2

@Kettger To oczywiste ,ze nie mamy potencjału na nic wiecej. W kadrze mamy dwóch pilkarzy ktorzy potrafią grać w piłkę

0

@BarcaInfo szkoda :/

0

@BarcaInfo Bierzemy go ;)

0

@justfootball Wiadomo jeśli miałbym wybrać pracę fizyczna a jezdzenie w cieplym busiku z przesiadkami i obejście kilka razy autobusu to zdecydowanie mogłbym być kanarem .

0

@BarcaInfo Niesamowity ma talent , mam nadzieje ,ze przesuną go do tego lispka :D

0

@IronSanHybrid Wow ,nie spodziewałem sie ,ze havartz bedzie tak wysoko .

0

@BoRoWieC Napisz za jakos 5 lat to cie wylecze xd

0

@Michal03 a ogólnie to chciałbym miec takie problemy w fifce jak ty :D

0

@DonMatteo901 dziwić ,się ,ze w polsce nie ma sukcesów w pilce . taka mentalność jest zarazą jak widać w najniższych ligach również. Szkoda zdrowia na granie z takimi idiotami . Z reszta to jest główny powód dla którego młodzi rezygnują z gry w klubie .

1

@Michal03 eto wygląda potężnie . Nie zastanawiałbym się xd

0

@AmigoBlancos spoko my też nie umiemy w obrona od wielu lat. Idzie się przyzwyczaić ;)

3

@th@les zabiło mnie to XD

0

@Pressinho a moje typy to
Anglia: lester
Hiszpania : atleti
Wlochy: Milan

0

Na szczęście nikogo nie sprowadzą :p

1

@Rewolucja123 Po tym karnym cos we mnie pękło xd nie ukrywam ,ze podniósł mi cisnienie przez co nie mogłem na spokojnie ocenic jego postawy w meczu . Na szczęscie jest tu ktoś taki jak ty ,który po prostu mowi jak jest . Kapitalna robota , mam nadzieje ,że nie stracisz motywacji ;) No i oczywiście świetny występ gryzka :D

1

@Rewolucja123 chlopak rośnie z meczu na mecz . jesli zdrowie dopisze to mamy kozaka na skrzydle . szkoda ,że to transfer z opóźnionym zapłonem ale jak to mowia lepiej późno niż poźniej :D

0

wspaniały napastnik . Cieszę sie ,ze dali mu szanse gry w naszych barwach pomimo akcji z kielinim . Powodzenia mistrzu

1

@Keson dwoch srodkowych obronców
Pique to juz nie to samo natomiast lenglet nadaje sie na 3 stopera

0

@elplacek44 dzieki bardzo ;)

0

@BarcaInfo ale to jest kozak
każdy gra w jego gre , szacuneczek

1

@Yosemite ajaj co to był za zmarnowany talent .
Myślałem ,że gośc będzie najlepszym napstnikiem na swiecie :/ a wyszło jak wyszło xd

0

siema mam pytanie .
Jak wygląda sytuacja z orlikami ? Można jeszcze normalnie pograć ?

1

@Yosemite techniczny chłopak ;)

1

@NeroTFP lubie takie uszczypliwosci :D

1

@kryhaa nieważne strzelili xD

0

@rayan_7 chcialbym ,zeby tak bylo
Wydaje mi się też ,zę granada juz nie strzeli xd

1

@katalonczyk112 w której minucie meczu była ta akcja ?

0

@MESSIah16 haaland ma potencjał na bycie lepszym napastnikiem od nazario mam nadzieje ,ze w tym przypadku zdrowie dopisze .

0

@kuz Pewnie ,ze nie

0

hahah jednak zenit nie strzelił xD
To co jutro liga europy :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?