jeszcze każdy by chciał mieć taki brzuch jak on ,połowa to ma piwnego Maćka.

3

Tyson ma te kocie ruchy w dalszym ciągu skubaniutki :)

https://mobile.twitter.com/espnmma/status/1257444903107416067

5

@AmigoBlancos czasem mówią że psychika i to w jaki sposób podchodzisz do choroby to 80 % sukcesu. Życzę Ci dużo zdrowia , wszystko w rękach Boga. Powodzenia

0

@SeeleyBooth zdecydowanie potwierdzam wielkie NIE dla Lautaro.

0

Co tam słychać u naszego Dembele ktoś wie ;D

4

@BarcaInfo mamy Ansu, wsio w temacie.

1

@VamosRakieta ja tak samo , gość jest mega pewny siebie , nie widziałem dawno kogoś kto tak pewnie wypowiada się w każdym wywiadzie.

3

Na Barcelonę to jednak trzeba mieć żelazną psychikę... Panie Bravehaeart zaskocz mnie i przekonaj do tego że to nie umiejętności A silna psychika jest potrzebna do gry w takim klubie jak Barcelona.

1

@AmigoBlancos jakie objawy ??

5

Na świecie są dwa rodzaje ludzi :
tacy , którzy myślą , że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy , którzy myślą.

0

@PanPatrykk Nie oczekuje głupich odpowiedzi jak widzisz lajkow nie zbierasz.

0

@Rewolucja123 kuzwa mac.

0

Jakiś film 2020 naprawdę warty obejrzenia ? Maly chodzi spać o 20 to bym coś obejrzał dziś.

0

@lukas10 Coutinho i Dembele też dzik :)

3

@maroon mam 2 I jestem normalnym człowiekiem bardzo głupie jest ocenianie ludzi po wyglądzie.

2

@BarcaInfo niech się tylko póki co na De Jongu nie wzoruje bo aktualnie nie ma na kim.

2

Wartość Ousmane Dembele na transfermarkcie to obecnie 56 milionow ojro, wiadomo koronka też się do spadku przyczynila mimo wszystko będzie ostro do tylu na tym ananasie.

0

@BarcaInfo ta się uczy zajrzal dwa razy I to wszystko;D

3

Klasyfikacja najlepszych dryblerow

https://zapodaj.net/8f2c501b5b290.jpg.html

0

Obejrzyjcie do końca hehehehe ;D
Mistrzostwo Świata brawo Leszek!!


0

@JimMorrisonFCB ja nie mówię że chciałbym żeby przyszedł tylko mówię że na tle Arthura i De Jonga mógłby wyglądać zdecydowanie lepiej.

0

@JimMorrisonFCB De Jong też kopie się po czole a Arthur puchnie po 45 minutach.

1

Nie wiedziałem że Ozil chciał dla nas grać w każdym razie nawet teraz zrobiłby sporą różnicę na tle naszej miernej pomocy.

5

Dobra Harry Potter na TVN 7 wjeżdża:)

94

Messi zapytany o to kto jest teraz najlepszym piłkarzem na świecie odpowiedział :
- teraz to nie jest ważne, ważne aby wszyscy Polacy poszli 10 maja na wybory.

Wesołych Świat ;)

1

Kurde wrona żywa wpadła mi do kominka szkoda że nie Święty Mikołaj z prezentami :)

1

Po co to wydawac 100 baniek na Lautaro ? Dla mnie Ansu Fati to zdecydowanie dużo lepszy kandydat na 9 niz Martinez bo chłopak ma talent i ma to coś w polu karnym no i wiadomo kolejne 100 baniek w kieszeni tymbardziej że ostatnie 100 + transfery to nie wypaly. @ViscaBarca123 pamiętam jak mówiłeś że Ansu ma lepsze zadatki na typową 9 jak na skrzydło, warto by to sprawdzić zanim kupimy kolejnego za wielkie miliony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?