kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
mam nadzieje ze Real trafi na Bayern i Robercik pokaze im jak sie strzela bramki no jeszcze ewentualnie PSG.
0
No i nie wygra ;)
0
Brakowało Marcina Bułki i dlatego ; (
0
Oo syn ;) to nie mamy co sie martwic o defensywnego pomocnika za kilkanascie lat.
0
Chodzi o płatna ;)
0
No nie ale to polski komentarz ?;)
0
Koledzy/Kolezanki jakie platne kanaly polecacie oprocz SopCasta zebym mogl obejrzec sobie dzis Lige Mistrzow ? prosze o opinie bo SopCast troche mi sie tnie.
1
1.
Cristiano Ronaldo 27
2.
Luis Suárez 26
3.
Lionel Messi 21
4.
Karim Benzema 19
5.
Neymar 18
6.
Aritz Aduriz 17
7.
Borja Bastón 16
8.
Antoine Griezmann 15
-
Lucas Pérez 15
10.
Gareth Bale 14
0
Jest ktos w stanie ogarnac statystyke kluczowych goli Messiego i kluczowych goli Ronaldo ktore daly klubom trofea ??
0
ja mam tylko nadzieje ze bedziemy pierwsza druzyna w historii ktora obroni lige mistrzow :)
1
Rozumiem ze lubisz ten klub i tego pilkarza ale to dla nas nie jest powod do zadowolenia :)
7
Spodziewałem się dużo trudniejsze go meczu ale póki co jest bardzo spokojnie.
1
do Messiego to mu brakuje ;d
0
macie jakis ciekawy stream zeby sie nie zacinal abym mogl obejrzec mecz tych bialych smerfow z Celta ?
0
Jaki tam on biedny , bogaty chlopak w cholere ma wszystko co chce ale nie nadaje sie do barcy i tyle.
1
Bellerin jest dobry wole go od naszego Vidala.
1
spokojnie chlopie Neymar to nie taki frajerski charakter jak Luis Figo.
0
Neymar nic nie zrobi za to Suarez z Messim wyniosą go razem ze swoja nową posiadloscia na ktorej mieszka obok Suareza i Messiego.
0
Celta ostatnio delikatnie usiadła stawiam wymecżonę 1.0 dla Realu.
0
Marca tez ma ostre gazety najpierw cristaino grzmot teraz Bale armata.
3
Mają w cholerę sytuacji bramkowych tylko nie mają szczęścia ich strzelić według mnie forma jest bo i jeden i drugi stwarzają dużo groźnych sytuacji.
0
Dobrze ze arda strzelił może się przelamie; )
0
No może jeszcze tego nie wie a przynajmniej Luis Enrique daje mu o tym znać może jest za bardzo ulomny albo za bardzo kocha barcelone.
0
Bartra to już chyba spakowany co ?
0
Pamietam te benzadziejne komentarze Zubi won Zubi out itd a z perspektywy czasu wyszlo na to ze zeby nie on nie byloby Suareza , Bravo , Ter Stegena.
0
Komentarz usunięty
6
Komentarz usunięty
1
W zyciu nie pomyslalbym ze Arda Turan nie wpasuje sie do Barcelony w tej chwili mozna stwierdzic ze popelnilem bląd. Ale to wciaż Arda Turan czuje ze odpali.
0
wiecie moze co tam sie dzieje z Adama Traore jak sobie radzie na wyspach ?
3
Jak mozna goscia ocenic praktycznie po jednym meczu ?? Czy bedzie godnym zawodnikiem do zastapienia Suareza i czy bedzie godnym zawodnikiem w ogole do grania w takim klubie ;)