kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co ta gadka o złotej piłce jak oni jeszcze nic nie wygrali , Juventus albo Monaco to drużyny które też pragną zgarnąć ligę mistrzów i wcale nie będzie Real miał łatwo.
4
Co tu porównywać Messi jest 2 lata młodszy to raz , po drugie to Messi kreuje a nie czeka na dziewiątce jak Ronaldo aż mu koledzy podadzą.
0
Real teoretycznie ze słabszymi drużynami radzi sobie zdecydowanie gorzej nawet przykład Legii ;) tyle , ze w tej chwili Real to zupełnie inny zespół.
0
Dla mnie nic się nie stanie jak wygrają 2 razy z rzędu Ligę Mistrzów trzeba im przyznać Liga mistrzów to rozgrywki Realu Madryt są mega mocni i są mega zmotywowani. My mamy to czego oni nie mają 6 tytułów w jednym sezonie , 5 z Luisem Enrique tez jest czego nam zazdrościć.
0
Brakuje ewidentnie Atletico takiego Messiego załatwił by im mecz w pojedynkę ;)
0
Nie wiem z kim lepiej żeby Real grał z Monaco czy Juve z jednej strony z Juve zawsze mają ciężko ale i ze słabszymi drużynami tez sobie nie radzą ;)
0
Ronaldo lubi im strzelać druga sprawa raz na parę meczy wyjdzie ;)
3
O ludzie ludziska.
0
Z jednej strony można się cieszyć , że to nie jest finał Ligi Mistrzów to tez jakiś pozytyw prawda ?
1
Wuj w tą Złota piłkę Ronaldo.
1
Źle się dzieje w piłce nożnej źle ;)
1
Nie jestem w stanie wskazać na to czy Atletico to klasowa drużyna czy Real jest ponad ich klasa.
0
Simeone bracie Ty chyba nigdy już z tym Realem nie wygrasz.
0
Ba no 2 lata temu teraz mamy 2017 rok i jak jest każdy widzi.
13
Trzeba mieć też pomoc same MSN nie wystarcza ;)
5
Wydaje mi sie , że to jedna z ostanich szans Simeone na zdobycie Ligi Mistrzów z Atletico jestem ciekaw jaka taktykę zastosuje.
0
Hugo Boss szare klasyka ;)
0
Dlaczego uważacie , że jego odejście jest niemożliwe ? Przecież jak zawodnik wyrazi chęć odejścia to nikt nie będzie trzymał go na sile co nie zmienia faktu że jakieś 80 mln trzeba będzie dać.
1
Jeszcze Eriksenem bym się zainteresował na miejscu zarządu ;)
0
Jeżeli nie uda się ściągnąć kogoś z dwójki Verratti , Coutinho to celowal bym na miejscu zarządu w Bernardo Silve solidny grajek.
0
Złota piłka to najbardziej przereklamowane g....o jakie widziałem ;)
0
To na co my żeśmy kupywali Digne niech ktoś mi powie ?
0
A skąd możesz wiedzieć tak na prawdę jako charakter ma Krychowiak, Di Maria ? Przeciez tez nasz Gomes nawet odpowiedniej techniki nie ma ludzie , Arda to nie charakterny typ ? W Barcelonie znikł.
0
Dalej uważam , że to kwestia charakteru. Czyli uważasz , że Andre Gomes w następnym sezonie odpali ? Według mnie nie , poprostu ten chłopak nie ma umiejętności by grać w Barcelonie. W sumie to chyba jasne skoro mamy Denisa, gomesa a chcemy kupić Coutinho albo Verattiego, dlaczego ? A no dlatego ze nasza pomoc nie istnieje kapujesz prawda ?
0
Dlaczego kwestia charakteru kolego.
0
"Nie wierzę w coś takiego jak „aklimatyzacja". To słowo to alibi dla tych, którzy sobie nie radzą"~ Kamil Glik.
1
Tysona w podbrodkowych to raczej nikt nie przebije.
3
Málaga otrzyma milion euro za każde mistrzostwo Blancos przez pięć lat po sprzedaży Isco. [AS]
1
Mało mu głowy nie urwało , takim akcentem kończy się marzenie Kliczko o tronie. Dla mnie i tak na zawsze i na zawsze numer 1.
https://giphy.com/gifs/xUA7aUu3xzmxgtLIUE
2
Grałem dobrych kilka lat temu tibia 7.6 coś pięknego później według mnie było już tylko gorzej , nadal posiadam 83lvl Palladyna ale nie gram tez juz z 5 lat.