0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie rozumiem jednego a mianowicie braku szacunku do siebie że strony kibiców Realu i Barcy ... Sport jest nieprzewidywalny a to dwa wielkie kluby i jeszcze nie raz wygra Barca jak i Real tak było i będzie na wieki wiec po co to rzucać na siebie mięsem ;)) pisze na telefonie sorka za błędy ;)

1

Nasze rządy trwały dekadę czy Real będzie w stanie przejąć władzę na tak długi okres jak my ? Dowiemy się w następnym sezonie ;)

3

Po co pierdzielic, że kibice realu nie mają klasy to fakt głównie młodsza cześć kibiców której testosteron w wieku 14 lat buzuje jak oranzada Helena wyladowuje energie na klawiaturze na naszej drużynie , jest sporo kibiców Realu z którymi obiektywnie idzie rozmawiać na każdy temat. Gratulacje Real Madryt za zaangazowanie i to czego brakowało naszej drużynie czyli szczerych chęci do zwycięstwa ! Pozdrawiam

0

Nie wiem czy ten Valverde coś pomoże ; )

0

Gratulacje dla tych normalnych kibiców Realu z którymi idzie normalnie pogadać !! Prawda jest taka , że szczęście sprzyja lepszym a wy poprzez same chęci i zaangażowanie wygraliscie ligę ! Brawo

0

No trzeba im pogratulowac i tyle nie ma co płakać i tak dekada należała do nas ;)

2

Nie mam pojęcia chciałbym zobaczyć jak będzie to wyglądała nasza 11 w najbliższych latach ;)

6

Żeby jej nie było to byś tej choloty nie ogarnął.

2

De Gea , Carvajal, Varane , Vallejo, Theo , Kovacic , Marcos Llorente , Isco , Asensio , Vinicius , Mbappe jeżeli tak ma wyglądać skład Realu w najbliższych latach to przynajmniej na papierze ten sklad może osiagnać wiele ;)

1

Jakich to my czasów dozylismy , że wszyscy liczymy na Sandro w meczu Malaga - Real.

7

Dobrze ze ten sezon się już kończy mam już go dosyć ;)

0

Dobrze , że się nie napalilem; )

0

W takim razie pozostaje pytanie czy zarząd idzie w dobrym kierunku ;)

2

Nie sądzicie , że Barcelona błądzi co do swoich planów transferowych mam na myśli poprzednie okienko w których chcieliśmy Nolito , Gameiro, Vietto oni zupełnie nie odnajdują się w nowych klubach może nie wygląda to aż tak źle ale daleko im do Barcy.

29

,, Kobiety nie zmienisz , możesz zmienić kobietę , ale to nic nie zmieni "

- Andrzej Poniedzielski

8

Remis albo Celta dostanie baty.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Niech sobie Real wygra 2x Ligę Mistrzów z rzędu ale nigdy nie wygra 6 pucharów w jednym sezonie.

1

Wszystko okaże się w praniu... tak samo jak trafi Coutinho, Veratti czy Bellerin kto wie czy któryś z nich wypali w naszym zespole ? Najstarsi goroole nie widzą; ) easy man.

0

Nie szata zdobi człowieka , to dobry trener.

12

Nie widzę oficjalki.

0

Valverde trener , który wbija całe życie swoim zawodnikom pressing, pressing , pressing to czego najbardziej brakuje naszym zawodnikom i to dla mnie główny argument , który cieszy mnie jezeli zarzad wybierze tego trenera.

0

No to co sądzicie Panie i Panowie o naszym prawdopodobnie przyszłym trenerze Ernesto Valverde ?

3

Tuchel jest poważnym kandydatem do zastąpienia Luisa Enrique. [Catalunya Radio]

1

Każdy ma wzloty i upadki a Hector w formie wymiata, wymień mi lepsze opcje na prawą obronę ?

2

Yyy na prawą obrone ?

1

Może Arsenal będzie chciał spowrotem Verminatora od nas w zamian za Bellerina ?;)

0

Starczy na dwóch statystycznie średniakow którzy mogą się okazać wcale dobrymi transferami; )

0

PIS go na sile chce udupic mają władze a on a dużo morda siasta na lewo i prawo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?