kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja bym szukał juz dwóch środkowych ;) Iniesta ma już swoje lata a Rakieta niestety nie przekonuje.
0
No śmieszne ale to całkiem realne , media zrobią z tego nie zły wyczyn nie martw sie
1
Podejrzewam , że jak Real Madryt wygra 2 raz z rzędu ligę mistrzów zamknie usta całemu światu co do przekonania która drużyna jest najlepsza na świecie , mało tego uważam , że świat nie będzie uważał juz Messiego za najlepszego piłkarza na świecie bo Cris będzie miał już wszystko czego jego dusza pragnie. Czarny scenariusz ale możliwy.
32
Pokażcie jaja w El Classico a później już tylko rewolucja pozdro ! VeB
0
Gramy bez jajecznie obrona Juventus jest solidna a MSN nie robi różnicy. Brawo dla Neymara.
0
Boli mnie , że w niedzielę El Classico jak real zagra tak jak dziś to będzie źle , chociaż jak wiadomo El Classic rządzi się swoimi prawami. Pozdrawiam
0
Lewy poziom okręgowy ;)
2
Thiago wracaj ;))
6
Mecz warty finału moja opinia , brak tylko bramek ;)
1
Według mnie dobry , może nie najlepszy ale jest ok.
0
Czekaj może wczoraj przybalowali na bank będą ;D
3
Tez jestem tego zdania Valverde gra bardziej defensywny futbol nie każdemu się podoba ale mając z przodu MSN bramek nie zabraknie
16
Ernesto Valverde ma zostać trenerem Barcy.Tylko w przypadku wygraniu potrójnej korony,mógłby zostać wybrany Unzué.[SER]
0
Chciałbym tak myśleć pozytywnie jak Ty na prawdę podziwiam Cię chłopie.
0
Grając bez nomilanego prawego obrońcy i tak nie jest źle ciekawe kiedy zarząd i Lucho zauważą, że Sergio Roberto to pomocnik a jego przebłyski na prawej obronie juz dawno minęły.
0
Najgorzej to mnie boli ze za tydzień gramy na Santiago Bernabeu.
0
A wiesz ile ma dekada ? Podejrzewam ze właśnie wpisujesz w necie.
0
Zdecydowanie najgorsza Barcelona jaka widziałem od całej dekady.
0
Dziś......... dziś ... patrz na przyszłość mistrzu.
1
Jakby nie grali pieknie dziś paco i gomes wybijcie sobie ich z głowy ludzie to nie poziom Barcy , raz zagrają dobrze a później znowu będzie gadanie
1
Nie do końca tak jest jak mówisz poczytaj artykuły dokładnie.
1
No a kto zrobił takie piękne letnie transfery ? Ja a może zajączek wielkanocny ?
1
Rewolucja to będzie jak ten śmieszny zarząd się zmieni.
0
Mało tego my nie mamy kim grać w przypadku braku MSN to będzie tragedia.
0
Jak ty chcesz odpalić z Andre Gomesem , Mathieu, bez nominalnego prawego obrońcy i ze starym biednym Iniesta?? oczywiście nie ublizajac iniescie. Jesteśmy Barcelona ale nie ktorz nie powinni nawet progu tego klubu przekroczyć.
0
Z Iniesta to bym jeszcze poczekał Rakitic jest mega słaby w tej chwili , darze go szacunkiem ale cały czas nie wiem czy to poziom światowy.
0
Zarabiają miliony te lebki zarządzające tym klubem ale według mnie źle nie przykładają się do swojej pracy i później efekty tego każdy widzi jakie są.
6
Nie wiem jak można dopuścić do tego by to co było nasza wizytówka czyli Pomoc zostało rozwalone przecież to było wiadome , że iniesta juz powoli się starzeje. Ludzie którzy zajmują się tymi sprawami nie powinni do tego dopuścić a w tej chwili taki Robert Fernandez powinien chować głowę w piach l.
1
Bo BBC jest gorsze to wygrywają.
0
Gol na wagę mistrzostwa ?