1

mam nadzieje ze Real trafi na Bayern i Robercik pokaze im jak sie strzela bramki no jeszcze ewentualnie PSG.

0

No i nie wygra ;)

0

Brakowało Marcina Bułki i dlatego ; (

0

Oo syn ;) to nie mamy co sie martwic o defensywnego pomocnika za kilkanascie lat.

0

Chodzi o płatna ;)

0

No nie ale to polski komentarz ?;)

0

Koledzy/Kolezanki jakie platne kanaly polecacie oprocz SopCasta zebym mogl obejrzec sobie dzis Lige Mistrzow ? prosze o opinie bo SopCast troche mi sie tnie.

1

1.
Cristiano Ronaldo 27
2.
Luis Suárez 26
3.
Lionel Messi 21
4.
Karim Benzema 19
5.
Neymar 18
6.
Aritz Aduriz 17
7.
Borja Bastón 16
8.
Antoine Griezmann 15
-
Lucas Pérez 15
10.
Gareth Bale 14

0

Jest ktos w stanie ogarnac statystyke kluczowych goli Messiego i kluczowych goli Ronaldo ktore daly klubom trofea ??

0

ja mam tylko nadzieje ze bedziemy pierwsza druzyna w historii ktora obroni lige mistrzow :)

1

Rozumiem ze lubisz ten klub i tego pilkarza ale to dla nas nie jest powod do zadowolenia :)

7

Spodziewałem się dużo trudniejsze go meczu ale póki co jest bardzo spokojnie.

1

do Messiego to mu brakuje ;d

0

macie jakis ciekawy stream zeby sie nie zacinal abym mogl obejrzec mecz tych bialych smerfow z Celta ?

0

Jaki tam on biedny , bogaty chlopak w cholere ma wszystko co chce ale nie nadaje sie do barcy i tyle.

1

Bellerin jest dobry wole go od naszego Vidala.

1

spokojnie chlopie Neymar to nie taki frajerski charakter jak Luis Figo.

0

Neymar nic nie zrobi za to Suarez z Messim wyniosą go razem ze swoja nową posiadloscia na ktorej mieszka obok Suareza i Messiego.

0

Celta ostatnio delikatnie usiadła stawiam wymecżonę 1.0 dla Realu.

0

Marca tez ma ostre gazety najpierw cristaino grzmot teraz Bale armata.

3

Mają w cholerę sytuacji bramkowych tylko nie mają szczęścia ich strzelić według mnie forma jest bo i jeden i drugi stwarzają dużo groźnych sytuacji.

0

Dobrze ze arda strzelił może się przelamie; )

0

No może jeszcze tego nie wie a przynajmniej Luis Enrique daje mu o tym znać może jest za bardzo ulomny albo za bardzo kocha barcelone.

0

Bartra to już chyba spakowany co ?

0

Pamietam te benzadziejne komentarze Zubi won Zubi out itd a z perspektywy czasu wyszlo na to ze zeby nie on nie byloby Suareza , Bravo , Ter Stegena.

0

Komentarz usunięty

6

Komentarz usunięty

1

W zyciu nie pomyslalbym ze Arda Turan nie wpasuje sie do Barcelony w tej chwili mozna stwierdzic ze popelnilem bląd. Ale to wciaż Arda Turan czuje ze odpali.

0

wiecie moze co tam sie dzieje z Adama Traore jak sobie radzie na wyspach ?

3

Jak mozna goscia ocenic praktycznie po jednym meczu ?? Czy bedzie godnym zawodnikiem do zastapienia Suareza i czy bedzie godnym zawodnikiem w ogole do grania w takim klubie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?