10

uhuh brawo Dunga w koncu pomyslales ze czas na Coutinho... normalnie mega mózg z niego !

0

logiczne jest to ze to my rozdajemy karty jestesmy najlepsi na swiecie i to nas musza sie bac ! :)

1

Brawo ! tylko szkoda ze zaprzepascil swoją szanse na gre w lidze ostatnimi meczami. Moze w nastepnym roku..

0

Kurde jak to milo popatrzec na ocene Vermaelena megaa sie ciesze .. Ostoja defensywy , klasa światowa az sie banan na buzi robi :) Brawo Thomas !

41

w zyciu nie spodziewalbym sie że Enrique bedzie tak dobrym trenerem nie bez powodu w presezonie wystawial Sergi Roberto na prawej obronie wczoraj sie sprawdzil cóz za nie bywala intuicja Brawo Luis Enrique !

11

Zawsze powtarzalem ze Vermaelen nie bez powodu byl kapitanem Arsenalu. Jezeli ktos pamieta pewien portal w 2011 roku umiescil Vermaelena w to 5 najlepsych stoperow swiata... w Czasie kontuzji zostal wykreowany na takiego slawnego Chucka Norrisa jajca z niego ostre.. nie wiem co czul ale wazne ze jest z nami i czuje sie odbrze co pokazal w dziesiejszym meczu..

0

Vermaelen - Men of the Match.

1

ufff.... dobra rozgrzewka na poczatek sezonu o malo wlosów nie stracilem.

1

wstawaj Luis wstawaj.....

0

dziwne ze Vermaelen sie nie lamie...

0

juz dawno Sandro powinien wejsc

1

nie bez powodu byles kapitanem Arsenalu Brawo Thomas !!!

0

Vermaelen 10/10 za ten mecz

0

przydal by sie Arda butem by poczęstował i tyle !!!

0

spokojnie Mascherano wskoczy w miejsce Busqetsa

0

na 2.0 za Alvesa i Busiego.

0


Rafinha dzis Tragedia.

1

ze tak powiem Vermaelen narazie trzyma obrone.

0

Arda Leonidas !! pomocy !!!

0

Alves kontuzja zapowiada sie kiepsko gra tez nie wygląda za dobrze ... wakacje daly sie we znaki ;p

1

Chce widziec po meczu komunikat Vermaelen bohaterem !!!

1

Juz mi ciarki przechodzą nie moge sie doczekac !! VeB

1

darze tego goscia wielka sympatia i mam nadzieje ze pokaze ze nie bez powodu byl kapitanem Arsenalu.

1

Vermaelen w pierwszym skladzie mega pozytywnie.

8

Szkoda ze nie ma jeszcze Neymara dopiero teraz doceniam jak wiele on dla nas znaczy ;)

0

Glupia ankieta. De bruyne nie do wyciagniecia , Pogba poki co tez nie ma takiej opcji , Reus nie do wyciagniecia. Zostaje Nolito i Llorente. A wiec Nolito.

1

z tekstu zrozumialem ze Arda Turan bedzie zmiennikiem Iniesty z calym szacunkiem ale Arda musi grac w pierwszym skladzie. Nie wiem jak to zrobi Enrique ale musi grac ten walczak !

0

Trochę podniósł mnie na duchu enrique ciesze się ze drużyna jest świeża i dobrze przygotowana . Hmm z tego co zrozumiałem wydaje mi się ze szykuje się jeszcze jakiś tajny transfer ;) druga bomba bartomeu ?

1

Wiadomo kazdy ma swoje zdanie :) i Romario tez je ma... za to sam neymar otwarcie mowi ze Messi jest jego mentorem i czlowiekiem z ktorego bierze przyklad jezeli chodzi o sport. Messi jest jeden i drugiego takiego bedzie ciezko spotkac to ewenement na skale swiatową. Dobranoc

0

Dzięki za wszystko zwariowany wariacie !! VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?