kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@patry295 fajna zabawa
O ile traktujesz to jako zabawę ;p
0
@msmsms jest jak jest
No to powiedzmy ze się chwale co chwile i tyle
Wy sb stwierdzicie że mam smutne życie i klasa każdy ma swoje zdanie
No i ogólnie zapraszam do nas nad jezioro długie.
Województwo lubuskie ; D
Jeśli komuśsie nudzi ;p
0
@MaziFCB to zależy
Bo co weekend w sumie baluje
A mimo wszystko nie pisze cały czas ;p
0
@LeoMessi1994 dziękuję za szacunek ;D
1
@Jacu327 ojj tak
Choć 5 kolejka to i tak długo ;D
0
@LeoMessi1994 z każdym jak leci ;D
0
@Encore jadon roniego pamięta z yt
Jest czym się jarać ;D
1
@tomek8756 zawsze chciałem zrobić milfa
Mam nadzieję że mi się uda ;D
1
@agaFCB pedri to totalny kox
Wytrzyma wszystko
1
@PatrychoO był mega solidny i miał fajnie ułożona nogę
Ogólnie uważam że transfer na plus
0
Bomba na banie lecimy dalej ;p
0
@paweldunajecfcb wszystko jest dla ludzi stary
W dbaniu o siebie nie ma nic złego ;)
0
@kkbarca da rade
Co prawda ja piłem na drugi dzień
I szybciej mnie zamuliło
Dwa piwka nie powinny robić problemu
0
@dawidor9 co w tym złego że wydają swoje siano xd
0
@liberos35 prawda
Ale sama sytuacja jest dosyć komiczna
Szkoda że mu się to przytrafiło
Nie pozostaje nic innego jak życzyć zdrowia ;)
0
@escarabajo liczyłem za Nani wyciągnie więcej z kariery ;D
0
@tadzik447 otóż nie ;p
0
Szkoda mi tego Kapustki a jednocześnie nie mg powstrzymać śmiechu z zaistniałej sytuacji xD
Polska piłka jest najpiękniejsza ;D
1
Dobra na dzisiaj koniec
Oszczędzę was
Ale jutro wchodzimy na grubo ;D
0
@UncleDrew ok to jest mi doskonale wszystko jedno jeśli chodzi o to
Nie czuje potrzeby dyskusji na ten temat
Wolę już pisać gówno posty jak jestem
Delikatnie porobiony ;D
2
@Mario96w tacy są najgorsi :vv
2
Ponoc online ponad 800 osób
Gdzie jesteście
Zyjemyyyy
Dawać dawać
Pokażcie się ;)
0
No i oczywiście że ja wytrzymam bez bana ;D
Zdrowie wasze gardło moje ;D
2
@LeoMessiah dzięki za wyrozumiałość mesjarzu ;D
2
Pozdrawiam wszystkich imprezujacych i nie tylko
Liczę że wytrzymacie że mną do poniedziałku ;pp
0
@Barwindg kapuś kapuś inaczej 60 ;D
2
@LeoMessiah głębokie
Ale jeszcze nie teraz ;p
1
@Colin94 dziękuję ci bardzo mordeczko ;D
2
@kryhaa no to z fartem panie @fart ;DD
3
Ktoś też dzisiaj melanzuje??