0

Po co ta gadka o złotej piłce jak oni jeszcze nic nie wygrali , Juventus albo Monaco to drużyny które też pragną zgarnąć ligę mistrzów i wcale nie będzie Real miał łatwo.

4

Co tu porównywać Messi jest 2 lata młodszy to raz , po drugie to Messi kreuje a nie czeka na dziewiątce jak Ronaldo aż mu koledzy podadzą.

0

Real teoretycznie ze słabszymi drużynami radzi sobie zdecydowanie gorzej nawet przykład Legii ;) tyle , ze w tej chwili Real to zupełnie inny zespół.

0

Dla mnie nic się nie stanie jak wygrają 2 razy z rzędu Ligę Mistrzów trzeba im przyznać Liga mistrzów to rozgrywki Realu Madryt są mega mocni i są mega zmotywowani. My mamy to czego oni nie mają 6 tytułów w jednym sezonie , 5 z Luisem Enrique tez jest czego nam zazdrościć.

0

Brakuje ewidentnie Atletico takiego Messiego załatwił by im mecz w pojedynkę ;)

0

Nie wiem z kim lepiej żeby Real grał z Monaco czy Juve z jednej strony z Juve zawsze mają ciężko ale i ze słabszymi drużynami tez sobie nie radzą ;)

0

Ronaldo lubi im strzelać druga sprawa raz na parę meczy wyjdzie ;)

3

O ludzie ludziska.

0

Z jednej strony można się cieszyć , że to nie jest finał Ligi Mistrzów to tez jakiś pozytyw prawda ?

1

Wuj w tą Złota piłkę Ronaldo.

1

Źle się dzieje w piłce nożnej źle ;)

1

Nie jestem w stanie wskazać na to czy Atletico to klasowa drużyna czy Real jest ponad ich klasa.

0

Simeone bracie Ty chyba nigdy już z tym Realem nie wygrasz.

0

Ba no 2 lata temu teraz mamy 2017 rok i jak jest każdy widzi.

13

Trzeba mieć też pomoc same MSN nie wystarcza ;)

5

Wydaje mi sie , że to jedna z ostanich szans Simeone na zdobycie Ligi Mistrzów z Atletico jestem ciekaw jaka taktykę zastosuje.

0

Hugo Boss szare klasyka ;)

0

Dlaczego uważacie , że jego odejście jest niemożliwe ? Przecież jak zawodnik wyrazi chęć odejścia to nikt nie będzie trzymał go na sile co nie zmienia faktu że jakieś 80 mln trzeba będzie dać.

1

Jeszcze Eriksenem bym się zainteresował na miejscu zarządu ;)

0

Jeżeli nie uda się ściągnąć kogoś z dwójki Verratti , Coutinho to celowal bym na miejscu zarządu w Bernardo Silve solidny grajek.

0

Złota piłka to najbardziej przereklamowane g....o jakie widziałem ;)

0

To na co my żeśmy kupywali Digne niech ktoś mi powie ?

0

A skąd możesz wiedzieć tak na prawdę jako charakter ma Krychowiak, Di Maria ? Przeciez tez nasz Gomes nawet odpowiedniej techniki nie ma ludzie , Arda to nie charakterny typ ? W Barcelonie znikł.

0

Dalej uważam , że to kwestia charakteru. Czyli uważasz , że Andre Gomes w następnym sezonie odpali ? Według mnie nie , poprostu ten chłopak nie ma umiejętności by grać w Barcelonie. W sumie to chyba jasne skoro mamy Denisa, gomesa a chcemy kupić Coutinho albo Verattiego, dlaczego ? A no dlatego ze nasza pomoc nie istnieje kapujesz prawda ?

0

Dlaczego kwestia charakteru kolego.

0

"Nie wierzę w coś takiego jak „aklimatyzacja". To słowo to alibi dla tych, którzy sobie nie radzą"~ Kamil Glik.

1

Tysona w podbrodkowych to raczej nikt nie przebije.

3


Málaga otrzyma milion euro za każde mistrzostwo Blancos przez pięć lat po sprzedaży Isco. [AS]

1

Mało mu głowy nie urwało , takim akcentem kończy się marzenie Kliczko o tronie. Dla mnie i tak na zawsze i na zawsze numer 1.



https://giphy.com/gifs/xUA7aUu3xzmxgtLIUE

2

Grałem dobrych kilka lat temu tibia 7.6 coś pięknego później według mnie było już tylko gorzej , nadal posiadam 83lvl Palladyna ale nie gram tez juz z 5 lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?