0

@Bobert_Kubicki pewnie Jacuś mu włosy układa

2

@VegetaPolska za bardzo się nagrzewasz i potem wychodzą takie akcje
Musisz podchodzić do takich spraw totalnie z dystansem , na spokojnie
Bo potem taki kop boli
Pisałem już to z milion razy ale powtórzę jeszcze raz
Nie zapominaj o saiyanskiej dumie

2

@Luciano99 piękne jest to uniwersum haha

0

@Danny Gaucho ale cyrk xd

0

@RomanHoffer ciezko powiedziec ale tak naprawde
,,syf" jem tylko podczas picia alko
jakieś chrupki zelki itd

8

@Kidd a niech mu doliczą te 18 xD
Lepiej będzie smakować poicie rekordu ;p
ney i tak to pobije
dopiero ma 30 lat

0

w fifie i fmie jest kotem nic tylko brać ;D

0

@Medium takyczny
serial

0

@Transu96 komentarz taktyczny
fifa

2

@Luciano99 trash talk podczas walki na najwyższym poziomie
czekamy na więcej !! :D

0

@PatrykBarca jak jest dobry to niech gra

4

@Comentateiro zgłosicie się do @Luciano99
On was ustawi ;)
A my przynajmniej zobaczymy kolejny pojedynek na gali ;p

0

@Barca1992 aromatyczne przyprawy ;D

1

@MesQueUnClub_87 tak
Ale czy będzie lepsza od 22 to nw
Jednak od poprzednich jest o wiele lepsza

0

@Medium przecież juz się skonczyl
tak samo jak leśny dziadzio z rosario

1

@kewin romantyk jak zawsze w punkt

3

@FCB24 nic w tym dziwnego
Dla większości z nas Leo i Barcelona to jedność
Od kiedy zacząłem się interesować tym sportem on już tu grał i zachwycał
Moim zdaniem to normalna sprawa
On jest największym symbolem Barcy i dalej głównym znakiem rozpoznawczym

0

@Survier on przypadkiem też nie jest kontuzjowany ?

0

mozliwe ,zę w koncu odczarował e ślupki haha
tteraz juz z górki ;p

1

@Oskar00 bedzie trzeba sprawdzic ;p

1

@Deviler zgłoszony

0

Skoro jest Pedri i kvara to pewnie legitna ;p

0

@ArterkHD wieczorem moze
napisze priv jak bd mogl

3

@Medium a jak wyglądają jego łydki ?

0

@DonMatteo901 czyli jest progres
czesiu top

0

@P33ck i pomysleć ,ze w nowej fifie ma tylko 84potencjału ...

0

@TheNekro94 uu taktyczny
Serial

1

@FCB_dimiC jak na prawdziwego Polaka przystało haha

0

@Herato przydało by się
Więcej sianka by zostawało w kieszeni haha

0

@Pilka_jest_okragla dzisiaj w nocy graja ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?