1

@Sulimo Nie zniesławiaj naszej ekstraklasy.

0

Powinno być więcej drużyn z Europy to poziom by był wyższy. 20 drużyna z Europy by była lepsza niż RPA.

0

Super że ekstraklasa wraca. Widzew i Legia będą chyba największymi faworytami bo nie grają w pucharach.

0

@Pawlak1992 Teraz mam pracę.

0

@ZiggyStardust Ja za ekstraklasą.

0

@Awedi A jeszcze bardziej Ekstraklasę.

0

@OBSERWATOR2021 Argentyna i Hiszpania

0

@Pawlak1992 Kurde zapomniałem kupić, poprzeglądał by człowiek. :-(

0

@Zoker A czy można zmienić typy ? Np poprzedniego dnia typuję w jakimś meczu wynik 3:0 a godzinę przed meczem chcę zmienić na 3:1 ?

0

@Zoker zarejestrowałem się. Będę tym 50 uczestnikiem.

3

@lucca87 Argentyna i Hiszpania

0

@meteo100 https://www.fcbarca.com/user/mordini123" class="author__name"> @mordini123 A no tak, jakoś mi umknęło.

0

@Bzyczekk No bez przesady. Nie tak dawno był mecz o puchar polski kobiet i była dramaturgia i 7 bramek padło.

0

@FcPortoFan1999 Ja też od pełnoletności. Nie jestem podjarany bo wiem że ciężko będzie dużo zmienić a jak ktoś będzie chciał zmieniać to pójdą gigantyczne pieniądze z zachodu żeby szaleńczo atakować chcących coś zmienić. A ludzie kierują się tym co mówi się w mediach. Tak jak w La Lidze nie jest tylko Real i Barcelona tak w polityce nie istnieją tylko PO i PIS. Będzie jak będzie ale przynajmniej będę miał czyste sumienie że nie dałem się ogłupić i zrobiłem co mogłem głosując aby tak nie było.

0

Jutro zaczyna się mundial ale już dzisiaj jest jego przedsmak. Polki grają z Holandią w eliminacjach kobiecego mundialu 2027. Kibicujmy naszym laskom. :-)))

0

@FcPortoFan1999 Nie rozumiem takiego podejścia no ale spoko.

0

@FcPortoFan1999 To nie jest dobre rozwiązanie. Nie chodząc na wybory popierasz to co jest obecnie. Oczywiście że polityka to szambo, kłamstwa i gierki na ogłupianie ludzi ( co świetnie się udaje) ale przynajmniej przed wyborami warto się zainteresować i spojrzeć wyłącznie na czyny polityków i co popierają i wtedy wybrać najlepszą lub najmniej szkodliwą opcję.

0

@AmigoBlancos Komentarz żeby się podlizać fanom barcy. Trudno jest rywalizować z Realem albo Barceloną gdy np w 2021 roku Atletico zostaje mistrzem a dostaje z tytułu praw telewizyjnych 130 mln euro a Real i Barcelona 160 mln euro.

2

@LAMC_10 Fajnie go oglądać w kadrze gdy gra jako spełniona legenda tego sportu.

1

@Gaucho Jak spojrzał na niego to chyba zauważył podobieństwo.

1

@Pawlak1992 Ja myślę tak samo.

0

@Giwera Też już trochę czuję Mundial :-))

0

@Gall Zależy czy się piłką interesują.

0

@Arkon https://www.fcbarca.com/user/Oblo" class="author__name"> @Oblo Jak będą dobrze przygotowani i będą grali z zaangażowaniem ( a tak zapewne będzie ) to i w takich meczach będzie na co popatrzeć.

0

@Koriolan Z grupy by raczej wyszli to byśmy im kibicowali.

0

@martusiaaaa Nie lepiej. Lepiej by było gdyby grali na turnieju, byśmy im kibicowali.

0

@martusiaaaa No bez polaków na turnieju to słabo. Mogło być dużo fajniej.

2

@ShawnC A ja przeciwnie, piłka reprezentacyjna i wielki turniej bardziej działa na wyobraźnię. W piłce reprezentacyjnej dla mnie tak jakby walczą narody a w piłce klubowej walczą pieniądze. Piłka klubowa to mam sentyment do ekstraklasy bo to swoje ziomki.

0

@martusiaaaa Ależ śpioch z Ciebie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?