0

@Janas11224 super fotka
Pozdrawiam ;D

0

@LeoMessi1994 srac na nich
Dziękuję za uwagę ;)

0

@zmiter912576 moim zdaniem nie opłaca się nagle wszystkiego zmieniać
Powoli do przodu
Odstawiaj po kolei swoje uzależnienia
A co najważniejsze stopniowo ;D

1

@AntekGriezmann przeceniany lewy / cr7
Niedoceniany Messi Neymar

0

@Rust_Cohle 21
15 znakow

0

@kryhaa w nastepny weekend świętujemy ;D

7

To ogólnie mam urodziny
Wszystkiego najlepszego
Itd
;DDDD

0

Im drunk a bit
But bawimy się:D

0

Lecimy dalej :D

4

Z cyklu on ma dzisiaj urodziny
Ja mam
Sto lat sto lat ;D

0

@marcin000019 biedne sassuolo xd

2

@Comentateiro po prostu jest anglikiem xd

0

@kaamil1910 ciezko powiedzieć xd
raczej mam zajawki xd
przez jakis czas podoba mi sie jedno cwiczenie potem inne itd :D

1

@xVENUMx koledzy wyżej mają rację :D

0

Tede to totalny kox
Był ogień!!!

1

@AntekGriezmann piszesz już coś?
Bo jeśli nie to nie masz się nad czym zastanawiać ;)
Czekam na następne dzieła :D

0

@Herato to ja też napisze
Di Maria

0

@pele1282 z ta woda trafione xd

0

@Azi prawda :D
warto popatrzeć na taka lekkoatletyke ;p

0

@MontelQ ja wczoraj miałem drugą dawke o 8 rano
i około 1 w nocy pojawiła sie gorączka no i mam ją do teraz
ponoć lepiej odpocząć

1

@Boogmacher geniusz na miarę wszystkich nagród filmowych :D

0

@AlicjaFCB to jaki jest twój ulubiony serial?

0

@clyde jest genialny
Zastanawiałem się czy robić notatki podczas oglądania, żeby się we wszystkim połapać ;D

1

@Pawel13sz ojj tak
styl gry dla prawdziwych koneserów :D

1

@daniel32778 moim zdaniem był naszym najlepszym pomocnikiem i przez większosć sezonu trzymał poziom
Co nie zmienia faktu ,ze zawsze moze grać lepiej i tego mu życzę :D

2

@Lola120 na przyklad :D
albo jakis za czasów Valverde ;)


0

@barcelonaLM przynajmniej zremisuje ;p

1

@Pawel13sz mowi jak jest :DD

1

@AntekGriezmann wiem wiem :D
bardzo często odpalałem sb jego akcje na yt
Ale jednak neymara oglądałem na żywo przez parę sezonów i też swoje poczarował ;)

1

@AntekGriezmann ja bym dał neya zamiast ronaldinho bo niewiele pamiętam z gry roniego :D
no i raczej ter stegen zamiast valdesa ;)
Choc do viktora mam ogromny sentyment ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?