0

Komentarz usunięty

0

Myśle ze taki zimny prysznic sie im przydał i Celta im bardzo dobrze przypomniala ze wakacje sie skonczyly. Dobranoc VeB.

0

Brawo dla Celty Brawo dla Realu po trupach do celu takimi meczami wygrywa sie lige...Pique zamiast pierd... glupoty niech sie wezmie za gre bo dal ciala dzis.

0

no no a my gramy z nim nastepny mecz zebys sie nie zdziwil kolego moj :)

3

Aduriz okazal sie dupolizem Realu. Nie chcial strzelac bramek. Pała.

0

Zycie.. nikt nie wie ci będzie jutro ani co będzie za minutę godzinę itd. Mam tylko nadzieje ze enrique i cala drużyna udowodni ze Barcelona to Barcelona ;)

3

Perez ; teczka gotowa proszę sprowadzić lewego.

12

no Ameryki nie odkrył.

36

Wedlug mnie Philippe Coutinho jest fenomenalny i bardzo chcialbym zoabczyc go w Barcelonie i na pewno bardziej niz Pogbe.

0

No to jaki numer na koszulce Ardy ?;)

0

Miejmy nadzieje ze szczęście się do nas uśmiechnie.

0

To już wiem co jutro na pierwszych okładkach mundo i sport ;)

6

Szczęście w nieszczęściu .. kontuzja rafinha i przyjście Ardy.. niech Bóg ma nas w opiece. Po ligę mistrzów !! VeB

0

Barca przejdzie do Premier League ... nie no to akurat nie realne ale swoją drogą ciekawe jakby sobie radziła.

0

mimo wszystk ozdania nie zmienie Munir odpada zupelnie , Sandro jeszcze dostaje szanse a Adama to po prostu talent sam w sobie do tego ta piekielna szybkosc i sila mało mamy takich zawodnikow.

0

Munir i Sandro sie nadają ? Wedlug mnie Adama ma lepszy potencjał i chodz wiem ze w Anglii bedzie sie rozwijal to mysle rowniez ze w Barcelonie jako zmiennik rowniez by sie rozwijal.

0

Po co kupować zawodników typu Nolito mając Adama Traore... tzn juz go nie ma ale nie mogę sobie go darować.

1

Nie wiem może I ja jetem szarym człowiekiem głupim i nie mądrym ale uważam że Zarząd zrobił największą głupotę oddając Adama Traore.

43

Mam nadzieje ze w srode Aduriz bedzie katem Realu..

0

to ile dzis ronaldo strzeli ile stawiacie ??

0

wierze i mam nadzieje :) ciezkie do zrozumienia ?

0

Ja wierzę że będziemy mieli Arde przed styczniem. Mam nadzieje.

1

Grał ktoś juz moze w Pes 2016 ? Jak wrazenia gry nasza Barcelona ? Otoz uwazam ze Messi jest tragiczny w tej grze w Pes 2015 Messi speed 92 , Pes 2016 Messi speed 86.. nie da sie nim grac ze tak powiem a chyba powinno byc odwrotnie .. reszta bez zarzutu.

7

Mam nadzieje ze zrobimy na przekor tym wszystkim skur.... ktorzy wala nam klody pod nogi czyli Uefa , sedziowe , rywale i wygramy w tym roku lige mistrzow. A jest ciezko.... cóż no ale kto jak nie Barcelona my sie nie gniewamy i nie spuszczamy glow jak Pan piekny CR7.

0

Niech Ci skalpel w reku nie zadrży Panie doktorze to wazny gracz..

12

Wszystko w tym sezonie sklada sie jakos nie fortunnie Ter Stegen puszcza szmaty , Bravo kontuzja , Dani Alves kontuzja , Vermaelen kontuzja , Rafinha kontuzja , Pique zakaz , bardzo wąska kadra , zly terminarz , nie mozemy zarejstrowac Ardy i Vidala jezeli wygramy lige mistrzow po takim fatum to czapki z glow.

0

Grał już ktoś w pes 2016 ?? Jak wrażenia ? Co na plus co na minus ;) według mnie duży minus to bardzo słaby messi w porównaniu do pes 2015 jest wolny mało zwinny ani nie ma przyspieszenia. Barcelona gra się super neymar jest mega. Tylko ten messi...

0

nerwy mowia wypierd Ter Stegen ... Rozum jednak zaczyna sie uspokajac nie mamy innego juz,

0

dobra po meczu nie mam pytań.

1

caly czas wierze ze Messi blysnie rajdem ala maradona i strzeli bramke..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?