2

@Luciano99 Dobrze że ma taki duży brzuch ...

0

@KamQiX Jest odpowiedź w linku. Zna się chłop na rzeczy :)

0

Zapytałem AI czy nasza ekstraklasa jest interesująca :) https://www.google.com/search?q=czy++ekstraklasa+jest+interesuj%C4%85ca++%3F&aep=1

0

@kocuur Fajnie że wskoczyło w gorące, może jeszcze ktoś coś dopisze bo ciekawy jestem jakie ludzie mają preferencje.

1

@Ilka Nigdy nie mów nigdy ...

0

@kryhaa Jak Kane pójdzie za jakiś czas do Arabii to będzie właśnie taka kariera.

1

@Ilka Nieśmiało liczymy że kupisz sobie taki strój i zobaczymy tu na forum foteczki ...

1

@Ilka No mi się też nie podoba. Różni eksperci mówią że ma piłkarzy pod ofensywne granie a gra bardzo defensywnie i słabo to na razie wygląda. Może w nowym sezonie będzie chciał trochę zmienić styl ale czy wyjdzie coś ciekawego z tego ? Trenerzy Lecha, Jagiellonii albo Górnika zrobili by kawał zespołu z tym potencjałem.

0

Dla mnie wybór między Porto a Villarreal nie byłby oczywisty. Pewnie chciał bym spróbować i tego i tego.

0

@Ilka Dobrze że został trener Vuković ?

0

@Ilka A w latach szkolnych grałaś trochę w piłkę ? Nie interesowało Cię by zostać piłkarką ?

0

@Ilka W A klasie a skąd pieniążki na życie ?

0

Widzę że większość z Was patrzy głównie na pieniądze ...

2

@Bolton A na przykład hiszpanie grający u siebie w niższych ligach chętnie przyjeżdzają do Polski by grać w ekstraklasie bo tutaj są rozpoznawalni w swoim mieście, są fajne oprawy meczowe i sporo kibiców.

0

@nowy2016 Zmieścił mu się do ręki.

0

@Greogry84 Gdyby poszedł do Barcelony to najprawdopodobniej czekała by na niego ława. Barca nawet jeżeli teraz nie kupi dobrego środkowego obrońcy to zrobi to może za rok i będzie ciężko. W Arsenalu był na ławce to w Barcy raczej sobie dużo nie pogra. Podstawowy obrońca reprezentacji niech gra w swoim klubie.

0

Gdybyście byli na miejscu piłkarzy to woleli byście grać w czołowym zespole jakiejś niezłej ligi i wygrywać sporo trofeów czy grać w bardzo dobrej lidze w tak gdzieś 5 -6 zespole z małymi szansami na trofea ?
Przykładowo woleli byście grać w FC Porto albo Ajaxie i często coś wygrywać czy grać w Villarreal i grać często w europejskich pucharach ale mieć małe szanse na trofea.
Lub woleli byście grać w Bayernie Monachium i często coś wygrywać czy grać w Liverpoolu w najsilniejszej lidze świata - angielskiej ?
Nie chodzi o sympatie klubowe tylko o sytuację - wygrywać często w słabszej lidze czy rywalizować w silniejszej ?

1

@gumaz W moich okolicach około rok temu 58 latek też wjechał pod pociąg ale nic mu się nie stało. Bardzo podobny wypadek. Siedział w telefonie.

1

@kanver_ Polacy taką osobę wybrali na premiera. Brak słów ...

0

@MessiForeverTheBest Kasa misiu kasa ... jak to mawiał Janusz Wójcik. Angielskie drużyny są potentatami finansowymi, PSG, Bayern, Real też, Barca ma kryzys ale i tak najlepsi chcą w niej grać. I w Atletico też ostatnio z kasą się zrobiło trochę lepiej. Ciężko włoskim drużynom z nimi konkurować, najlepsi pilkarze chcą tam grać. Taki Leao jest świetny ale jakoś został w Milanie to i zalicza regres, nie ma tak wielkiej motywacji i determinacji. Kiedyś najlepsza piłka była we Włoszech ale teraz pozostały po tym tylko wspomnienia.

1

Wygląda na to że Barcelona zdecydowała się na Alvareza a Alvarez zdecydował się na Barcelonę. Tylko ta cena. Saga transferowa będzie trwała przez całe lato.

0

@kubix05 Jest Teresa Tuszyńska lubiąca alkohol i seks.

0

@draxidox W Polsce jest pełno wykształciuchów czyli takich osób które skończą studia a i tak pracują w takiej pracy do której studiów nie trzeba. Czyli te studia były im nie potrzebne.

1

@MessiForeverTheBest Myślę że Patrik Hellebrand, Lukas Ambros i Lukas Sadilek z kadry Czech ale może też być Deni Jurić z Australii albo Steve Kapuadi z Demokratycznej Republiki Konga.

1

@ranger3120 Fajnie jest mieć tyle wspaniałych zwierzątek. Ja mam tylko 2 ale kiedyś był moment że było 9.

2

@ranger3120 Podaruj jej jakiegoś fajnego kociaka.

2

@czudi17 Była taka sytuacja całkiem niedawno. Na euro 2020 ( rozegrane w 2021) Luis Enrique nie powołał żadnego madryciarza.

1

@clyde Cudze chwalisz, swego nie znasz ...

2

Chcieli byście wymiany Ferrana na Alvareza z dopłatą ? Ile barca maksymalnie mogłaby dorzucić żeby się opłacało ?

1

@clyde A nie chodzisz na mecze Lecha ? Przecież to świetna drużyna i mistrz Polski. W tym sezonie średnia widzów przekroczyła 30 tysięcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?