kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szacun dla Wardęgi
Z tym kolanem walczyć... Wow
2
@AllBundy i tak wstałeś całkiem szybko
Odpowiedzialny z cb człowiek ;)
0
@_catalan musisz kupić ;D
1
@escarabajo no i o to chodzi :D
0
@DonMatteo901 spryciarze :D
Potrafia namówić ;D
0
@kamiVeB nie chce mi sie handlować
Wolę sb pograć :D
Poza tym lubię na początku pograć tymi niskimi overalami i samemu znaleźć jakichś rzeźników :D
1
@masq miód 15 znakow
0
@Rewolucja123 top jak zwykle
0
@FC1899Barca lewy kot
Ale patrząc na kryteria przyznawania tej nagrody zwycięzca jest tylko jeden
No i będzie to terrorysta z Rosario
0
@DaPidejpi wchodzi to się trzęsą szklanki
0
@masq niestety takie są zasady plebiscytu
liczy sie popularność ;D
0
@cinero1996 możliwe że obojczyk
0
@haryveb944 liga mistrzów więcej
La Liga też jedna może dwie więcej
Puchar to samo
I superpuchar
Ogólnie byśmy byli w innym miejscu xd
0
@Homeopata8989 uu mocny meczyk
Ciekawe czy Hiszpania się zrewanzuje ;p
1
@bartas97 uu bbedzie grane
to ta strategia gdzie się podbija świat ?
2
@escarabajo buksa co robi liczby :o
0
@FC1899Barca najbardziej to mi ich szkoda
Ich legenda zostaje zbrukana przez idiotów zarządzających tym klubem
2
@bialagora koeman nie daje żadnych powodów żeby go bronić :/
Maniana na konferencjach, brak wyników
Rzucanie zawodników po pozycjach i mam wrażenie, że braki taktyczne
Te 3-0 z Bayernem jest do przeżycia ale nie to w jaki sposób grali, z Benfiką nałożyły się obie rzeczy ( a nie oszukujmy się jest to drużyna z która powinniśmy punktowac) i straty punktów w lidze z drużynami niższej polki.
Do tej pory myślałem że bramkarz to tylko kilka procent sukcesu, taka wisienka na torcie , jednak trener to znacznie więcej i obraz tego widzimy w aktualnej Barcelonie ://
1
@Oskar00 wiem ze ciężko porównać
Ale jakbyś go ocenił w stosunku do napastników jeśli chodzi o grywalnosc
Lepszy od Mirka czy niżej w klasyfikacji ogólnej?
1
@Oskar00 ten Klose 99 rekord Breaker był terminatorem
Bodajże w fifce 14
0
@Eto'o9 R10 możesz oznaczać ;p
0
@Eto'o9 R10 możesz oznaczać ;D
0
@DaPidejpi myśle ,ze tak
a jesli zmienimy trenera to jestem pewien :D
0
@Kamiloza91 kiedyś atalanta Lipsk Sasuollo możliwe że dalej grają ładnie ale nie jestem pewien xd
Teraz na pewno ładnie gra ajax
I Liverpool gra fajna piłkę mnóstwo strzałów , wykreowanych sytuacji chyba najwięcej w pl
0
@foczkyyyhg można spróbować ;p
0
Zmiana formacji
Zobaczymy jak to będzie chodzić ;)
1
Pedri dziś bezpośredni tu strzał tu kluczowe podanie
Chyba doszedł do wniosku ze musi być tym legendarnym dzieckiem które niesie starego na plecach xd
0
Sevilla Wolfsburg
Jak myślicie?
2
@Tomo_95 pierwszy i drugi punkt to nic złego ;p
1
@JimMorrisonFCB bonus już wszedl
Teraz z górki ;)