kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@leonek160 gra o tron
1
@kuz chyba 30
ale jest jakaś opcja ze dostajesz 10h gry od 27 wrzesnia jesli zaplacisz gdzies tam 5zl
tak mi mowil braciak xd
1
@bixmix ja sie z tobą zgadzam
ney jest lepszym pilkarzem od ronniego
tylko ludzie tutaj nie chcą spojrzeć prawdzie w oczy xd
0
@FC1899Barca spoko tylko niech zamiast mls będzie drużyna z najwyższa pozycja w rankingu UEFA
Albo chociaż finalista lm
A nie jakieś badziewne mls
0
@paweldunajecfcb pewnie częściowo prawda
Mimo wszystko nie wzięło się to z niczego xd
0
@czółkovsky haha
Taki właśnie urok tego wszystkiego;D
1
@MesQueUnClub96 z tego co tu mówią to masz 8 lat także jeszcze trochę tych wakacji przed tobą haha
1
Uu Jacuś i tripier z paczek
A wy co ciekawego trafiliście z web appa ?
0
@Cochise słabo to wygląda xDD
co nie zmienia faktu ze lewemu też mozna taki filmik skleic
taki ,,urok" bycia napastnikiem
jakby co mecz strzelali po 5/6bramek to nie byłoby tylu emocji ;p
1
@Emhyr i to jest sprytny plan ;p
w takim razie za rok LM juz wpada na pewno ;D
1
@Luciano99 hahaha
oznaczaj mnie ;D
1
@Pawlak1992 ale mocarz :ooo
0
@ArterkHD taktyk
kiedys mozna pograc
tylko ostrzegam nie jestem zbyt dobry XD
0
@Pedri16Future no i git
oby mu się wiodło
0
@Janas11224 fajny ten stadion
kiedys muszę sb takiego strzelić
0
@tristan87 w sumie dziwne, zę go nie ma
w innych statsach pewnie jest w czołowce ;D
1
@adi7adi8 on jest specjalistą od francuskiej ligi ?
4
@Pawel13sz fajnie leciała;p
0
@MesQueUnClub_87 twoja niunia ej ej
1
@AllBundy jasne ,ze tak
polecam kazdemu
w zadnej druzynie nie znajdziesz tyle magii co w psg z neyem i messim
jeszcze jest mbappe verratti
jesli dla kogoś liczy się przed wszystkim rozrywka i skillsy na boisku to musi sb odpalic ;p
3
@FC1899Barca juz prawie mu sie udało xDD
3
@kamiVeB w życiowej moze nie
ale jest o wiele lepiej niz w poprzednim sezonie ;)
1
@VeB10Ronnie Piękna sprawa
kiedyś trzeba sie wybrać na taki meczyk
jedyne na czym byłem do tej pory to lech legia
1
@VeB10Ronnie jest klimacik
piekna sprawa
czekanko na lyon haha
1
@Kondziubarca zawsze śmieszne ;D
2
@Pawel13sz come to Barcelona haha
0
macie jakas darmową stronke z gotowymi szablonami na CV ?
3
@Pawel13sz no jest wybitny co tu dużo mowic xd
dalej boli jego odejście ://
0
@urbipl co za łby xd
2
@Kgorecki2500 w punkt ;D