kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leonidas This Is Barca !!!
2
A Pogba i Raiola dalej czekaja na te swoje 12 mln.. Gwiazdeczki.
1
Super ! Mamy dwoch cholernie ambitnych nowych walczaków !! Aleix i Arda !
1
Dobra to teraz Bartomeu zrobil swoje wiec wypad niech wpada laporta i Pogba i wymiatamy ;)
2
Ja jestem tylko ciekaw jak ktorys z tych Panow zostal by Prezydentem kogo to oni by nam przyprowadzili do naszej Barcelony. Arda to bardzo dobry transfer ciekawe jakiego asa w rekawie maja ci trzej kandydaci.
0
To prawda zdecydowanie wisi fatum nad reprezentacja argentyny ale karygodne jest to w jaki sposob traktuja messiego to nie ludzkie a przeciez jest tylko czlowiekiem. Bez niego raczej nie dotarki by za daleko. O higuainie to juz nie laska nikomu napisac jaka kaszane odwalil tylko cala krytyka spada na jednego czlowieka ktory zrobil najwiecej a mimo to dostaje baty reszta lezy w spokoju zenada.
1
A Ty nie znajdujesz sie w planach Barcelony!.
0
Moze Benedito nie jest zwolennikiem Ardy ale my nie jestesmy zwolennikiem Benedito nie masz szans gosciu.
0
z calym szacunkiem do Fifa ale PES wymiata :) to jak Forda z Mercedesem :)
0
Neymar twarza Pes 2016 , Messi Fifa 2016. Wiadomo kto rzadzi na tym swiecie prawda ? VeB !
0
wyglada to bardziej jak numerek 7 a nie znak zapytania ale faktycznie jest to znak zapytania
1
To , że świetny grajek to jest prawda.. ale 28 lat a dopiero od stycznia bedzie mogl grac wtedy bedzie mial juz 29 lat koszt 35 mln euro to budzi strasznie mieszane uczucia , ze sa mlodzi lepsi .. tak to prawda. Mimo to uwazam ze to bardzo dobry transfer.
1
mial checi do grania w pilke wiec przydalby sie na bank
0
Marco Reus zdecydowanie potrzeba nam kogos szybszego a on szybkosc posiada.
0
Obrotny i Robotny ten Pan Braida. Ale to wielki Plus.
0
Do Sevilli jak najbardziej tego wariata , szatana diabuuułł.
12
Komentarz usunięty
0
Jezeli chodzi o hiszpanskich pomocnikow nie bedzie to na pewno koke jego agent poinformowal ze nie jest zainteresowany gra w barcy.
0
No no licze jak najszybciej Pogba fichado. Fajnie by bylo gdyby Di maria utarl tego wielkiego nocha Perezowi i wpadl do nas.
0
Tak czy inaczej kazdy kandytat jest chyba na tyle zmotywowany glownie chodzi oblaporte i bartomeu ze raczej zobaczymy klasowego pomocnika w naszej barcelonie nawet jesli robia to tylko pod wybory to dla nas duzy plus.
1
Tak czy inaczej Braida odpiernicza kawal dobrej roboty od kad jest w naszej Barcelonce i zdecydowanie zyskal sympatie nas wszystkich.
0
Gościu jest bo jest tak na prawde liczy sie tylko dwoch Laporta i Bartomeu.
38
Abidal za Braide to jest absurd. Braida to czlowiek ktory pol zycia ksztalcil sie w tym fachu a kolejne pol to praktykuje.
0
Abidal wielki czlowiek mam do niego ogromny szacunek. Tylko ze Pan Braida to prawdziwy fachowiec w tym temacie i mysle ze lepszego poki co niz Braida i Monchi nie idzie znalesc.
0
odnosze wrazenie jakby Bartomeu bardzo mocno walczyl o prezydenture i wydaje mi sie ze wiele od Laporty nie odstaje.
16
Kiedys to sie z kartkami stało za chlebem w kolejce teraz sa inne czasy wszystko idzie do przodu ludzie , firmy maja bardzo wiele pieniadze i takie transfery po 100 mln nie robia na nich wrazenia. Takie czasy taka polityka i tyle. W tej chwili placi sie za talent a nie za doswiadczenie.
2
Chcialbym zeby to bylo tak samo szybko jak z Aleixem Vidalem. Wchodze na strone i patrze Pogba fichado ! no ewentualnie Coutinho ale to juz marzenie moje.
2
drogo sie cenisz Pogba. W takim wieku miec takie mniemanie o sobie i 12 mln netto szok. To musi przyjsc ktos dla kogo pieniadze nie beda az tak wazne i ktos kto odda serce tej druzynie. Zenada na wejsciu 12 mln szok. 22 lata chlopak.
0
w Klubie maja ksywy Flip i Flap heh,
0
srodkowy pomocnik glownie.