0

@patry295 fajna zabawa
O ile traktujesz to jako zabawę ;p

0

@msmsms jest jak jest
No to powiedzmy ze się chwale co chwile i tyle
Wy sb stwierdzicie że mam smutne życie i klasa każdy ma swoje zdanie
No i ogólnie zapraszam do nas nad jezioro długie.
Województwo lubuskie ; D
Jeśli komuśsie nudzi ;p

0

@MaziFCB to zależy
Bo co weekend w sumie baluje
A mimo wszystko nie pisze cały czas ;p

0

@LeoMessi1994 dziękuję za szacunek ;D

1

@Jacu327 ojj tak
Choć 5 kolejka to i tak długo ;D

0

@LeoMessi1994 z każdym jak leci ;D

0

@Encore jadon roniego pamięta z yt
Jest czym się jarać ;D

1

@tomek8756 zawsze chciałem zrobić milfa
Mam nadzieję że mi się uda ;D

1

@agaFCB pedri to totalny kox
Wytrzyma wszystko

1

@PatrychoO był mega solidny i miał fajnie ułożona nogę
Ogólnie uważam że transfer na plus

0

Bomba na banie lecimy dalej ;p

0

@paweldunajecfcb wszystko jest dla ludzi stary
W dbaniu o siebie nie ma nic złego ;)

0

@kkbarca da rade
Co prawda ja piłem na drugi dzień
I szybciej mnie zamuliło
Dwa piwka nie powinny robić problemu

0

@dawidor9 co w tym złego że wydają swoje siano xd

0

@liberos35 prawda
Ale sama sytuacja jest dosyć komiczna
Szkoda że mu się to przytrafiło
Nie pozostaje nic innego jak życzyć zdrowia ;)

0

@escarabajo liczyłem za Nani wyciągnie więcej z kariery ;D

0

@tadzik447 otóż nie ;p

0

Szkoda mi tego Kapustki a jednocześnie nie mg powstrzymać śmiechu z zaistniałej sytuacji xD
Polska piłka jest najpiękniejsza ;D

1

Dobra na dzisiaj koniec
Oszczędzę was
Ale jutro wchodzimy na grubo ;D

0

@UncleDrew ok to jest mi doskonale wszystko jedno jeśli chodzi o to
Nie czuje potrzeby dyskusji na ten temat
Wolę już pisać gówno posty jak jestem
Delikatnie porobiony ;D

2

@Mario96w tacy są najgorsi :vv

2

Ponoc online ponad 800 osób
Gdzie jesteście
Zyjemyyyy
Dawać dawać
Pokażcie się ;)

0

No i oczywiście że ja wytrzymam bez bana ;D
Zdrowie wasze gardło moje ;D

2

@LeoMessiah dzięki za wyrozumiałość mesjarzu ;D

2

Pozdrawiam wszystkich imprezujacych i nie tylko
Liczę że wytrzymacie że mną do poniedziałku ;pp

0

@Barwindg kapuś kapuś inaczej 60 ;D

2

@LeoMessiah głębokie
Ale jeszcze nie teraz ;p

1

@Colin94 dziękuję ci bardzo mordeczko ;D

2

@kryhaa no to z fartem panie @fart ;DD

3

Ktoś też dzisiaj melanzuje??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?