kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 pograne :o
0
@bafi typowo radiowej
Plus jakieś rapsy typu ,,nasze bloki są zajebiste '' słoń itd
0
@YayaToure24 możesz oznaczyć ;D
0
@kolomen2 dom może nie ale nad nerka bym się zastanowił ;p
1
@Pawel13sz piękna sprawa ;)
2
@patrykzmc2000 fajny gest
Szacuneczek ;)
0
@PawkoFCB ale ten son musi być sk****lem
0
@MaziFCB bardzo git
7
Wasze zdrowie mordy ;)
0
@ElKamil wszystkim nie dogodzisz ;p
0
@AmigoBlancos jest kozakiem
Mega uniwersalny gracz
Szkoda że nie gra u nas :/
1
@MaTt_BarcaFan niech idą po lepszego trenera
Przecież to grzech nie wygrać nic z Pogba i Bruno w składzie xd
1
@BarcaInfo
Ale urwał :D
1
@LeoMessiah jeszcze kompany
0
Ale mendy to kox
Niesamowity bramkarz
0
@Pieprz ale w Juve zjazd :/
0
@Woland10 tak po brazylijsku :D
0
City zasłużylo
Teraz niech Chelsea się ogarnie
0
@BarcaInfo to ten ziomeczek od tej bramki przewrotką / nozycami na Copa?
0
@Messibestplayerintheworld no i kox jeszcze hohland
olmo do rotacji
i klekajcie narody
barca grejt agejn
3
@Sztywno jeszcze nie grałem
Ale z tego co ludzie mówią zapowiada sie fajnie
Dobrze ze to nie będzie już zrecznosciowka polegająca na spamieniu skillami
Mam nadzieję że nie zmienia tego w następnych patchach
8
@Rothan1 Dembele w szoku jak zawsze xD
1
@FIJI taktyczny komentarz xD
1
@AmigoBlancos ta ;D
Miałem rzucić na nich osobny kupon za 5 dyszek
Ale ostatecznie zrobiłem taśmę i trochę żałuję bo Sampdoria musi strzelić bramkę Napoli xdd
A narazie coś nie idzie xd
0
@Ascend dzieki za info
0
@kingJAMES Suárez tego nie powachal i nie był brany pod uwagę w plebiscytach przez jego zachowanie ( gryzienie, rasizm itd)
Możesz też zrobić porównanie komu strzelają Benz i lewy ;)
0
@Coutinho007 wtedy bylby wart ze 150 mln
i bylby czołowym zawodnikiem ligi xd
0
Myślicie że możemy stracić bramkę z Cadiz?
3
@AlicjaFCB team export
0
@AmigoBlancos co myślisz o kursie na Betis?