2

Polska czarnym koniem ??; ) wierzyć czy nie ?? Wszystko się okaże.

2

Należało się jemu jak psu kość.

0

Szapoba Payet ;)

0

Kopa kartkę dostał.

1

Payet chłopie gdzieś ty się uchowal gdzieś był jak cie nie było.

2

Tak wkurzyli Luisa Suareza ze w nastepnym sezonie strzeli dla Blaugrany jeszcze wiecej goli niz w tym sezonie ;)

1

Dawaj Messi potwierdz ze jestes najlepszym pilkarzem na świecie i zaprowadz swoją grą Argentyne po Copa America.

0

krowa z Barcelony ;)

1

Bellerin , Umtiti , Coutinho lub Pogba no i Nolito i dla mnie skład pełny aczkolwiek pewnie tylko Umtiti przyjdzie tyl z wyżej wymienionych ;)

4

Kamil Glik po zakończeniu kariery chce spróbować swoich sił w MMA. Czy aby deczko mu się w główce nie przewróciło?

0

tylko do kogo sie zbliza ?;) Barca , Real , City ? a moze PSG ? bedzie trylogia.

5

Dziwi mnie trochę ze ktoś taki jak Kamil Grosicki który potrafi całą grę wziąć na swoje barki , ma bardzo dobry drybling i do tego jest szybki nie gra w lepszym klubie. Według mnie poradziły sobie w klubach pokroju Borussia, Liverpool. Bez dwóch zdań.

0

fajna kompilacja wiadmo ze sa to te najlepsze momenty wybrane ale mimo wszystko nie zly z niego tur.

0

no to w takim razie zabierać hehe ;)

0

Mozecie mi powiedziec cos wiecej o tym Umtiti ?? Czy na prawde jest warty swieczki ?

3

nasz Polski Neymar najlepszy zawodnik meczu ...

3

a ja mam wrazenie ze poki co Zubizaretta kladzie go na lopatki jak Muhammad Ali swoich rywali.

0

Oj Areczek księżyca szukał.

0

Litwince technicznie mocno wyszkoleni.

9

Przez chwile widziałem Barcelonę

1

Kapustka na prawej obronie ciekawie oj ciekawie.

0

My się śmiejemy z Danilo a oni póki co z Ardy :)

0

Mogą to być oczywiście plotki ale coraz częściej różne gazety niekoniecznie piszącę prawde o tym tarabania. Coś będzie na rzeczy ale kto po niego sięgnie to się okaże. Ja tam za Verrattim ale nie ma szans na pozyskanie tego nygusa.

0

Jak myślicie Real sięgnie po Pogbe ?

0

VeB wariacie !!!

5

na miejsce Daniego Alvesa widze tylko i wylacznie Hectora Bellerina.

0

40 patykow za rezerwowego gracza pokroju Bartry. Patologia systemu Barcelony. A Bartra za 8 mln.

1

Na prawą obronę widzę tylko i wyłącznie Bellerina.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?