kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JohnnyBarca zerwał więzadło i tylko 4 tygodnie?
3
@DonMatteo901 i jak tu nie kibicować Włochom ;D
0
@AlicjaFCB juz nie przesadzajmy chłopak ma 17 lat przegrany finał moze być dla niego traumą
poza tym skoro większosc jego kolegów sie tak zachowało to czemu on miałby zrobić inaczej xd
0
@huberto286 ja za nim nie przepadam przez to jaki sposob prowadzi anglie .
2
Kim jest ten gość co niesie Puchar :D
0
Zarzuci ktoś porównanie statystyk
Z 2021 roku Messiego i lewego?
0
@Messibestplayerintheworld taktyk
0
@Destroyer_of_Worlds środek pola mają dobry
Paredes rdp to koty
A lo celso jest niezły i ma potencjał na kota :D
0
@clyde ogolnie ostry mecz , bardzo dużo kartek
zawoddnicy jak to bywa zawsze dodają coś od siebie ;p
Neymar zagrał całkiem dobry mecz
pokazywał się do gry , brał na sb cieżar ,pokazał ,ze jest prawdziwym liderem
BRAWO ARGENTYNA
10
ale jestem szczęsliwy :D
0
ale sie jaram
o kurwa
piękna sprawa
Brawo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
@Rysiu jeszcze Suárez
0
@Kurkmen szkoda :///
0
@IbrahimAfellay nie no
On nawet nie jest lepszy technicznie ;D
0
@Pawel13sz karne strzela :D
1
@Kwiatek67 mowisz ?:D
własnie sie zastanawiam bo u mnie w mieście ma koncert jeszcze ojo bedzie grać :D
0
@DonMatteo901 i jak tu nie kibicować Włochom ;D
0
@kryhaa dobra
W tym tygodniu wyjątkowo odpuszczę
Bo za tydzień mam urodziny ;D
4
@kamiVeB czyli pójść ;D
0
Iść w balet czy nie ???
0
Im drunk a bit you know :D
0
Ale on chodzi w FMie
Brawo mam nadzieję że w najbliższym czasie wzmocni pierwsza drużynę :D
0
@clyde mam nadzieję że kiedyś zdobędzie
Kibicuje mu ;)
2
@kaziks w lidze angielskiej kibicuje graczom / trenerom a nie klubom
No i poza tym kibicuje każdemu kto preferuje ofensywny styl gry :D
6
@SamuraJack pewnie wciągnie nosem
Obronę przeciwników ;)
0
@tomek8756 jakie mecze sedziował do tej pory na mistrzostwach ?
0
@Ojciec5tkidzieci ja zawsze najbardziej jaralem się biegami bolta :D
0
@BarcaInfo chciałbym z nim zdjęcie :D
0
@puyol_presidend5 niby da się im kibicować ze względu na pojedynczych zawodników bądź jeśli po prostu nie lubisz repry Włoch
Innych powodów chyba nie ma xdd
3
@Rastafarnianin przeciez opaska to tylko symbol
nikt nie broni reszcie wielkich motywatorów podłaczyc sie do akcji xdd