kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Zimny prysznic przed Realem nie zaszkodzi ;)
0
39 mecz bez porazki brawo szkoda tylko że Mathieu się nie popisal
0
Dobry i remis ;)
33
Segi Roberto to jednak wymiataka dobry ;) wymiotl dwoch podstawowych graczy na prawa obrone niemozliwe jest mozliwe.
0
Czy jesli Real wygralby lige mistrzow mogliby uwazac ze naprawde sa najlepsi skoro maja takich rywali ?
1
Ciężki rywal.
0
Nie strasz kurcze heheh ;)
7
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
2
powtorka z tamtego roku Barca Juve ?
2
Komentarz usunięty
1
Suchar dnia. Nie obrażając Messiego i Argentyny.
0
Macie coś lepszego płatnego od soapcast?
1
Czuje 2.0 dla blaugrany.
0
Redaktorzy realmadryt.pl są tragicznie beznadziejni rozmawiasz mądrze na temat i bardzo kulturalnie nie prowokując kibiców tego klubu a i tak dostajesz bana za bycie kibicem Barcelony. Widać różnicę intelektualną między naszymi redaktorami a redaktorami białych koszulek.
2
https://x.com/rafa_lebiedz24/status/709128132477980672
0
mam nadzieje ze z taka formą podejdą do meczu z Barcelona na Camp Nou licze na ponowne osmieszenie Realu Madryt.
0
Ja mam tylko nadzieje ze Las Palmas utrzyma sie w lidze ! :)
2
Nie wiem dlaczego tak mówisz ale nikt tak nie sądzi. Jak każdy wie gran derby rządzi się swoimi prawami i nawet jak któraś z drużyn ma wyraźny spadek formy to w tym meczu potrafi to odmienić
5
masz swojego idola na profilowym zdjeciu i nie wiesz heheheh ?:)
2
Zdecydowanie niedoceniony to nie ulega żadnej wątpliwości cichy bohater ale taka rola defensywnego pomocnika.
3
Radze zgłosić się do lekarza tutaj pomożemy ci raczej w innych sprawach hehe ;)
0
Jescze tylko żeby tak przestali męczyć ojca Neymara i będzie dobrze. Wtedy nie będzie mowy o przeprowadzce Neymara.
0
http://www.onlyhouse.pl/club-house/350-svenson-gielen-twisted-2015-acid-luke-private-rework.html
Ten moment 01:10 nie mam pytan chlopaki i dziewczyny
0
Real - Atletico taki mecz bym chcial , Real sobie z nimi nie poradzi.
0
Nie wiem czy nawet zdąży sie przeżegnac :)
1
mam nadzieje ze Real trafi na Bayern i Robercik pokaze im jak sie strzela bramki no jeszcze ewentualnie PSG.
0
No i nie wygra ;)
0
Brakowało Marcina Bułki i dlatego ; (
0
Oo syn ;) to nie mamy co sie martwic o defensywnego pomocnika za kilkanascie lat.