kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na prawą obronę widzę tylko i wyłącznie Bellerina.
1
szkoda ze transfer Verrattiego jest praktycznie nieosiagalny mieli bysmy transfer na lata i troche odmlodzil by nam sklad.
0
jakie tam podatki zaraz zaloz biznes typu gang pruszkowski i podatkow nie bedzie ;p
0
ale ja to dobrze rozumiem dlatego napisalem ze wszystko okaze sie w 2 sezonie.
0
To ze jest szczęśliwy i kocha ten klub nie znaczy ze się do niego nadaje ja również kocham ten klub ale się nie nadaje jak większość fanów naszego zespołu. Ale jak najbardziej wszysto okaże się w drugim sezonie.
0
Co ja bym dał żeby Iniesta był tak z 5,6 lat młodszy ;)
1
155 mln za sezon ! Jesteśmy bogaci !
42
Ciesze się ze Dani zostaje ale co ja bym dał żeby był chociaż 5 lat młodszy ;)
2
Messi 8 tytulow Mistrza Hiszpani tyle samo ile Real Madryt od 1990 roku ;)
1
Jednym słowem MSN ;)
26
Adiós Getafe mordeczki !
28
Luis Złota piłka 2016
0
Nadszedl CZAS wódeczka w ruch nie pora juz na smutki !!!!! Nie pora juz !!!!!! VEB !
0
Nie ma co się obawiać Granada dostanie baty i tyle.
4
Wiekszość z nas tak samo ja nie jedlismy kebaba z prawdziwej baraniny a takie mięso jakie serwuja nam nasi miejscowi kebabiarze nawet przy baraninie nie leżało. Baranina prawdziwa jest cholernie droga a my jemy doslownie prawdziwa zmielona konserwe o nazwie baranina.
8
Stary a kto w ogole myslal ze Ty bedziesz w Barcelonie grac ;)
0
jestem realistą i poki co to uwazam ze i te top 5 to az troche za duzo ;)
2
Nic tak by mnie nie ucieszylo jak dublet Barcelony , przegrana Realu w finale ligi mistrzow , Top 5 Polakow na Euro ;)
2
https://x.com/J_Krecidlo/status/729952555757912064
0
Real Madryt podobno daje premie Granadzie za wygranie meczu z barca. Sie zaczyna brudna gra.
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=66642
6
szkoda ze nie mamy w swoich szeregach jeszcze Thiago Alcantary ;)
0
Barcelona nasza ;)
0
Jak wygląda przebieg meczu jest szansa na 2 bramkę ?
0
To bedzie wojna nic wiecej o tym powiedziec nie mozna.
0
jak sie okazalo Jeremy to poki co na prawde jedno z lepszych wzmocnien Barcy. Poki co przebija i Vidala i Arde.
1
miny Kloppa sa bezcenne ;d
0
mam takie same lęki jak ty hehe.
2
Martwi mnie ten mecz z espanyolem. Po wcześniejszych meczach wiem ze będą chcieli zabrać na punkty. Dobrze ze gramy u siebie.
0
Nie trzeba nam Modrica ze względu na to ze I tak nie mamy młodego składu ;)
0
Piłka uderzony przez Jamesa podobno jescze leci ;)