1

@MesQueUnClub_87 niestety taki urok
w lewej kosce juz miałem dosłownie rozwalone wszystko
nie ma wiezadla którego bym nie rozpieprzył xDD

0

@FanBarcy22 haha to się popisałem xDD
w takim razie na następnym euro ;D

22

Mega szkoda
Jednak mundial to najważniejsza impreza sportowa i teraz naprawde chłopak musi być załamany
oby o była ostattnia taka sytuacja
Vamos araujo

0

@MesQueUnClub_87 no nie powiedziałbym z tą lepszą regeneracją xd
jedyne co wraca do optymalnego poziomu po urazie to kości
we wszystko inne trzeba włożyc mnostwo pracy ,wzmocnic wszystkie struktury dookoła i wtedy i tak jest cięzko wrocić w 100 procentach

0

@lucca87 myśle że dania moze zrobić medal ;D
jeszcze wegry sie ciekawie prezentują
urugwaj tez moze być mocny
zawodnikow mają konkretnych

0

@Kessie no i klasa
tak dla silvy ;D

0

@tristan87 dobrze jest
muszą sie zgrywać chłopaki xdd

10

@Mns21 gratis to uczciwa cena ;p

0

@Mns21 no i git ze zlapal minuty
podczas tego pazdziernikowego maratonu i tak bedzie grał

1

@Kamilos84 ciekawe co trzaśnie na prawym przedramieniu ;p

0

@Bagsik88 jak cie urazilem to sorki xd
po prostu przeczytam sb pozniej

0

@Bagsik88 taktyczny komentarz

0

@MesQueUnClub96 w sumie nawet bez messiego te pozycje wymagają największego wzmocnienia

1

@hayek da sie zrobić haha

0

Leci ktoś z was w czwartek na melanż w Poznaniu ;D

1

@DawidekFCB piekna sprawa ;)

1

@DawidekFCB jak wrzucisz fotki to mnie oznacz ;D

1

@Oskar00 przynajmniej byśmy się jakoś zapisali w kartach historii po tym mundialu xdd

1

@MesQueUnClub_87 wystarczy kupić PPV xd

1

@Compadre najważniejsza jest konsekwencja XDD

0

@bartas97 to narazie są kasztanki Xd

0

@msmsms jest bardzo dobry
Ale cena taka dlatego że jest Anglikiem

2

@Medium no i o to chodzi
jedyna sluszna decyzja

1

@msmsms pewnie utd go weźmie ;D

0

@katalonczyk112 u mnie troche ich było

6

@ShawnC to są wlasnie te detale ;p

4

@Messibestplayerintheworld mimo wszystko na ten moment dembele powinien tu byc xd

0

@Pilka_jest_okragla ale mega klimacik ;D

1

@Pawel13sz co za psychol xDD

1

@Pawel13sz szkoda w sumie ://
dalej daje rade

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?