1

Na prawą obronę widzę tylko i wyłącznie Bellerina.

1

szkoda ze transfer Verrattiego jest praktycznie nieosiagalny mieli bysmy transfer na lata i troche odmlodzil by nam sklad.

0

jakie tam podatki zaraz zaloz biznes typu gang pruszkowski i podatkow nie bedzie ;p

0

ale ja to dobrze rozumiem dlatego napisalem ze wszystko okaze sie w 2 sezonie.

0

To ze jest szczęśliwy i kocha ten klub nie znaczy ze się do niego nadaje ja również kocham ten klub ale się nie nadaje jak większość fanów naszego zespołu. Ale jak najbardziej wszysto okaże się w drugim sezonie.

0

Co ja bym dał żeby Iniesta był tak z 5,6 lat młodszy ;)

1

155 mln za sezon ! Jesteśmy bogaci !

42

Ciesze się ze Dani zostaje ale co ja bym dał żeby był chociaż 5 lat młodszy ;)

2

Messi 8 tytulow Mistrza Hiszpani tyle samo ile Real Madryt od 1990 roku ;)

1

Jednym słowem MSN ;)

26

Adiós Getafe mordeczki !

28

Luis Złota piłka 2016

0

Nadszedl CZAS wódeczka w ruch nie pora juz na smutki !!!!! Nie pora juz !!!!!! VEB !

0

Nie ma co się obawiać Granada dostanie baty i tyle.

4

Wiekszość z nas tak samo ja nie jedlismy kebaba z prawdziwej baraniny a takie mięso jakie serwuja nam nasi miejscowi kebabiarze nawet przy baraninie nie leżało. Baranina prawdziwa jest cholernie droga a my jemy doslownie prawdziwa zmielona konserwe o nazwie baranina.

8

Stary a kto w ogole myslal ze Ty bedziesz w Barcelonie grac ;)

0

jestem realistą i poki co to uwazam ze i te top 5 to az troche za duzo ;)

2

Nic tak by mnie nie ucieszylo jak dublet Barcelony , przegrana Realu w finale ligi mistrzow , Top 5 Polakow na Euro ;)

0

Real Madryt podobno daje premie Granadzie za wygranie meczu z barca. Sie zaczyna brudna gra.

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=66642

6

szkoda ze nie mamy w swoich szeregach jeszcze Thiago Alcantary ;)

0

Barcelona nasza ;)

0

Jak wygląda przebieg meczu jest szansa na 2 bramkę ?

0

To bedzie wojna nic wiecej o tym powiedziec nie mozna.

0

jak sie okazalo Jeremy to poki co na prawde jedno z lepszych wzmocnien Barcy. Poki co przebija i Vidala i Arde.

1

miny Kloppa sa bezcenne ;d

0

mam takie same lęki jak ty hehe.

2

Martwi mnie ten mecz z espanyolem. Po wcześniejszych meczach wiem ze będą chcieli zabrać na punkty. Dobrze ze gramy u siebie.

0

Nie trzeba nam Modrica ze względu na to ze I tak nie mamy młodego składu ;)

0

Piłka uderzony przez Jamesa podobno jescze leci ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?