1

@barcelonaLM wierny kibic zwycięzkich druzyn XDD

1

@Lola120 niekoniecznie
zwykle wchodzę jak mi sie nudzi i pisze jakieś komentarze wszędzie jak leci :D

3

@Messibestplayerintheworld żeby przez pare nastepnych lat pograł tak jak w tym sezonie :D

1

@takisobiektos kox nutka
ale w wakacje preferuje nutke którą polecił kolega nizej :D

1

@PeteR10 genialne XD

0

@Lola120 nie ma opcji , żeby coś ci sie stało w domu ;)
odpal sb jakiś film badz chilująca muzyczke i będzie gitara :D

0

@clyde taktyczny komentarz

1

@Worny ale pokodowany :D
No i dobrze zasłużył ;)

0

@LeoMessi1994 każdy tak mówi :d

0

@Encore do ligowego zdąży sie ogarnać :D

0

@AmigoBlancos na pewno wolę zero od zwykłej ;)

1

@Senyer możesz oznaczac ;D

0

@Transu96 przecież Griezmann to była promocja :vvv

1

@doc lubię go ale zawodnik o takim profilu jest nam niepotrzebny
Najlepiej by było wziąć jakiegoś SO albo skrzydłowego
Gimenez i Carassco to byłyby najlepsze wybory
Przynajmniej tak mi sie wydaje :D

0

@Junngeas kto był/jest lepszy szefie ?
Niestety nie miałem okazji oglądać większości tych wielkich zawodników :v

0

@MesQueUnClub96 ale mowi to o zawodnikach realu także można się pośmiać ;p

0

@Ghotti kox te koszulki
wyjazdówki są zawsze top ;)

0

@AmigoBlancos jestem jego fanem :D

1

@Pawel13sz juz wiem kto bylby moim ulubionym napastnikiem w tamtych czasach :D

0

@aldewir a co w tym złego xd

0

@AssisMoreira od 40 ponoc mozna oddychać :D

0

@FC1899Barca nie rozumiem tych zestawień
Przecież busi jest naszym najlepszym pomocnikiem xd

0

@culesjasiules fajnie by było ;D

0

@Transu96 na szczęscie w tym roku nie robiłem sobie tej przyjemności jaką bylo granie w FutCh także lata mi to;)

27

@AntekGriezmann xDD
Gerard zawsze na propsie ;p

1

@FC1899Barca teraz to już udoskonalił ultra instynkt :D

0

@marcin000019 luzny serial do obejrzenia na chilku w gronie znajomych
nie doszukuj sie jakieś głębokiej fabuły, niesamoitych zwrotow akcji itd
ma fajny klimat , przyjemnie sie ogląda , no i można się usmiechnąc :D

1

@IbrahimAfellay bez szans
Ale za 250/300 już tak o ile by nas wcześniej powiadomił o odejściu i mielibyśmy czas na zrobienie odpowiednich wzmocnień.
Żeby nie powtórzyła się sytuacja jak z Neymarem xd

0

@zadafcb ale kot
niesamowite ,ze przy tej wadze jest tak sprawny :oo

0

@bari_94 wydaje mi sie ,że i tak 4 tygodnie to trochę za szybko
z tego co wiem wiezadło potrzebuje od 6-8 tygodni na regeneracje i to przy naderwaniu xd
wiadomo ,ze ich lekarze to inna liga i badania jakie na nich stosuja
ale to i tak brzmi dosć abstrakcyjnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?