1

Wiadomo kazdy ma swoje zdanie :) i Romario tez je ma... za to sam neymar otwarcie mowi ze Messi jest jego mentorem i czlowiekiem z ktorego bierze przyklad jezeli chodzi o sport. Messi jest jeden i drugiego takiego bedzie ciezko spotkac to ewenement na skale swiatową. Dobranoc

0

Dzięki za wszystko zwariowany wariacie !! VeB

0

Czuje ze znów potrzebna będzie rewolucja raz ze nie mamy ławki a drugi ze nasza kadra się już starzeje wystarczy spojrzeć jak real Madryt się wzmacnia młodymi graczami wykupuje dosłownie wszystkie talenty na świecie.

20

1

Transfer mega ale to będzie jedynie zmiennik kroosa i modrica ; ) widać ze real przygotowuje bardzo silna młoda kadrę ;)

0

Podobno Mateo Kovacic w realu dobry transfer ale na co im pomocnik ???; )

5

Glownym problem naszej Barcelony jest roznica miedzy podstawowym skladem barcy a nasza ławką .. Podstawowy sklad pokazal na co go stac liga mistrzow itd.. Lawka pokazala wczoraj na co ja stać.

0

szkoda go sprzedac nie bedzie nikogo dobrego na lawce ... wczoraj pokazalismy jaka mamy konkurencyjna lawke.. zly krok bardzo zly.

0

Komentarz usunięty

0

gosciu wyjdz i wiecej nie wchodz na ta strone Antykibic Barcelony..

1

Tym razem to nie Messi okazał się katem Bilbao a aduriz katem Barcelony ;)

0

Atletico tez w sumie rezerwowym skladem ;p

0

jest bieda ze tak powiem.....

0

Mega pozytywnie ciesze się bardzo ze były kapitan Arsenalu Vermaelen jest w pierwszym składzie !!

0

jak to mowia smak i gust nie podlega dyskusji :)

1

Ameryki nie odkryłes ;)

0

Mam trochę obawy co do rozgrywanych meczy wydaje mi się ze mamy ich za dużo na początku sezonu mamy też nie łatwe mecze i boli mnie myśl że przystąpimy do sezonu zmęczeni i nie będzie czasu na odpoczynek. Mam nadzieje ze Luis enrique wie co robi i będzie tak manewrowal składem ze tego zmęczenia gracze nie będą odczuwać.

0

On dla wszystkich jest nie do powstrzymania !! Boga nie da rady zatrzymac.

3

,,Cug" kolego :) nic wielkiego ale zwrcocilem na to uwage ze wzgledu na to ze jestem Kominiarzem :P mam duzo doczynienia z Cugiem ;p

2

ja bym Vermaelena za Bartre postawil chce zoabczyc co potrafi :)

1

nie mam pytan po prostu.. Messi zejdz na ziemie czlowieku !! Houston do bazy !

0

Dani Alves to jest zawadiaka !!!! Mathieu wariacie !!!

0

Mówiłem !!!! A teraz wypad ci co już skreślali wszystkich nara !!!

4

Kur.. tragedia co za kibice to szok połowa to wypad z tej strony. Jak bramki strzelają to wielcy kibice a jak przegrywają to obrabiają du.. Wygramy !!!!!

51

Dani juz dawno zaslużyl sobie by nosic numer po Xavim tak wspanialego prawego obrońcy Barca dawno nie posiadała. Zapisal sie w historii barcy na wieki wiec numer 6 jak najbardziej zasluzony.

2

Statystyki statystykami , Realia realiami a i kazdy dokladnie wie kim jest Nolito a kim jest Messi... Boga nie porownuje sie do ludzkiego stworzenia :)

8

nie do oddania ! no chyba ze jakies 40 mln euro..

2

moze i nie wygrał co nie znaczy ze taki sklad co posiadaja robi wielkie wrazenie i to jest prawda. Moze kluczem do sukcesu w Realu jest zwiazanie pomiedzy zawodnikami tak jak jest w barcelonie. w Realu jest troche inaczej wieksze napiecie... duzy wplyw gazet. W koncu najbardziej rozpoznawalna druzyna swiata.

0

Jestem bardzo przeciwny transferowi Nolito. Może tak w końcu dajmy szanse młodym. Po co wydawać kolejne pieniadze na gracza który też nie jest młody juz ;)

0

no i wakacje mial nie kiepskie zapierdzielal chyba po calym swiecie dobrze ze innego wirusa gorszego nie zalapał :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?