0

@Woland10 komu kibicujesz w Anglii?

0

@BartqRKO powinien moc mu oddać bez zadnych konsekwencji xd

0

@Kwasiak98 byl dobrym trenerem ale mam mu troche za zle ten brak lm
mieliśmy naprawde mocna kadre i powinniśmy wygrać o wiele więcej

0

@AmigoBlancos brzmi nieźle
moze daj viniego ;D
w koncu ruszyła maszyna takzę pewniaczek :D

0

@AmigoBlancos z napoli bywa różnie ;D
ale powodzenia :D

2

@Lionel_Messi10 to już bym wolał schodzić pijany niż na kacu Xd

0

@KacperVEB myślę że by pasował
Ale chciałbym w końcu u nas widzieć jakiegoś dynamicznego skrzydłowego ;d

0

@dzefrej234 no i superancko
Im więcej chętnych tym lepiej :D

0

@kaamil1910 balowane było
A teraz ogarniam się i lecę na orlika :D

2

@Bobo25 jeśli wyjdą z grupy to cyk od razu trafia na najmocniejsza drużynę ;p

0

@KrzysiekM powodzenia stary
Kibicuje ;D

0

@kaamil1910 trochę słabo ale trzeba wytrzymac xd

1

Jak się bawicie ;D

1

@tadzik447 co za szef ;OOO

0

@l0Messini spoko
to znajdę jakis dłuższy ;p

1

@YayaToure24 czeka nas świetlana przszłośc ;)
no i o to chodzi :D

1

@l0Messini liczyłem na jakieś większe pancze ;D

1

@AmigoBlancos dzisiaj jeszcze nie patrzyłem
dam znać jak bd cos grał ;D

1

0

@YayaToure24 mozesz oznaczyć ;D

1

@Arkon ja natomiast nie dałem Kante bo kilka dobrych meczy w sezonie to zdecydowanie za mało zeby być w takiej drużynie
Natomiast alba miał znakomite liczby ( chyba najlepsze że wszystkich bocznych obrońców)
Co nie zmienia faktu że Shawa do top 3
Lewych obrońców bym dał ;D
Co gość to inna opinia :D

1

@Arkon donaruma
Hakimi / walker dias Bonucci alba /theo
Kdb jorginho Bruno
Messi Mbappe
Lewy

0

@LS wszystkie owoce są najlepsze ;D

0

@YayaToure24 mozesz oznaczyc ;p

0

@Khajio o prosze nie wiedziałem ,ze ihattaren poszedł do sampdorii

3

@Barca445 do nas bardziej bym chciał haalanda
A ogólnie lepszy jest Mbappe
Mimo wszystko dłużej jest na szczycie ;D

0

@Woland10 taktyczny komentarz

2

@PatrychoO Depay mógłby mieć więcej
A teraz Stegen mniej

0

@monsterrize nw
nie lubię stylu gry drużyn które prowadzi
Ale z drugiej strony potrzebny nam jakiś cudotwórca a on jest właśnie taka osoba xd

0

@hardmind ludzie się zmieniają
Poza tym nie ma sensu wypominać komuś incydentów sprzed x lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?