0

Ja bym szukał juz dwóch środkowych ;) Iniesta ma już swoje lata a Rakieta niestety nie przekonuje.

0

No śmieszne ale to całkiem realne , media zrobią z tego nie zły wyczyn nie martw sie

1

Podejrzewam , że jak Real Madryt wygra 2 raz z rzędu ligę mistrzów zamknie usta całemu światu co do przekonania która drużyna jest najlepsza na świecie , mało tego uważam , że świat nie będzie uważał juz Messiego za najlepszego piłkarza na świecie bo Cris będzie miał już wszystko czego jego dusza pragnie. Czarny scenariusz ale możliwy.

32

Pokażcie jaja w El Classico a później już tylko rewolucja pozdro ! VeB

0

Gramy bez jajecznie obrona Juventus jest solidna a MSN nie robi różnicy. Brawo dla Neymara.

0

Boli mnie , że w niedzielę El Classico jak real zagra tak jak dziś to będzie źle , chociaż jak wiadomo El Classic rządzi się swoimi prawami. Pozdrawiam

0

Lewy poziom okręgowy ;)

2

Thiago wracaj ;))

6

Mecz warty finału moja opinia , brak tylko bramek ;)

1

Według mnie dobry , może nie najlepszy ale jest ok.

0

Czekaj może wczoraj przybalowali na bank będą ;D

3

Tez jestem tego zdania Valverde gra bardziej defensywny futbol nie każdemu się podoba ale mając z przodu MSN bramek nie zabraknie

16

Ernesto Valverde ma zostać trenerem Barcy.Tylko w przypadku wygraniu potrójnej korony,mógłby zostać wybrany Unzué.[SER]

0

Chciałbym tak myśleć pozytywnie jak Ty na prawdę podziwiam Cię chłopie.

0

Grając bez nomilanego prawego obrońcy i tak nie jest źle ciekawe kiedy zarząd i Lucho zauważą, że Sergio Roberto to pomocnik a jego przebłyski na prawej obronie juz dawno minęły.

0

Najgorzej to mnie boli ze za tydzień gramy na Santiago Bernabeu.

0

A wiesz ile ma dekada ? Podejrzewam ze właśnie wpisujesz w necie.

0

Zdecydowanie najgorsza Barcelona jaka widziałem od całej dekady.

0

Dziś......... dziś ... patrz na przyszłość mistrzu.

1

Jakby nie grali pieknie dziś paco i gomes wybijcie sobie ich z głowy ludzie to nie poziom Barcy , raz zagrają dobrze a później znowu będzie gadanie

1

Nie do końca tak jest jak mówisz poczytaj artykuły dokładnie.

1

No a kto zrobił takie piękne letnie transfery ? Ja a może zajączek wielkanocny ?

1

Rewolucja to będzie jak ten śmieszny zarząd się zmieni.

0

Mało tego my nie mamy kim grać w przypadku braku MSN to będzie tragedia.

0

Jak ty chcesz odpalić z Andre Gomesem , Mathieu, bez nominalnego prawego obrońcy i ze starym biednym Iniesta?? oczywiście nie ublizajac iniescie. Jesteśmy Barcelona ale nie ktorz nie powinni nawet progu tego klubu przekroczyć.

0

Z Iniesta to bym jeszcze poczekał Rakitic jest mega słaby w tej chwili , darze go szacunkiem ale cały czas nie wiem czy to poziom światowy.

0

Zarabiają miliony te lebki zarządzające tym klubem ale według mnie źle nie przykładają się do swojej pracy i później efekty tego każdy widzi jakie są.

6

Nie wiem jak można dopuścić do tego by to co było nasza wizytówka czyli Pomoc zostało rozwalone przecież to było wiadome , że iniesta juz powoli się starzeje. Ludzie którzy zajmują się tymi sprawami nie powinni do tego dopuścić a w tej chwili taki Robert Fernandez powinien chować głowę w piach l.

1

Bo BBC jest gorsze to wygrywają.

0

Gol na wagę mistrzostwa ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?