kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pt9 jakim cyrku?
Ta sytuacja z Immobile?
6
@MarioVeB! Zgadzam się że wszystkim poza ostatnim zdaniem ;)
0
@vangoor po prostu nie musi brać gry na siebie
Lepiej się oszczędzać przed półfinałem
To się nazywa doświadczenie :D
0
@JohnnyBarca uu bardzo fajne wzmocnienie :D
0
To co Jorginho złota piłka ;)
0
@FC1899Barca rudy nadal jest w grze
Patrząc na kandydatury poniżej ;d
0
Ale ten duet obrońców będzie u nas chodzić ;p
2
@IbrahimAfellay Chelsea
United
Atletico
Chodzi mi o balans drużyny
My mamy braki na wielu pozycjach
Za dużo zawodników
I piłkarzy dublujacych się na swoich pozycjach xd
0
@Encore we wszystkich rozgrywkach plus kadra było tego jeszcze więcej
Kot totalny :oo
1
@AmigoBlancos dałbym więcej procent na to ,ze zostanie
poza tym przywiązany na pewno jest do nas, miłość to za duże slowo
on ma cos takiego jak ambicja to najwazniejsza cecha dla sportowca
wiec jeśli klub nie spełnia jego oczekiwań naturalnie ,ze suzka różnych możliwosci ;)
0
@Pilka_jest_okragla taktyczny komentarz
0
@koziar z drugiej strony Portugalia swoją ostra gra szybko unieszkodliwila największe zagrożenia i ofensywne zapędy Belgów
Też bym się bal przycisnąć jeśli grałbym na takich psycholi xd
0
@FafitFCB w punkt
0
@totalcrack czyli nie aż tak źle :d
0
@Ronmes jest potencjał ;)
0
wiecie na jakiej stronce można obejrzeć obecnośc 3?
9
@doc dobry transfer
i borussia będzie mieć siano na inne wzmocnienia ;)
0
@Rewolucja123 możesz oznaczać jęsli będziesz opisywac jakieś rzeczy zwiazane z copa :D
0
@MarcelNJ11 pogba niech daje do nas :D
1
@socha już bym wolał zosać w sociedad
przynajmniej w europejskich pucharach bym se pograł ;p
0
@IbrahimAfellay xD
kto z aktualnie grających pilkarzy ma umiejetności na poziomie neya zeby to zrobić
0
@JohnnyBarca to oznacza ,zę bvb nie opcji wykupu za 30 mln ?
0
@Deeespacito sobel jest git
kazda piosenka słyszana zbyt często wkurza xd
55
@Hubertusk ale to by było piękne :D
0
@Transu96 ten Neymar musi wymiatac xd
0
@Encore zaczniemy sezon z mocnym uderzeniem :D
W sumie to dobrze
emocje po euro nie zdążą jeszcze całkowicie opaść i juz szlagiery :D
1
@puyol_presidend5 pogba i benzema trzymali poziom
2
@izabella leo jest teraz zajety turniejem
Jak się zakonczy to wtedy złoży podpis na nowej umowie i wszysko będzie dobrze
na luziku ;)
1
@puyol_presidend5
po szkole elektryk
a studiować bd fizjoterapie (jest mały procent szansy, ze mi sie odwidzi i dietetyka xd )
0
@AmigoBlancos w szatni zdarzają się zgrzyty
Normalna sprawa ;p