kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajnie gra Barcelona oby tak dalej.
0
@Ratamahatta Arthur jest poprostu bardzo słaby.
0
@MesQueUnClub_87 aby ładny to noszą nawet jak nie działa;D
0
@VamosRakieta ja tam jak zwykle pesymista czyli czuje że dostaniemy baty.
18
Im bardziej dojrzewamy, tym bardziej mądrzejemy i stopniowo zaczynamy rozumieć , że zegarek który kosztuje 30$ i zegarek który kosztuje 300$ , pokazują ten sam czas.
- Steeve Jobs
0
Jaki był najlepszy mecz Griezmanna w w Barcelonie?;)
4
Braithwait tam pozamyka japy wszystkim w Sevilli :)
0
Albo to Real był taki dobry albo Valencia taka słaba , ale to chyba jedno i drugie się zgadza:)
0
Chyba jeden z lepszych meczy Realu Madryt w tym sezonie.
1
Real świetnie wygląda fizycznie.
3
Swoją drogą Real wygląda dużo lepiej niż Barcelona w ostatnim meczu.
7
Się komentatorzy Eleven rozpływają nad Hazardem tak jakby 3 bramki strzelił.
5
Arturo Vidal 7 bramek 2 asysty w samej lidze to w sumie lepsze statystki indywidualnie od każdego pomocnika w naszym klubie i od każdego z Realu Madryt.
26
Barcelona nauczyła się się już na błędach że transfery które przekroczyły 100 milinow nie wypalają w Barcelonie, więc za Lautaro zapłacimy 99 mln.
0
A może tak 4213 z De Jongiem Busim na DM , przed nimi Griezmann który lubi wspomagać defensywę a zarazem byłby też za plecami Luisa Suareza czyli tu gdzie czuje się najlepiej no i wahadła Ansu , Messi.
3
Neymar do Barcelony, Griezmann do ojczyzny to jedyne rozwiązanie na powrót Neymara.
1
@arkasath wywalczył wolnego pod bramką rywala, o mały włos nie strzelił gola oraz zanotował jedna bardzo dobra interwencję w defensywie , co ty gadasz.
0
@cules100pro chiiiba ta:)
0
Puig przez 15 minut zrobil więcej niż Arthur przez 70. Kurde Ale by się Pjanic za niego przydał.
0
Arthur to niech z tymi swoimi kóleczkami wypitala do Gremio spowrotem. Kondycję ma lepszą moja 90 letnia babcia.
0
Do gułagu z Griezmannem.
39
Jeszcze Lautaro kupmy i we dwóch razem z Griezmannem dajmy ich na skrzydło ciekawe jakie staty wykręcą.
1
Ten to z byle jakiej pozycji nawala
0
Kuzwa że też my nie oddaliśmy Arthura za Pjanica :(
0
Toc to połowa składu do wyjee... jest.
0
Czeba Xaviego i Inieste z emerytury ściągnąć :)
2
Trza było once da gala na nich.
0
Barcelona totalni amatorzy.
1
To może ja zaczne Setien wypad.
0
Kuzwa jak oni tego nie strzelili;)