kocuur
Dołączył/a: styczeń 2026
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Arden Antony Gordon.
0
@Aragorn33 Po wygranych derbach Winicius miał spory z graczami Barcelony i śmiał się z ich dokonań w Lidze Mistrzów. Rudiger też śmiał się i pokazywał wymowne gesty w stronę ławki rezerwowych Barcelony.
Nie mam pojęcia o jakiej kompromitacji mówisz, dla Ciebie chyba kompromitacją jest wogóle nie bycie Barceloną, a już totalna kompromitacja to wygrać z Barceloną i wyeliminować ją z ważnych rozgrywek.
0
@Aragorn33 Real też od lat ciśnie bekę z Barcelony i co ,coś to znaczy, ma to jakiekolwiek znaczenie ?
1
@Cule1234 Milan czy inna przyzwoita drużyna w jakiejś mocnej lidze to wymarzone miejsce by pokazał na co go stać. Ale on czeka tylko na oferty z najlepszych klubów albo reprezentacji. Oby nie dostał posady w barcy ani reprezentacji Hiszpanii bez udowodnienia w mniejszym klubie że zasługuje na to.
0
@Aragorn33 Nadużywasz słowa kompromitacja. Dbają po prostu o swoje interesy jak każdy i wyrażają swoją opinię jak każdy.
1
@Dari0G No widzę właśnie. Footroll ma kanał na youtube i jest też psychologiem i dobrze mówi że najgorsi są psychofani.
1
@Aragorn33 Skompromitowali się bo nie chcieli sprzedać swojego piłkarza poniżej jego wartości. Gdyby sprzedali piłkarza poniżej jego wartości to oczywiście nie było by kompromitacji.
1
@Aragorn33 Jaka tam kompromitacja, każdy walczy o swoje interesy.
0
@ProMILs Real ma gen żenady a Atletico nie.
0
@Aragorn33 Przesadzasz. Po prostu chcą zatrzymać swojego zawodnika.
0
@FcPortoFan1999 Kiedyś właściciel mocnej wtedy Amiki Wronki Jacek Rutkowski kupił zadłużonego Lecha Poznań i przeniósł klub do Poznania ze względu na to żeby mieć klub z tradycjami i w wielkim mieście aby mieć dużą rzeszą kibiców. To był 2006 rok, pewnie nie pamiętasz. W Wieczystej tej bazy kibiców niestety nie ma bo kibice w Krakowie kibicują albo Wiśle albo Cracovii. Mógł przejąć kogoś z niedalekiego śląska żeby mieć większą bazę kibiców bo tak to jest trochę nie fajnie. Lechia Gdańsk teraz zwróciła się z pytaniem do Wojciecha Kwietnia czy nie chciał by zainwestować w ich klub.
0
@Hosh W Widzewie właśnie ktoś taki jest potrzebny tak samo jak dobry ofensywny trener.
1
@Virusk3 Griezmann przychodził na pozycję którą zajmował Messi a Alvarez jeśli przyjdzie to przyjdzie na pozycję która jest w tej chwili dość przeciętnie obsadzona.
0
@Ilka Ale Ty jesteś złośliwa ...
2
@FcPortoFan1999 Wieczysta fajnie gra tylko ma mało kibiców.
1
@KamQiX Mi za każdym razem mówi że jest ciekawa i interesująca.
1
@michal26 No ja nawet kolejkę przed końcem nie spodziewałem się zupełnie że mogą zlecieć. Mieli wszystko w swoich rękach a kolejkę wcześniej dobrze zagrali z Legią. Szkoda ich.
1
@Arkon Ja myślałem że wygra Jagiellonia. Pokazała moc w pucharach ale odpadli z pucharów i została im liga więc myślałem że jak będą mieli tylko ligę to będą grać świetnie i wygrają.
0
@DJ6 Tylko Torres z pewnością nie będzie chciał opuszczać barcy. Przyda się, w końcu to jest Rekin :)
0
@Arkon Mistrz nie trafiony.
0
@kpiarz Dwaj spadkowicze trafieni tylko.
0
@michal26 Tylko dwaj spadkowicze trafieni.
0
@Ilka Mistrz nie trafiony, dwaj spadkowicze tak.
0
@Vegeta88 Nie sprawdziły się Twoje przewidywania.
0
@Safrani No Legia prawie zajęła 5 miejsce.
1
@FcPortoFan1999 No i jest szok.
0
@Safrani Mistrza zgadłeś, dwóch spadkowiczów też. Dlaczego stawiałeś na Lecha ?
0
@ProMILs @MOLESTA Ciekawe czy założą kiedyś ligę kobiet w Arabii Saudyjskiej żeby tam piłkarki mogły sobie dorobić ?
0
@DJ6 Jest sens, zawsze coś da. Idealnie by było gdyby grali wymiennie na przykład Alvarez grał 60% całego czasu gry a Torres 40%. Mieli by siły wtedy mocno pressować i rezultaty byłyby świetne. No ale raczej nie dojdzie do tego bo wielkie gwiazdy muszą grać jak najwięcej a pod koniec sezonu znowu w jakimś ćwierćfinale albo półfinale LM może zabraknąć sił. A w PSG są takie rotacje i pod koniec sezonu w decydujących meczach mają siły i formę.
0
W piłce kobiecej w Anglii są większe pieniądze i wyższy poziom ligi i piłkarki Barcelony idą do Anglii. W piłce męskiej też w Anglii są większe pieniądze i wyższy poziom ligi ale najlepsi piłkarze bardzo często wolą grać w Barcelonie mimo mniejszych pieniędzy. Taka oto różnica jest w podejściu piłkarzy i piłkarek.