6

Zimny prysznic przed Realem nie zaszkodzi ;)

0

39 mecz bez porazki brawo szkoda tylko że Mathieu się nie popisal

0

Dobry i remis ;)

33

Segi Roberto to jednak wymiataka dobry ;) wymiotl dwoch podstawowych graczy na prawa obrone niemozliwe jest mozliwe.

0

Czy jesli Real wygralby lige mistrzow mogliby uwazac ze naprawde sa najlepsi skoro maja takich rywali ?

1

Ciężki rywal.

0

Nie strasz kurcze heheh ;)

7

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

2

powtorka z tamtego roku Barca Juve ?

2

Komentarz usunięty

1

Suchar dnia. Nie obrażając Messiego i Argentyny.

0

Macie coś lepszego płatnego od soapcast?

1

Czuje 2.0 dla blaugrany.

0

Redaktorzy realmadryt.pl są tragicznie beznadziejni rozmawiasz mądrze na temat i bardzo kulturalnie nie prowokując kibiców tego klubu a i tak dostajesz bana za bycie kibicem Barcelony. Widać różnicę intelektualną między naszymi redaktorami a redaktorami białych koszulek.

0

mam nadzieje ze z taka formą podejdą do meczu z Barcelona na Camp Nou licze na ponowne osmieszenie Realu Madryt.

0

Ja mam tylko nadzieje ze Las Palmas utrzyma sie w lidze ! :)

2

Nie wiem dlaczego tak mówisz ale nikt tak nie sądzi. Jak każdy wie gran derby rządzi się swoimi prawami i nawet jak któraś z drużyn ma wyraźny spadek formy to w tym meczu potrafi to odmienić

5

masz swojego idola na profilowym zdjeciu i nie wiesz heheheh ?:)

2

Zdecydowanie niedoceniony to nie ulega żadnej wątpliwości cichy bohater ale taka rola defensywnego pomocnika.

3

Radze zgłosić się do lekarza tutaj pomożemy ci raczej w innych sprawach hehe ;)

0

Jescze tylko żeby tak przestali męczyć ojca Neymara i będzie dobrze. Wtedy nie będzie mowy o przeprowadzce Neymara.

0

0

Real - Atletico taki mecz bym chcial , Real sobie z nimi nie poradzi.

0

Nie wiem czy nawet zdąży sie przeżegnac :)

1

mam nadzieje ze Real trafi na Bayern i Robercik pokaze im jak sie strzela bramki no jeszcze ewentualnie PSG.

0

No i nie wygra ;)

0

Brakowało Marcina Bułki i dlatego ; (

0

Oo syn ;) to nie mamy co sie martwic o defensywnego pomocnika za kilkanascie lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?