2

Mało tego Brazylijczycy bardzo dobrze spisują się w naszym zespole Dani Alves , Neymar, Ronaldinho , Rivaldo itd to w sumie też jakiś argument.

3

Czytam komentarze co niektórych w sprawie Coutinho , że jest nam nie potrzebny ofensywny pomocnik tylko taki ktoś jak Xavi który cofnie sie po pilke i ja rozegra. Coutinho tez doskonale potrafi tak robić co pokazał w reprezentacji Brazylii , mało tego spójrzcie ile nasi pomocnicy strzelaja bramek ? Na palcach jednej ręki idzie to policzyć. Coutinho to jedna z najlepszych opcji z racji fenomenalnej współpracy z Neymarem , bardzo dobrym strzałem z dystansu , mega dobrym dryblingiem i bardzo dobrym przegladem pola. Jak dla mnie lepsza opcja jak Veratti ale to tylko moje zdanie i proszę je uszanować.

0

SPORT tragiczne źródło informacji .

0

W lato tez mówiliśmy , że Robert Fernandez dokonał dobrych transferów

0

Ja juz na tyle jestem przestraszony nasza pomocą , że wolę by ten zarząd wywalił ciężarówkę kasy na Veratti czy Coutinho niż kupić choćby nawet Herrere i jak nie wypali to znów plucie sobie w twarz i gadanie czemu nie wydaliśmy 100 baniek na Verattiego tylko pytanie czy też wypali. I tak i tak zle

0

Jestem tylko tego zdania , że nie możemy sobie pozwolić na technikę prób i błędów w naszym przypadku to musi być transfer w 100 % przemyślany ale z Herrera masz rację on mógłby się nadawać.

1

My nie możemy pozwolić sobie na błędy to musi być ktoś z topu Veratti/Coutinho , środek pola Barcy to od lat był nasz fundament i coś co Barcelonę wyróżniało.

0

Wierzysz , że Mahrez czy Herrera zrobią różnice w naszej pomocy ?

3

Walnąłeś sobie pstryczka w nos tym , że Fernandez jest bardziej kompetentny od Zubiego przypominam Ci , że to właśnie on przyciągnął nam Luisa Suareza , Ter Stegena itd miał też wpadki ale według mnie był lepszy niż Robercik Fernandez.

0

Ciekawe co będzie z Rakiticiem póki co nie robi różnicy ani nie wyróżnia się czymś szczególnym , Busi kuleje a Iniesta ma już swoje lata. Mój typ Veratti /Coutinho za Inieste, Busi zostaje na defensywnym, Sergi Roberto za Rakiticia póki co zalezne od formy obu zawodników.

0

Ta gazeta można jedynie podetrzec tylek a i tyłka szkoda. Piszą aby pisać.

0

Niby mamy Digne na lewą stronę ale boję się tylko żebyśmy nie żałował tego transferu jak w przypadku Asensio i Isco.

0

Obejrzyj Belfer i Pakt nasze Polskie tez mega wciągają ;)

1

Za co ma mieć powołanie ? Za zachowanie czy za umiejętności panowie.

2

Theo na bank mega perspektywiczny lewy obrońca ale czy do Barcelony by pasował ? słabo radzi sobie na małej przestrzeni i wyjście spod pressingu tez ma nie najlepsze a to najważniejsze w naszej taktyce , to wszystko idzie oczywiście poprawic i uważam , że Real zrobił mega transfer.

1

Ale Real ma pake niesamowita teraz ;)

0

Ale mają pake; )

1

Ciężko będzie z tak mocnym Realem.

33

Swoje 47 urodziny obchodzi dziś trener najlepszej drużyny na świecie !! Najlepszego Lucho !!

20

Juan Carlos Unzué jest jednym z kandydatów do zastąpienia Eduardo Berizzo na stanowisku trenera Celty Vigo.[SER]

3

Na prawdę Cristiano ? W fazach grupowych nie pokazał nic , dwa gole ze spalonego mecz z Bayernem, jedynie z Atletico ładnie grał. Z całym szacunkiem do niego ale nie zasługuje.

21

Aaa kotki dwa ....
Aaa real dwa ze spalonych obydwa RMF FM potrafi zoskoczyc czasem ;)

0

Koeman udzielając gazecie Sport wywiadu wyraźnie wspomniał o tym ,ze bardzo chciałby poprowadzić Barcelonę. Solidny trener na co tu czekać ?

2

0

Lista kandydatów na stanowisko trenera Barcy.[Catalunya Radio]

https://mobile.twitter.com/Kowal__30/status/860009763689648128/photo/1

Skoro Koeman w wywiadzie stwierdził , że marzy o tym by pewnego dnia poprowadzic Barcelonę to czemu ten dzień nie miałby nadejść juz teraz ?

2

Skoro tak mówicie to zacznijcie go w końcu szanować wchodząc na waszą stronę tak samo jak ty na naszą przez około 2 lata widziałem tylko wpisy użytkowników ,, sprzedać Ronaldo " zagrał 2 mecze dobre i spowrotem jest wielbiony. Zobaczysz , że jak parę meczy znowu nie będzie widoczny znowu będą krzyczeć by jego sprzedać. Uważam że największą beznadziejnoscia kibiców realu jest to , że na niego gwizdza. To jest wstyd by tak zasłużony gracz prosił by kibice przestali na niego gwizdać. Jakby nie patrzył szacunek się nalezy.

3

Wszystko jasne póki co żyje miłością ;)

0

Niech zdobędzie powiedz mi kiedy real zdobył 6 ,5 trofeów w jednym sezonie ??

0

A wy dalej nie umiecie przyznać, że Messi jest najlepszym napastnikiem i pomocnikiem na świecie ;)

10

Messi w pojedynkę w klasyku nakryl czapką cały Real Madryt na ich stadionie a Atletico całą drużyna nie jest w stanie im zagrozić. Po co te porównania wszyscy to wiedza kto jest lepszy i tylko fanboye Ronaldo się spuszczają bo darować sobie nie mogą tego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?