0

@Coutinho007 ja go uwielbiam
geniusz ;)

0

@budel17 to świadczy o klasie a własciwie o roznicy klas pomiedzy trenerami xdd

0

@paulinoalcantara w karierze zawodnika
Trochę pozmieniali ;P

2

@KaIafior w sumie nazario znam tylko z hajlajsów a henrego oglądałem juz po jego peaku
ale właśnie z tego co widziałem na tym yt to uważam ,ze jęsli chodzi o efektownośc to suarez w primie im nie ustępuje :D
Jego styl gry był równie porywający ;p

1

@KaIafior kto nie zagra i tak bede oglądać z wypiekami na twarzy ;D
ale oczywiście team hiszpania :D

0

@Cule1234 jeśli nas stać żeby mu płacić to git :D

5

Tu nie trzeba myśleć tylko działać ;)

1

@PodkarpackiKibic zawsze są dobre melanże
Poza tym fajny vibe
I za dzieciaka pare razy się biegalo za cukierkami ;p
Jeszcze są fajne eventy w gierkach
Moim zdaniem jest spoko ;)

0

@krawczykPSG tam jest około 30 k ludzi
Nie da się zapanować nad czymś takim :D

0

@Rewolucja123 taktyczny

0

@Qlewer znamy się od dziś
Dopiero zacząłem studia xD
A mieliśmy zdalnie zajęcia ;D

1

@TheNekro94 od messengera to na pewno
Teraz jade w ciemno do ziomków nie mam numeru a pogoda robi się beznadziejna xdd
No i nw czy wypadzik odwołany czy nie xdd

0

@krawczykPSG obecnie chyba lewy Benz Lukaku

0

@agaFCB skad to zwątpienie ? ;d

0

@DaPidejpi zaraz ostatni wykład

1

@Dojaar repra hiszpanii euro 2008
i pewnych dwóch magików ;)

1

@Oskar00 jaki masz składzik ?

0

@kolomen2 sport shop

0

@DonAndresFCB Napoli że względu na ziela ;)

0

@kaamil1910 trzeba wierzyć :D

3

Wirtz w tym sezonie to Terminator
Mam nadzieję że kiedyś będzie reprezentował nasze barwy :D

0

@Encore :o
Co za kozak

38

@FC1899Barca ciekawe te statystyki
takie nieprawdziwe

3

@Pawel13sz to są te detale xD

2

Ale chodzi ten skrzydłowy z Rennes

7

@martin3131 bo ma z kim grać ;D

0

@BoreekxD pograsz trochę
Podlapiesz co i jak i będzie dobrze :D

0

@Gomess po meczu barcelony muszę sb obejrzeć jakiś inny meczyk żeby pamiętać o tym że ten sport może sprawiać przyjemność xd

0

@VamosRakieta chudymi nie
Ale pozostawiającymi ogromny niedosyt :/

0

@stone80 taktyk
Jutro sprawdzę ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?