kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kettger To oczywiste ,ze nie mamy potencjału na nic wiecej. W kadrze mamy dwóch pilkarzy ktorzy potrafią grać w piłkę
0
@BarcaInfo szkoda :/
0
@BarcaInfo Bierzemy go ;)
0
@justfootball Wiadomo jeśli miałbym wybrać pracę fizyczna a jezdzenie w cieplym busiku z przesiadkami i obejście kilka razy autobusu to zdecydowanie mogłbym być kanarem .
0
@BarcaInfo Niesamowity ma talent , mam nadzieje ,ze przesuną go do tego lispka :D
0
@IronSanHybrid Wow ,nie spodziewałem sie ,ze havartz bedzie tak wysoko .
0
@BoRoWieC Napisz za jakos 5 lat to cie wylecze xd
0
@Michal03 a ogólnie to chciałbym miec takie problemy w fifce jak ty :D
0
@DonMatteo901 dziwić ,się ,ze w polsce nie ma sukcesów w pilce . taka mentalność jest zarazą jak widać w najniższych ligach również. Szkoda zdrowia na granie z takimi idiotami . Z reszta to jest główny powód dla którego młodzi rezygnują z gry w klubie .
1
@Michal03 eto wygląda potężnie . Nie zastanawiałbym się xd
0
@AmigoBlancos spoko my też nie umiemy w obrona od wielu lat. Idzie się przyzwyczaić ;)
3
@th@les zabiło mnie to XD
0
@Pressinho a moje typy to
Anglia: lester
Hiszpania : atleti
Wlochy: Milan
0
Na szczęście nikogo nie sprowadzą :p
1
@Rewolucja123 Po tym karnym cos we mnie pękło xd nie ukrywam ,ze podniósł mi cisnienie przez co nie mogłem na spokojnie ocenic jego postawy w meczu . Na szczęscie jest tu ktoś taki jak ty ,który po prostu mowi jak jest . Kapitalna robota , mam nadzieje ,że nie stracisz motywacji ;) No i oczywiście świetny występ gryzka :D
1
@Rewolucja123 chlopak rośnie z meczu na mecz . jesli zdrowie dopisze to mamy kozaka na skrzydle . szkoda ,że to transfer z opóźnionym zapłonem ale jak to mowia lepiej późno niż poźniej :D
0
wspaniały napastnik . Cieszę sie ,ze dali mu szanse gry w naszych barwach pomimo akcji z kielinim . Powodzenia mistrzu
1
@Keson dwoch srodkowych obronców
Pique to juz nie to samo natomiast lenglet nadaje sie na 3 stopera
0
@elplacek44 dzieki bardzo ;)
0
@BarcaInfo ale to jest kozak
każdy gra w jego gre , szacuneczek
1
@Yosemite ajaj co to był za zmarnowany talent .
Myślałem ,że gośc będzie najlepszym napstnikiem na swiecie :/ a wyszło jak wyszło xd
0
siema mam pytanie .
Jak wygląda sytuacja z orlikami ? Można jeszcze normalnie pograć ?
1
@Yosemite techniczny chłopak ;)
1
@NeroTFP lubie takie uszczypliwosci :D
1
@kryhaa nieważne strzelili xD
0
@rayan_7 chcialbym ,zeby tak bylo
Wydaje mi się też ,zę granada juz nie strzeli xd
1
@katalonczyk112 w której minucie meczu była ta akcja ?
0
@MESSIah16 haaland ma potencjał na bycie lepszym napastnikiem od nazario mam nadzieje ,ze w tym przypadku zdrowie dopisze .
0
@kuz Pewnie ,ze nie
0
hahah jednak zenit nie strzelił xD
To co jutro liga europy :v