0

@leonek160 gra o tron

1

@kuz chyba 30
ale jest jakaś opcja ze dostajesz 10h gry od 27 wrzesnia jesli zaplacisz gdzies tam 5zl
tak mi mowil braciak xd

1

@bixmix ja sie z tobą zgadzam
ney jest lepszym pilkarzem od ronniego
tylko ludzie tutaj nie chcą spojrzeć prawdzie w oczy xd

0

@FC1899Barca spoko tylko niech zamiast mls będzie drużyna z najwyższa pozycja w rankingu UEFA
Albo chociaż finalista lm
A nie jakieś badziewne mls

0

@paweldunajecfcb pewnie częściowo prawda
Mimo wszystko nie wzięło się to z niczego xd

0

@czółkovsky haha
Taki właśnie urok tego wszystkiego;D

1

@MesQueUnClub96 z tego co tu mówią to masz 8 lat także jeszcze trochę tych wakacji przed tobą haha

1

Uu Jacuś i tripier z paczek
A wy co ciekawego trafiliście z web appa ?

0

@Cochise słabo to wygląda xDD
co nie zmienia faktu ze lewemu też mozna taki filmik skleic
taki ,,urok" bycia napastnikiem
jakby co mecz strzelali po 5/6bramek to nie byłoby tylu emocji ;p

1

@Emhyr i to jest sprytny plan ;p
w takim razie za rok LM juz wpada na pewno ;D

1

@Luciano99 hahaha
oznaczaj mnie ;D

1

@Pawlak1992 ale mocarz :ooo

0

@ArterkHD taktyk
kiedys mozna pograc
tylko ostrzegam nie jestem zbyt dobry XD

0

@Pedri16Future no i git
oby mu się wiodło

0

@Janas11224 fajny ten stadion
kiedys muszę sb takiego strzelić

0

@tristan87 w sumie dziwne, zę go nie ma
w innych statsach pewnie jest w czołowce ;D

1

@adi7adi8 on jest specjalistą od francuskiej ligi ?

4

@Pawel13sz fajnie leciała;p

0

@MesQueUnClub_87 twoja niunia ej ej

1

@AllBundy jasne ,ze tak
polecam kazdemu
w zadnej druzynie nie znajdziesz tyle magii co w psg z neyem i messim
jeszcze jest mbappe verratti
jesli dla kogoś liczy się przed wszystkim rozrywka i skillsy na boisku to musi sb odpalic ;p

3

@FC1899Barca juz prawie mu sie udało xDD

3

@kamiVeB w życiowej moze nie
ale jest o wiele lepiej niz w poprzednim sezonie ;)

1

@VeB10Ronnie Piękna sprawa
kiedyś trzeba sie wybrać na taki meczyk
jedyne na czym byłem do tej pory to lech legia

1

@VeB10Ronnie jest klimacik
piekna sprawa
czekanko na lyon haha

1

@Kondziubarca zawsze śmieszne ;D

2

@Pawel13sz come to Barcelona haha

0

macie jakas darmową stronke z gotowymi szablonami na CV ?

3

@Pawel13sz no jest wybitny co tu dużo mowic xd
dalej boli jego odejście ://

0

@urbipl co za łby xd

2

@Kgorecki2500 w punkt ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?