kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
uhuh brawo Dunga w koncu pomyslales ze czas na Coutinho... normalnie mega mózg z niego !
0
logiczne jest to ze to my rozdajemy karty jestesmy najlepsi na swiecie i to nas musza sie bac ! :)
1
Brawo ! tylko szkoda ze zaprzepascil swoją szanse na gre w lidze ostatnimi meczami. Moze w nastepnym roku..
0
Kurde jak to milo popatrzec na ocene Vermaelena megaa sie ciesze .. Ostoja defensywy , klasa światowa az sie banan na buzi robi :) Brawo Thomas !
41
w zyciu nie spodziewalbym sie że Enrique bedzie tak dobrym trenerem nie bez powodu w presezonie wystawial Sergi Roberto na prawej obronie wczoraj sie sprawdzil cóz za nie bywala intuicja Brawo Luis Enrique !
11
Zawsze powtarzalem ze Vermaelen nie bez powodu byl kapitanem Arsenalu. Jezeli ktos pamieta pewien portal w 2011 roku umiescil Vermaelena w to 5 najlepsych stoperow swiata... w Czasie kontuzji zostal wykreowany na takiego slawnego Chucka Norrisa jajca z niego ostre.. nie wiem co czul ale wazne ze jest z nami i czuje sie odbrze co pokazal w dziesiejszym meczu..
0
Vermaelen - Men of the Match.
1
ufff.... dobra rozgrzewka na poczatek sezonu o malo wlosów nie stracilem.
1
wstawaj Luis wstawaj.....
0
dziwne ze Vermaelen sie nie lamie...
0
juz dawno Sandro powinien wejsc
1
nie bez powodu byles kapitanem Arsenalu Brawo Thomas !!!
0
Vermaelen 10/10 za ten mecz
0
przydal by sie Arda butem by poczęstował i tyle !!!
0
spokojnie Mascherano wskoczy w miejsce Busqetsa
0
na 2.0 za Alvesa i Busiego.
0
Rafinha dzis Tragedia.
1
ze tak powiem Vermaelen narazie trzyma obrone.
0
Arda Leonidas !! pomocy !!!
0
Alves kontuzja zapowiada sie kiepsko gra tez nie wygląda za dobrze ... wakacje daly sie we znaki ;p
1
Chce widziec po meczu komunikat Vermaelen bohaterem !!!
1
Juz mi ciarki przechodzą nie moge sie doczekac !! VeB
1
darze tego goscia wielka sympatia i mam nadzieje ze pokaze ze nie bez powodu byl kapitanem Arsenalu.
1
Vermaelen w pierwszym skladzie mega pozytywnie.
8
Szkoda ze nie ma jeszcze Neymara dopiero teraz doceniam jak wiele on dla nas znaczy ;)
0
Glupia ankieta. De bruyne nie do wyciagniecia , Pogba poki co tez nie ma takiej opcji , Reus nie do wyciagniecia. Zostaje Nolito i Llorente. A wiec Nolito.
1
z tekstu zrozumialem ze Arda Turan bedzie zmiennikiem Iniesty z calym szacunkiem ale Arda musi grac w pierwszym skladzie. Nie wiem jak to zrobi Enrique ale musi grac ten walczak !
0
Trochę podniósł mnie na duchu enrique ciesze się ze drużyna jest świeża i dobrze przygotowana . Hmm z tego co zrozumiałem wydaje mi się ze szykuje się jeszcze jakiś tajny transfer ;) druga bomba bartomeu ?
1
Wiadomo kazdy ma swoje zdanie :) i Romario tez je ma... za to sam neymar otwarcie mowi ze Messi jest jego mentorem i czlowiekiem z ktorego bierze przyklad jezeli chodzi o sport. Messi jest jeden i drugiego takiego bedzie ciezko spotkac to ewenement na skale swiatową. Dobranoc
0
Dzięki za wszystko zwariowany wariacie !! VeB