0

@FcPortoFan1999 A chodzisz na mecze Pogoni Siedlce czy tylko oglądasz w internecie ? Mój kumpel chodzi i mówi że nie podoba mu się ich styl, że wolałby żeby trenerem był ktoś grający bardziej ofensywnie. Ale mi się wydaje że niech grają jak grają, jak będą chcieli grać bardziej ofensywnie to wyników nie będzie.

0

Jacek Magiera ze 2 lata temu udzielił wywiadu i mówił że uprawia sport i zdrowo się odżywia. Wygląda na to że nie do końca zdrowo się odżywiał skoro stało się jak się stało. Czasami tylko wydaje się nam że zdrowo się odżywiamy a jest inaczej.

0

Wartościowych rzeczy o zdrowiu można dowiedzieć się też z kanałów na youtube: odmładzanie na surowo, bracia Rodzeń albo Marek Skoczylas, są też pewnie inni.

Robert Lewandowski oprucz odżywiania dba też o sen to też ważne, mi jakoś nieraz zdarza się za późno iść spać ale mam zamiar to zmienić.

0

@Gosciuu To naiwne liczyć na to że medycyna się rozwinie. Medycyna od wielu lat stoi w miejscu bo lobby farmaceutyczne na to nie pozwoli. W oficjalnej medycynie nie ma i nie będzie leków wyleczających nadciśnienie tętnicze, cukrzycę, nowotwory czy choroby tarczycy. Bo dzięki sprzedaży leków na te choroby są pieniądze - po co przysłowiowo zarzynać kurę znoszącą złote jaja. Oficjalne badania i szukanie leków na te dolegliwości to fikcja.
Moja siostra miała grzybicę organizmu, chodziła do zwykłych lekarzy dawali antybiotyki i nic nie pomagało. Szukała informacji w internecie i natknęła się na gabinet medycyny naturalnej Temudżin. Tam takie starsze kobiety z Mongolii leczą ziołami. I po zastosowaniu kuracji pomogło. Ze 3 lata temu moja mama miała rwę kulszową i poszła z tym do lekarza. Przepisał leki, między innymi przeciwbólowe. Ale silny ból jaki jest związany z tą chorobą nie ustępował. Moja mama poszła jeszcze raz do lekarza i mówi że nic nie pomaga i dalej mocno boli, to lekarka przepisała jeszcze jakieś leki przeciwbólowe i dalej nie pomagało. I moja mama pojechała do Temudżin, tamta azjatka powiedziała że zioła pomogą tylko efekt będzie gdzieś tak za miesiąc. I tak było, na początku ból był dalej po tygodniu, dwóch jakby się zmniejszał ale dalej dokuczał. Po miesiącu jeszcze był ale dużo mniejszy. Dalsze stosowanie ziół sprawiło że ustąpił. Teraz całą rodziną stosujemy te zioła tak profilaktycznie i jest dobrze. Ja miałem okazje zrobić badania krwi i wyszło bardzo dobrze, wszystko w normie. Ciśnienie krwi i tętno też mam idealne. A moja siostra zmieniała pracę i musiała zrobić badania krwi i lekarka się zdziwiła że takie dobre wyniki że nawet młodzi nie mają takich wyników. Chociaż siostra też dba restrykcyjnie o dietę między innymi bardzo unika cukru to też na pewno dużo pomaga. Tamta medycyna azjatycka chce wyleczać choroby a nasza medycyna chce tylko "leczyć". Ten gabinet medycyny naturalnej Temudżin jest w Warszawie na ulicy żelaznej. Od stacji pociągowej Warszawa Ochota na północ, ja idę 18 minut. Tam w okolicy test też restauracja Lewandowskiego .
https://www.facebook.com/p/Temud%C5%BCin-Sp-z-oo-100055238631483/?locale=pl_PL

0

@EzioAuditoreDF A ten z Betisu jest nie normalny ?

0

@Batys Ja znam gościa co był najlepszym studentem na warszawskiej SGGW ale też zrezygnował ze studiuw i poszedł do seminarium. Teraz oprucz religii uczy dwóch innych przedmiotów w liceum.

0

@clyde Też lubię zwierzęta. Jak masz zdjęcia porobione to może wrzuć tutaj bo też chcemy je podziwiać.

0

@esem91 Skrajna lewica jest gorsza.

0

@loswariatofano To prawda że zaburza trawienie, dlatego można się napić na początku a potem tylko jeść.

0

@FcPortoFan1999 Dobre i w 2 spotkaniach, aby chociaż trochę a nie jak za Michniewicza. Ogólnie cenię Nawałkę, wyszedł z grupy na ME, była szczelna defensywa (i dzięki temu wyniki) ale grę dało się oglądać. I atmosfera była świetna. Najlepszy polski selekcjoner w XXI wieku. Chyba nie będzie łatwo aby wróciła taka drużyna mimo że jakiś tam potencjał jest.

0

@Kidd Zalewski z Pietuszewskim nie pociągną tego ?

1

@Nazio_87 Ciekawsze to niż wiele tematów które tutaj latają.

1

Polska nie jedzie na Mistrzostwa Świata. A gdyby pojechała to miała by Waszym zdaniem jakieś szanse żeby wyjść z grupy i trochę ciekawej gry pokazać ?

2

@kubix05 Czytałem przez pewien czas. Nie było internetu to się czerpało wiedzę właśnie z tygodników Piłka Nożna i z telegazety.

1

@malicinho Moja siostra tam była. Lubi podróżować i zwiedziła już ponad 70 krajów. Wrażenie na niej wywarły wodospady Iguazu na granicy Brazylii i Argentyny.

0

Szacuje się że Robert Lewandowski z żoną jest już bogatszy od Wojciecha Kwietnia ale jeszcze kilka razy biedniejszy od Roberta Dobrzyckiego.

1

@svensonFCB Szacunkowo majątek Dobrzyckiego jest od 8 do 10 razy większy od majątku Kwietnia.

0

@FcPortoFan1999 No też zauważyłem. Jak muszą gonić wynik to są bardzo niebezpieczni. Może za rok awansują, mają chyba bardzo dobrego trenera.

0

@takisobiektos Z Lecha to była taka umowa żeby nie powoływać bo dużo meczów w sezonie zagrali.

0

@FcPortoFan1999 Lewy ociąga się z wyborem klubu, może czekał na awans i oferte z Wieczystej ? :)

0

@FcPortoFan1999 Niech inwestują, czym więcej pieniędzy będzie w polskiej piłce tym będzie ciekawiej. I zapowiadają że chcą grać ładnie to też dobrze.

1

@John_Doe Za Nawałki dobrze to funkcjonowało. Tylko lewego obrońcy za bardzo nie ma.

3

Wieczysta w ekstraklasie !!!

0

@daniel32778 Trudno powiedzieć. Trzeba popatrzeć w ogłoszeniach w jakich cenach ludzie wystawiają takie rzeczy.

0

@FcPortoFan1999 Piszą tu na forum że Iga i Daria mogą być ze sobą w związku ... ?

0

@APTAPT kto tak twierdzi że są w związku ? Piątek nie był najlepszy ale zapowiadał się że będzie niewiele gorszy od Lewandowskiego ale po spadku formy było fatalnie. W Genoi i zaraz po przyjściu do Milanu był kapitalny.

0

Iga Świątek w podobnym wieku co Krzysztof Piątek zaliczyła zjazd swojej dyspozycji. Krzysiek to wiadomo dlaczego (ślub wziął wtedy hehe ) ale Iga nie wiadomo. Plotkarskie media nic nie piszą o jej związku.

1

@FcPortoFan1999 Daria jako psycholog wie jak omotać Igę żeby przy niej zostać i czerpać finansowo. Gdyby Iga zdecydowała się na ten trudny ale konieczny krok to może z innym specjalistą wróciła by u niej dawna forma. Przecież wciąż jest młoda.

0

@FcPortoFan1999 A czy czasem współpraca z Darią Abramowicz się nie wypaliła i czy to nie przeszkadza ?

0

@Aragorn33 To Ty mi wskaż gdzie ja mówiłem o oficjalnych komunikatach Realu.

Szkoda mi czasu ale wyjaśnię Tobie jak dziecku bo nie rozumiesz albo nie chcesz zrozumieć najprawdopodobniej przez
bycie psychofanem barcelony i/lub obsesję na punkcie Atletico(które wyeliminowało barcę z 2 rozgrywek).

Komunikat: " „HERE WE GO! Wysłaliśmy faks do FC Barcelony z naszą ofertą transferową: 4 bilety na jutrzejszy koncert Bad Bunny'ego, roczną subskrypcję „ABC” i paczkę nasion słonecznika. Z niecierpliwością czekamy na odpowiedź, aby przygotować „zapowiedź”” z fotką Yamala w koszulce Atletico to ironiczna odpowiedź na ofertę Barcelony za Alvareza którą uważali za zdecydowanie za niską. W ten sposób dali do zrozumienia że nie chcą widzieć tak niskich ofert bo to ich denerwuje. Wskazali jaka jest wysokość klauzuli. Media twierdzą że Atletico oczekuje za Alvareza co najmniej 120 mln euro. I tu jest interes Atletico żeby nie sprzedawać Alvareza za zbyt niską ich zdaniem kwotę. Najbardziej by chcieli zatrzymać Julka ale jeżeli ma odejść to za zdecydowanie wyższą kwotę.
Komunikat że nie dostali żadnej oferty za Alvareza to tak samo ironiczna odpowiedź na zbyt niską ich zdaniem ofertę i w ten sam sposób dotyczy ich interesu.

Ja nie napisałem bzdur, to Ty widzisz kompromitację tam gdzie jej nie ma, bo nie wiem który komunikat miałby być tą kompromitacją.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?