kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@krawczykPSG jak powiedzieli wyżej
Każda motywacja jest dobra :D
Ja chodzę żeby się poruszać poza tym mega mnie jara ludzkie cialo i tematy z tym związane także interesuje mnie technika ćwiczeń , biomechanika anatomia itd
0
@Ascend możesz oznaczyć
11
@vlbmadridista wyluzuj madryciaku
to akurat było zabawne :D
0
@Homeopata8989 problemem moze byc zgadanie sie z laporta
to będzie zderzenie silnych charakterow ;p
1
@DaPidejpi ciezko powiedzieć bayern ma lepszą pomoc i napastnika
bramkarze na podobnym poziomie
obrona i skrzyła przewaga liverpoolu
wszystko by zależało od trenerów jakby reagowali w trakcie meczu
0
@Momals11 sensowne
1
@Pawel13sz ale widziałeś jak sie złożył i uciekł obroncy ...
to sa właśnie te detale xdd
0
ktore sbc najlepiej zrobić na start ?
0
@YayaToure24 dla Polski nie zapowiada się najlepiej xD
0
@VegetaPolska w online psycha będzie siadać xdd
0
@Blanco16 złota zasada odpuść ekstraklasę :D
0
@Lokoo właśnie
Będzie różnica w gameplayu , animacjach itd??
0
@YayaToure24 zgłaszam się również ;p
1
@Lola120 same
suchy kaszel, zapchany nos z krzywą przegrodą ,lekka gorączka i wszystko boli xdd
licze ,ze na weekend będzie git xd
zdrowia ;D
1
@dembabejlen co to zmienia
gośc aktualnie robiłby najlepsze liczby w naszej druzynie a my go oddalismy za frytki xdd
1
xDD
mocna ta bonita ;DD
0
@BarcaInfo noi to jest to co chcemy oglądać ;D
tylko czy to wypali to już inna kwestia xd
6
@pawelke3n uwielbiam go ;D
0
@deyna2018 jesli nigdy nie jadłeś to warto spróbować
sam zobaczysz czy przypadnie ci do gustu ;)
2
@DaPidejpi polecam nutke eripe z quebo pt. ,, Z całej pety "
0
@LeoMessiah seba kot , squad and milk te z hajlajsami meczy pilkarskich i ze sklejka zagrań pojedynczych zawodnikow
ogolnie wszystko powiązane ze sportem
0
@DaPidejpi messi neymar a trzeci to ciezko powiedzieć jest wielu wirtuozów
1
@Comfortable_ ten monolog paina stojacego nad przebitym prętami naruto to cos pięknego ;)
1
@Kokosik07 mozesz oznaczać ;D
0
@PartidarioCatalan jakośc już ma
nie mg sie doczekać ;D
1
@Rewolucja123 po rudym najlepszy SPO
0
@Marik1234 mozna jesli ma się racje xd
18
ja natomiast boje sie o przyszlosć barcelony jeśli on dalej bedzie trenerem xd
0
@Sysia11 jest jak jest
Nie sadzilem że gość który w przeszłości był piłkarzem na tak wysokim poziomie może odstawiać coś takiego, mieć tak beznadziejny mental xdd
Starość nie radość ( chyba że był taki od początku wtedy trochę przypał)
0
@Pawlak1992 nikt w naszej lidze nie sprzedaje nam zawodników za frytki xd