6

Wolfsburg, jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili , powiedzial Siara po wygranym meczu Wolfsburga z Realem.

2

Sobota Gran Derbi Jese Rodriguez- ,, Wygramy Lige Mistrzow !! " yhhhhyy na bank ;d

0

Taktycznie Zidane zjedzony przez trenera Wolfsburga Heckinga.

0

Ależ piekny nagłowek na stronie Realu ! ,, Wilki rozszarpaly Real " a ponoć mialo zrobic to BBC z wilkami..

4

Kurcze no chce wejść na stronę Realu i nie mogę ; (

6

Dlaczego nie można wejść na stronę Realu wiecie co się stało ??

0

Dziekowka nie zauwazylem :)

2

Xavi: Moim celem jest być trenerem Barcelony.

4

Ter Stegen :

Nie podpisałem kontraktu z Manchesterem City. Informacje mediów nie są prawdą. Po zakończeniu sezonu przeanalizujemy moją sytuację. Barcelona jest fantastycznym zespołem - powiedział bramkarz w rozmowie z rozgłośnia radiową Onda Cero.

źródło: Mundo Deportivo

0

Rok temu Schalke mocno postraszylo Real Madryt , faktycznie nie wygralo ale prezentowali sie bardzo dobrze. Na takie widowisko czekam dzis kto wie moze bedzie niespodzianka ;)

0

Jak myslicie czy Wolsfsburg ma jakies szanse na zwyciestwo ?? Ja mam przeczucia ze zrobi niespodzianke jak Schalke.

0

wierze w nich mimo wszystko. To Barcelona !

0

Jedno jest pewne nas polakow nigdy nie zadowolisz mecz jeden z Realem nie wyszedl juz kryzysu szukaja najlepiej kazdy mecz wygrywac tak nam Polakom pasowaloby najbardziej :)

0

gdzie on by nie dal rady zeby mu Bozia dala wzrostu to i na bramce by fruwal niczym Neuer.

0

2:0 to dla Barcy by bylo kolego gramy u siebie , 0:2 wtedy wygrywa Atletico.

2

Alves do sprzedania ??:) prima aprillis juz bylo chlopie... Poki co Alves nadal jest w top 3 prawych obroncow na swiecie i nie zapowiada sie by sie cos zmienilo.

0

mocno pozytywny chlopak jestes hehe no ale coz nadzieja musi byc;)

0

nie mowa juz o wersji mobilnej nie da sie czytac artykulow ;)

4

Jak to bylo trzesienie ziemi w klasyku jak napisal AS dla Barcelony to co bylo po meczu na Santiago Bernabeu kiedy bylo 0.4 ?? Apokalipsa ?

1

Mazda ma blachy tragiczne wedlug mnie pruchniak okropny. BMW jak BMW o marce nie trzeba mowic duzo chociaz silnik 2.5 nie jest chwalony.

0

Co im to da ze zachowuja sie jak frajerzy i konfidenci i daja z ucha na Messiego ?? Jaki maja w tym interes ?

1

po co ten pesymizm po przegranym meczu ? Ludzie to jest pilka i to jest Real Madryt nasz najwiekszy rywal jeszcze nie raz bedziemy wygrywac jak i przegrywac z nimi ! Magia futbolu.

0

Jeden z najgorszych klasykow jak przyszlo mi ogladac nie ze wzgledu na przegrany mecz ale czuc bylo jakis taki brak checi do dzialania ze strony tridente jak i calego zespolu.

0

Nie ma w tym tekście mowy o brzozie. To tylko Twoja piękna wyobraźnia kolego.

0

To nie może bym żaden zbieg okoliczności ze Johan Cruyft umiera tydzień przed meczem z Realem. Wiem ze on tam w niebie tak samo jak i my wszyscy wierzymy mocno w wygrana z Realem a jak wiadomo wiara czyni cuda tym bardziej ze to mecz właśnie dla niego , dla Johana Cruyfta. Mam nadzieje ze to on będzie tym cichym 12 piłkarzem Barcelony , kto wie w końcu wiara czyni cuda...

0

Ja tam chciałbym wstać juz jutro i oglądać powtórki z wygranego meczu barcy.

0

Prosta rozmowa powiedz ze dziś mecz Barcy i musicie dojść do konsensusu będzie pizza ale będzie i mecz. Także nie ma tragedii ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?