1

no i klasa ponad trzy stówy do przodu ;)

0

@kulek22 niech strzeli coś jeszcze i żeby nie stracili :v

0

ajajaj co ten villareal robi moje pieniądze ;(

0

@viscajasiek niezła próba ale ogolnie dzisiaj tak grająca benfika tez by wygrała z realem takze nie ma wstydu

0

@YoNoEntiendoNada ziyech wrócił po kontuzji
donny gra całkiem dobrze
a z drugiej strony
de jong zawodzi
De ligt to w sumie nw xd
No i uważam ,zę ajax to bylby dobry kierunek szczególnie ,ze teraz nie mają jakiegoś oszałamiającego środka pomocy

5

Chciałbym ,zeby zagrał , nie dosc ,ze to dodatkowy smaczek (rywalizacja Messi-Ronaldo)
to jeszcze test dla naszej obrony

2

@maciekofcb jednak bym wolał ,żeby wszedł w drugiej połowie ;)

0

@justfootball na tym zdjęciu fajnie wygląda ;)

0

@escarabajo dodatkowe spostrzeżenie papu gomez to geniusz .
Niesamowite ,ze jego talent tak poźno się rozwinął . Obecnie top 3 Ofensywnych pomocników

0

@Janas11224 chyba nie pod tym komentarzem odpisałem xd
Chodziło mi o ten filmik z dembele xd

0

@Janas11224 Co za kozak .

0

@paweldunajecfcb real 1 -3,5 bramki
atalanta +2,5 (możesz się pokusić o 2 i 2,5 bramki na atalante)
City porto cięzko powiedzieć
a ajax liverpool może +2,5

2

@Chaoss zajebiste w dodatku wszystkie sezony trzymają poziom

0

@cchesterr43 over chelsi no i sevilla jakby nie patrzeć xd

0

@jedrek7000 jak widać atmosfere :v

0

@HERORICH2 Szybki waleczny ciag na bramke . Cała lewa strona jest jego

0

dobrze jest busiemu się przyda odpoczynek przed klasykiem .

0

@tobiasson92 komentarz

0

rennes krasnodar jak obstawiacie ?

0

@Kacper1432 na pewno dałby nam więcej niz griezman

1

@Danny Gaucho jedno im trzeba przyznać design piłek to sztos totalny :D

1

ponoć nadzieja jest matka glupich ale ja jednak liczę ,że ten mecz to bedzie przełamanie ,ze zagramy piekny futbol z polotem . Tego życzę sobie i wam żeby znowu czerpać radośc z wielkiej Barcelony . Visca el Barca

2

@justfootball latynoski ;p

1

@NeroTFP dobre chłopaki oglądają świat zza krat

1

nikt w to nie wątpi . Liczę na fajny meczyk ;)

0

@BarcaInfo w pełni się zgadzam z panem zlatanem :D

0

@DonMatteo901 jesli chodzi o aktualną forme z kilku ostatnich meczy to raczej tak

2

@okiemtypera_lucaxx95 gram to życz mi szcześcia :D

0

To co w tym roku całe podium golden boya będzie w zawodnikach bundesligi :D

0

@MeMyselfAndI a od kiedy maja pozamykać resztę ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?