kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
no i klasa ponad trzy stówy do przodu ;)
0
@kulek22 niech strzeli coś jeszcze i żeby nie stracili :v
0
ajajaj co ten villareal robi moje pieniądze ;(
0
@viscajasiek niezła próba ale ogolnie dzisiaj tak grająca benfika tez by wygrała z realem takze nie ma wstydu
0
@YoNoEntiendoNada ziyech wrócił po kontuzji
donny gra całkiem dobrze
a z drugiej strony
de jong zawodzi
De ligt to w sumie nw xd
No i uważam ,zę ajax to bylby dobry kierunek szczególnie ,ze teraz nie mają jakiegoś oszałamiającego środka pomocy
5
Chciałbym ,zeby zagrał , nie dosc ,ze to dodatkowy smaczek (rywalizacja Messi-Ronaldo)
to jeszcze test dla naszej obrony
2
@maciekofcb jednak bym wolał ,żeby wszedł w drugiej połowie ;)
0
@justfootball na tym zdjęciu fajnie wygląda ;)
0
@escarabajo dodatkowe spostrzeżenie papu gomez to geniusz .
Niesamowite ,ze jego talent tak poźno się rozwinął . Obecnie top 3 Ofensywnych pomocników
0
@Janas11224 chyba nie pod tym komentarzem odpisałem xd
Chodziło mi o ten filmik z dembele xd
0
@Janas11224 Co za kozak .
0
@paweldunajecfcb real 1 -3,5 bramki
atalanta +2,5 (możesz się pokusić o 2 i 2,5 bramki na atalante)
City porto cięzko powiedzieć
a ajax liverpool może +2,5
2
@Chaoss zajebiste w dodatku wszystkie sezony trzymają poziom
0
@cchesterr43 over chelsi no i sevilla jakby nie patrzeć xd
0
@jedrek7000 jak widać atmosfere :v
0
@HERORICH2 Szybki waleczny ciag na bramke . Cała lewa strona jest jego
0
dobrze jest busiemu się przyda odpoczynek przed klasykiem .
0
@tobiasson92 komentarz
0
rennes krasnodar jak obstawiacie ?
0
@Kacper1432 na pewno dałby nam więcej niz griezman
1
@Danny Gaucho jedno im trzeba przyznać design piłek to sztos totalny :D
1
ponoć nadzieja jest matka glupich ale ja jednak liczę ,że ten mecz to bedzie przełamanie ,ze zagramy piekny futbol z polotem . Tego życzę sobie i wam żeby znowu czerpać radośc z wielkiej Barcelony . Visca el Barca
2
@justfootball latynoski ;p
1
@NeroTFP dobre chłopaki oglądają świat zza krat
1
nikt w to nie wątpi . Liczę na fajny meczyk ;)
0
@BarcaInfo w pełni się zgadzam z panem zlatanem :D
0
@DonMatteo901 jesli chodzi o aktualną forme z kilku ostatnich meczy to raczej tak
2
@okiemtypera_lucaxx95 gram to życz mi szcześcia :D
0
To co w tym roku całe podium golden boya będzie w zawodnikach bundesligi :D
0
@MeMyselfAndI a od kiedy maja pozamykać resztę ?