kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli pewnie pojdzie na wypozyczenie :)
0
a co z naszym Alenem Haliloviciem ktory w kontrakcie ma ze od nastepnego sezony wchodzi do pierwszej druzyny. Szkoda ze nie wyrozniamy sie juz tym od innych druzyn ze stawiamy na wychowankow tylko zaczynamy wykladac grube miliony !:)
3
Ja bym wolal osobiscie Felipe Coutinho bardzo pasuje do barcelony jak to powiedzial nasz kolega Ronaldinho jest szybki , zwrotny i ma to cos by grac w barcelonie.
0
http://komixxy.pl/771716/Ronaldo Messi
Moze i Ronaldo jest dobry ale Bóg jest jeden i to nie podwazalne. Ronaldo zdaje sobie sprawe gdzie jest jego miejsce w szeregu.
0
Messi mial racje gdzie mu bedzie lepiej jak nie w domku w naszej barcelonce :P
1
Rakitic wymięka nie może byc.... jeszcze świeżak z niego od roku w druzynie niech sobie z nami nie pogrywa hehehhe... Ivan zakola ma za duze moze sie wstydzi za czesto w nogach u kobiety przebywa.
1
Powiem wam ze nasze nowe stroje prezentuja sie bardzo ladnie i dostojnie jak na Barcelone przystało. Vidalowi tez pasuja wiec mysle ze bedzie dobrze.
0
Mam takie przeczucia ze w ciagu miesiaca Pogba fichado. Przydalby sie nam ten wariat z czupryna. Taki yaya toure.
0
nie wierze w to co widze w tamtym roku w wakacje Zubi Out !! zwolnic tego nieroba !!! Itd.. nagle zubi zaczyna zbierac same pozytywne komentarze !
0
brak slow by opisac ile zrobiles dla Naszej Barcelony wiec lepiej bedzie jak sobie pomilczę. Ale Dziekujemy !!
3
Co jak co ale Dani zdecydowanie najlepszy prawy obronca w tym roku. Takiego wlasnie Cie lubilem. Mam nadzieje ze zostanie.
0
nie ma szans zebysmy przegrali jestesmy na takim gazie ze nie bedzie co zbierac z Juve.
3
nie bedzie to ostatni hehe ! jeszcze w roli trenera go uniesie !!
0
Boisko wszystko zweryfikuje Juventus to bardzo nie wygodny rywal. No ale statystyki przemawiaja na nasza korzysc.
0
Dobrze niech nam placą w Katalonii podatki sa okrutne wiec mimo to ze ta koszulka faktycznie jest bezcenna to pieniądze jak najbardziej sa nam potrzebne tak jak kazdemu dzieki temu mamy tez kase na wspanialych graczy.
0
chodzi o te jedzenie nie o Messiego ! :)
22
cooo ten Messi wsuwa... wygląda jak guziec z afryki :)
0
hmmm... a Benitez stoi i myśli jak tu z pieca spaść i dupy nie potłuc
http://www.realmadrid.com/aficion/fotos/rafa-benitez-en-la-ciudad-real-madrid
0
nie jest to jakis szczegolny trener.. porownujac go do jego poprzednikow Mourinho i Ancelotiego raczej wydaje mi sie mocno za nimi.. kto wie moze akurat Benitez ma patent na Real czas pokaze.
0
Nie Wydaje wam sie ze Pan Perez zaczyna sie cofac ?? Byl wielki Mourinho pozniej Ancelotti teraz nagle Benitez... wielcy trenerzy poszli w piz... a tu taki zbawiciel w postaci Beniteza ?? za mna to nie przemawia..
1
3 letni kontrakt podpisal haha u Pereza dobry kabaret mi dzis zafundowali z rana.
5
Z tego co wiem Rakitic ma zostac ogolony przez kolegow jak wygramy lige mistrzow wiec neymar nie musi sie farbowac niech pozyczy od Rakitic ia te obciete blond włosy ;)
1
Widzialbym Vidala w naszych szeregach jak dla mnie top 5.
1
Swoja drogą mamy nowa druzyne w ekstraklasie nie bylo by w tym nic dziwnego gdyby nie byla to druzyna ze Wsi zaledwie 750 mieszkancow !! Termalica Bruk-Bet Nieciecza ! brawo chlopaki !
0
Jak to mowie stare przyslowie ,, Marzenia nie bolą " ale realia sa i bedą inne :)
0
iiiii jedzie walec Luisa Enrique !!! VeB
0
Taaaaa sobie moze zakontraktowac... Di Maria mu sie nie udalo a co powiedziec o Messim albo Ronaldo. Dobry Joke z jego strony.
0
Coutinho , Sterling , Pogba , Reus ewentualnie Gundogan jezeli ktorys przyjdzie jestem zadowolony.
0
O tak zdecydowanie Coutinho kot jak dla mnie jak moglem o nim zapomniec ! :)
0
no ja wiem wiem heheh tylko mowie ze nie zaszkodzi tez sie podniecac tym ;)