kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 ja go uwielbiam
geniusz ;)
0
@budel17 to świadczy o klasie a własciwie o roznicy klas pomiedzy trenerami xdd
0
@paulinoalcantara w karierze zawodnika
Trochę pozmieniali ;P
2
@KaIafior w sumie nazario znam tylko z hajlajsów a henrego oglądałem juz po jego peaku
ale właśnie z tego co widziałem na tym yt to uważam ,ze jęsli chodzi o efektownośc to suarez w primie im nie ustępuje :D
Jego styl gry był równie porywający ;p
1
@KaIafior kto nie zagra i tak bede oglądać z wypiekami na twarzy ;D
ale oczywiście team hiszpania :D
0
@Cule1234 jeśli nas stać żeby mu płacić to git :D
5
Tu nie trzeba myśleć tylko działać ;)
1
@PodkarpackiKibic zawsze są dobre melanże
Poza tym fajny vibe
I za dzieciaka pare razy się biegalo za cukierkami ;p
Jeszcze są fajne eventy w gierkach
Moim zdaniem jest spoko ;)
0
@krawczykPSG tam jest około 30 k ludzi
Nie da się zapanować nad czymś takim :D
0
@Rewolucja123 taktyczny
0
@Qlewer znamy się od dziś
Dopiero zacząłem studia xD
A mieliśmy zdalnie zajęcia ;D
1
@TheNekro94 od messengera to na pewno
Teraz jade w ciemno do ziomków nie mam numeru a pogoda robi się beznadziejna xdd
No i nw czy wypadzik odwołany czy nie xdd
0
@krawczykPSG obecnie chyba lewy Benz Lukaku
0
@agaFCB skad to zwątpienie ? ;d
0
@DaPidejpi zaraz ostatni wykład
1
@Dojaar repra hiszpanii euro 2008
i pewnych dwóch magików ;)
1
@Oskar00 jaki masz składzik ?
0
@kolomen2 sport shop
0
@DonAndresFCB Napoli że względu na ziela ;)
0
@kaamil1910 trzeba wierzyć :D
3
Wirtz w tym sezonie to Terminator
Mam nadzieję że kiedyś będzie reprezentował nasze barwy :D
0
@Encore :o
Co za kozak
38
@FC1899Barca ciekawe te statystyki
takie nieprawdziwe
3
@Pawel13sz to są te detale xD
2
Ale chodzi ten skrzydłowy z Rennes
7
@martin3131 bo ma z kim grać ;D
0
@BoreekxD pograsz trochę
Podlapiesz co i jak i będzie dobrze :D
0
@Gomess po meczu barcelony muszę sb obejrzeć jakiś inny meczyk żeby pamiętać o tym że ten sport może sprawiać przyjemność xd
0
@VamosRakieta chudymi nie
Ale pozostawiającymi ogromny niedosyt :/
0
@stone80 taktyk
Jutro sprawdzę ;)