kocuur
Dołączył/a: styczeń 2026
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO Nie zawsze ale chyba w większości przypadków tak jest.
0
@VegetaPolska Od Brazylii słabsza nie była.
1
@jacobFCB Jedzą sobie w korycie Łukaszenka-świnia i Putin-świnia. Łukaszenka-świnia zaczął rzygać a Putin-świnia mówi: Nie dolewaj bo i tego nie zjemy.
1
@FcPortoFan1999 No i bardzo dobrze. Jeżeli mecz się jeszcze nie rozpocznie to można zmieniać typ. To można postawić większą ilość meczów żeby nie przegapić a później można przed meczem zmienić.
Ta Japonia bezbarwna, mogłem remis postawić.
0
@FcPortoFan1999 Jeden typ nawet trafił wynik szwajcarii 1:1
0
@FcPortoFan1999 W przypadku remisów jak trafisz dokładny wynik to 4 punkty. Jak postawisz inny remis to 2 punkty. Czyli jak będzie 1:1 a postawisz 2:2 to jest 2 punkty.
1
@FcPortoFan1999 Tak. Jak trafisz dokładny wynik to masz 4 punkty. Jak będzie inny wynik a taka sama różnica bramek to masz 3 punkty. Jak wygra ta drużyna którą obstawiałeś ale wynik ani różnica bramek się nie zgadza to 2 punkty. Czyli np ja obstawiłem wczoraj haiti - szkocja 1-2 to mam za to 3 punkty bo szkocja wygrała 1 bramką. Obstawiaj. Możesz obstawiać do rozpoczęcia meczu czyli tego meczu już nie obstawisz ale możesz obstawić ten nocny Wybrzerze kości słoniowej - ekwador i następne.
0
@FcPortoFan1999 Ludzie zdobywają punkty a Ty nie. No dziwne podejście i tu i w wyborach. Ja mam teraz 13 punktów i 12 miejsce. Gonię czołówkę hehe.
0
@FcPortoFan1999 Ja postawiłem w tym programiku Zokera na Japonię. Ostatnio ogrywali faworytów a tutaj mogą być dobrze przygotowani i mocno zacząć. A Ty nie chcesz obstawiać w programiku Zokera ?
5
@jacobFCB https://live.staticflickr.com/642/23554794681_60c67b48a9.jpg
2
Xavi ma taką samą gotowość do podjęcia nowego projektu jak Ferdek Kiepski gotowość do pójścia do pracy.
2
@tomek8756 Mojemu koledze rodzice chcieli zrobić wesele bez alkoholu to on wolał sam je sfinansować i żeby był alkohol.
26
@Lionel_Messi10 Fajny filmik. Będziemy go wspominać jak zakończy karierę.
2
@takisobiektos Zapowiadał się bardzo dobrze w wieku 20 lat błyszczał w Ajaxie i przychodził do Barcelony. Ale coś nie pykło. W meczu Paragwaj -Usa też miał by świetną sytuację ale koszmarnie odskoczyła mu piłka.
1
@Katalończyk 99 Mogliby to ustalać według godziny w Polsce.
0
Mogli zrobić mecz Brazylii o 21 a katary niech se grają w nocy. Ewentualnie mogli zrobić mecz Brazylii jutro o 6 rano.
1
@FcPortoFan1999 Mi się wydaje że z reprezentacją to oni na te mecze towarzyskie wrócili z urlopów i dlatego taka słaba forma. Na ligę narodów będą przyjeżdzać w pełni sezonu i nie będzie źle. W eliminacjach jak przyszedł Urban to nawet z Holandią zremisowali a ze Szwecją poza błędami w obronie nie było źle.
Ekstraklasa się rozwija bo są pieniądze, jak jeszcze nie będą robić takich nietrafionych transferów to będzie jeszcze lepiej. A Pogoń Siedlce na razie ma fajny czas bo utrzymują się w 1 lidze ale nie są potentatem finansowym więc dalej różnie może być. Oby było tak jak do tej pory. Ja też im kibicuję bo jestem z powiatu siedleckiego.
1
@lucca87 Taki zasłużony klub powinien znów dobrze grać i wygrywać.
0
@partymaker No wreszcie. Tak to powinno wyglądać.
1
@FcPortoFan1999 Życzę Wszystkiego Najlepszego, zdrowia i spełnienia się tego o czym marzysz. A także życzę wiele radości z oglądania sportu i rozwoju naszej Reprezentacji, Ekstraklasy i Pogoni Siedlce (sobie też tego życzę :)) ).
0
@FcPortoFan1999 Rozumiem że Brzęczek może mieć pretensje i może trochę i szkoda Brzęczka no ale też i w drużynie nie działo się za dobrze pod koniec jego kadencji. Tak więc nie odbieram tak bardzo źle jego zwolnienia.
1
@FcPortoFan1999 że za wcześnie to kogoś trzeba było wziąć. Nie wydaje mi się że gdyby Brzęczek został powołany na selekcjonera później to byłby lepszym trenerem. A że go odwołał to widać było że nie układa się współpraca z lewym i pewnie by się nie poprawiło. Brzęczek teraz dobrze prowadzi reprezentację juniorów to niech pokarze jako trener na co go stać.
0
@FcPortoFan1999 Przeciągał go zbyt długo ?
0
@FcPortoFan1999 Ja nie widzę jakichś wad Bońka. Boniek dobry prezes wziął Nawałkę dobrego trenera. I była dobra gra reprezentacji, sukces na Euro, wielkie strzelanie Lewego i świetna atmosfera w kadrze i wokół kadry. I żadnych afer. Boniek po meczach szedł i świętował z piłkarzami. Trzeba też pamiętać że o dobrego prezesa w PZPN też nie łatwo ( ja pamiętam kadencje Dziurowicza, Listkiewicza i Laty) a Boniek jako jedyny był dobrym prezesem. Na razie to kadencję Nawałki wspominam podobnie jak wspomina się orły Górskiego, chyba nie szybko będzie znowu taka drużyna.
1
@FcPortoFan1999 To przez Kuleszę. Jak wybiera jakiś Santosów albo Probieżów to jest jak jest i pewien potencjał piłkarski który mamy jest marnowany.
1
@Adran360 Pierwszym i z pewnością nie ostatnim :-)))
2
@MirusAmisz Bardzo mi się podobała ich gra. Świetnie operują piłką i są wybiegani. Dużo sytuacji z Czechami stworzyli. Fajnie się ogląda ich grę.
Chociaż może tak być że przygotowywali formę na pierwsze mecze i ruszają mocno, zaprezentują się w nich kapitalnie a potem w 4-5 meczu będzie już zmęczenie i będzie brakować sił i odpadną będąc wyraźnie słabsi od jakiegoś faworyta. Tak często było w przeszłości z różnymi takimi średnimi reprezentacjami. No ale jak na razie Koreańczycy prezentują się świetnie.
1
@FcPortoFan1999 I bramka na 1-1 fajna. Taką drużynę dużo przyjemniej się ogląda niż na przykład RPA. Polska gdyby grała przeciwko nim w mistrzostwach to było by nam ciężko mimo że mamy kilka gwiazd.
9
Obejrzałem część meczu Czechy - Korea Południowa i koreańczycy mogą się podobać. Dobrze operują piłką.
0
@Nazio_87 Polska by więcej pokazała od tych południowych afrykanów.