kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 niestety taki urok
w lewej kosce juz miałem dosłownie rozwalone wszystko
nie ma wiezadla którego bym nie rozpieprzył xDD
0
@FanBarcy22 haha to się popisałem xDD
w takim razie na następnym euro ;D
22
Mega szkoda
Jednak mundial to najważniejsza impreza sportowa i teraz naprawde chłopak musi być załamany
oby o była ostattnia taka sytuacja
Vamos araujo
0
@MesQueUnClub_87 no nie powiedziałbym z tą lepszą regeneracją xd
jedyne co wraca do optymalnego poziomu po urazie to kości
we wszystko inne trzeba włożyc mnostwo pracy ,wzmocnic wszystkie struktury dookoła i wtedy i tak jest cięzko wrocić w 100 procentach
0
@lucca87 myśle że dania moze zrobić medal ;D
jeszcze wegry sie ciekawie prezentują
urugwaj tez moze być mocny
zawodnikow mają konkretnych
0
@Kessie no i klasa
tak dla silvy ;D
0
@tristan87 dobrze jest
muszą sie zgrywać chłopaki xdd
10
@Mns21 gratis to uczciwa cena ;p
0
@Mns21 no i git ze zlapal minuty
podczas tego pazdziernikowego maratonu i tak bedzie grał
1
@Kamilos84 ciekawe co trzaśnie na prawym przedramieniu ;p
0
@Bagsik88 jak cie urazilem to sorki xd
po prostu przeczytam sb pozniej
0
@Bagsik88 taktyczny komentarz
0
@MesQueUnClub96 w sumie nawet bez messiego te pozycje wymagają największego wzmocnienia
1
@hayek da sie zrobić haha
0
Leci ktoś z was w czwartek na melanż w Poznaniu ;D
1
@DawidekFCB piekna sprawa ;)
1
@DawidekFCB jak wrzucisz fotki to mnie oznacz ;D
1
@Oskar00 przynajmniej byśmy się jakoś zapisali w kartach historii po tym mundialu xdd
1
@MesQueUnClub_87 wystarczy kupić PPV xd
1
@Compadre najważniejsza jest konsekwencja XDD
0
@bartas97 to narazie są kasztanki Xd
0
@msmsms jest bardzo dobry
Ale cena taka dlatego że jest Anglikiem
2
@Medium no i o to chodzi
jedyna sluszna decyzja
1
@msmsms pewnie utd go weźmie ;D
0
@katalonczyk112 u mnie troche ich było
6
@ShawnC to są wlasnie te detale ;p
4
@Messibestplayerintheworld mimo wszystko na ten moment dembele powinien tu byc xd
0
@Pilka_jest_okragla ale mega klimacik ;D
1
@Pawel13sz co za psychol xDD
1
@Pawel13sz szkoda w sumie ://
dalej daje rade