kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcelonaLM wierny kibic zwycięzkich druzyn XDD
1
@Lola120 niekoniecznie
zwykle wchodzę jak mi sie nudzi i pisze jakieś komentarze wszędzie jak leci :D
3
@Messibestplayerintheworld żeby przez pare nastepnych lat pograł tak jak w tym sezonie :D
1
@takisobiektos kox nutka
ale w wakacje preferuje nutke którą polecił kolega nizej :D
1
@PeteR10 genialne XD
0
@Lola120 nie ma opcji , żeby coś ci sie stało w domu ;)
odpal sb jakiś film badz chilująca muzyczke i będzie gitara :D
0
@clyde taktyczny komentarz
1
@Worny ale pokodowany :D
No i dobrze zasłużył ;)
0
@LeoMessi1994 każdy tak mówi :d
0
@Encore do ligowego zdąży sie ogarnać :D
0
@AmigoBlancos na pewno wolę zero od zwykłej ;)
1
@Senyer możesz oznaczac ;D
0
@Transu96 przecież Griezmann to była promocja :vvv
1
@doc lubię go ale zawodnik o takim profilu jest nam niepotrzebny
Najlepiej by było wziąć jakiegoś SO albo skrzydłowego
Gimenez i Carassco to byłyby najlepsze wybory
Przynajmniej tak mi sie wydaje :D
0
@Junngeas kto był/jest lepszy szefie ?
Niestety nie miałem okazji oglądać większości tych wielkich zawodników :v
0
@MesQueUnClub96 ale mowi to o zawodnikach realu także można się pośmiać ;p
0
@Ghotti kox te koszulki
wyjazdówki są zawsze top ;)
0
@AmigoBlancos jestem jego fanem :D
1
@Pawel13sz juz wiem kto bylby moim ulubionym napastnikiem w tamtych czasach :D
0
@aldewir a co w tym złego xd
0
@AssisMoreira od 40 ponoc mozna oddychać :D
0
@FC1899Barca nie rozumiem tych zestawień
Przecież busi jest naszym najlepszym pomocnikiem xd
0
@culesjasiules fajnie by było ;D
0
@Transu96 na szczęscie w tym roku nie robiłem sobie tej przyjemności jaką bylo granie w FutCh także lata mi to;)
27
@AntekGriezmann xDD
Gerard zawsze na propsie ;p
1
@FC1899Barca teraz to już udoskonalił ultra instynkt :D
0
@marcin000019 luzny serial do obejrzenia na chilku w gronie znajomych
nie doszukuj sie jakieś głębokiej fabuły, niesamoitych zwrotow akcji itd
ma fajny klimat , przyjemnie sie ogląda , no i można się usmiechnąc :D
1
@IbrahimAfellay bez szans
Ale za 250/300 już tak o ile by nas wcześniej powiadomił o odejściu i mielibyśmy czas na zrobienie odpowiednich wzmocnień.
Żeby nie powtórzyła się sytuacja jak z Neymarem xd
0
@zadafcb ale kot
niesamowite ,ze przy tej wadze jest tak sprawny :oo
0
@bari_94 wydaje mi sie ,że i tak 4 tygodnie to trochę za szybko
z tego co wiem wiezadło potrzebuje od 6-8 tygodni na regeneracje i to przy naderwaniu xd
wiadomo ,ze ich lekarze to inna liga i badania jakie na nich stosuja
ale to i tak brzmi dosć abstrakcyjnie