3

@Rewolucja123 prawda ale też wielokrotnie podejmował złe decyzję tu niepotrzebny drybling ,tu spowolnienie akcji . To jeszcze nie jest ten God mode jaki potrafi odpalić

15

@itmustbejoke liczby robi ale nadal brakuje duzo do jego najlepszej wersji . Takze czekamy aż król wróci na tron ;)

0

teraz zainwestować w edzia z rennes i mamy kox środek pola ;)

0

Kurde ale messi podejmuje dosyć czesto złe decyzje . spowalnia akcje , wchodzi w niepotrzebne dryblingi , w dodatku brakuje mu wykończenia . Licze ,że zlapie formę ,szczególnie w dalszej częsci sezonu bo wtedy będzie najbardziej potrzebny .

9

Jak dobrze ,że nie jestem kibicem juve oni są naprawdę gorsi od nas xD


0

@Rewolucja123 ta ale może de jong się przełamie kto wie xd

1

Ja tam już zapomniałem . Ta dymisja poprawiła mi humor .
Mam nadzieje ,że na zawodników zadziała to motywujaco i zaczna osiągać wyniki na miarę naszych oczekiwań ;)

0

szkoda tej borussi ale niewykorzystane się mszczą ;/

0

@HERORICH2 twardo stawiasz warunki
oto nowa propozycja griezman +10 mln za felixa

0

@FilipeX to naprawdę się dzieje ?!

0

@Yosemite co za kozak

0

@10SzymonBarca10 pewnie ,że tak

0

@NeroTFP to jest fakt , niestety ...

9

@Messibestplayerintheworld wiadomo kibicem się jest a nie bywa ;)
mam nadzieje na dobry wystep z Juve , kiedyś trzeba wrócić na właściwe tory :D

0

@barcamember szkoda gościa . Chociaż dalej mu kibicuje

0

@Pilka_jest_okragla lenglecik nadaje sie na 3 stopera .Lubie go ale na pierwszy skład sie nie nadaje :/

0

khabib to kox szkoda ,zę juz kończy ;/

0

@Rewolucja123 zagrali tak samo ... źle

0

@pax jesteś bohaterem ktorego potrzebujemy ;)

1

@kamiVeB nie . W drugiej połowie nie mial juz siły biegać wgl nie szukał gry , nie wychodził do piłek i przeplatał nieżle zagrania słabymi, moim zdaniem slaby występ .
Ale poczekam na analize jeśli którys z użytkownikow sie zdecyduje

0

@LuisSalvano cięzko powiedzieć mieli za mało czasu ,zeby cokolwiek pokazac

0

@Hanok de jongowi przydało by sie popatrzeć troche na boisko z perspektywy lawki rezerwowych ;)

1

@BOSSS85 de jong nie zagrał lepiej w dodatku lenglet dziecinny bład ,pique i alba pojedyncze błedy, messi też nie istniał ,fati strzelił bramke i to w zasadzie tyle ( ogólnie mega mnie denerwuje ,ze nie dają mu tych piłek za linie obrony jak wybiega xd) Neto niepewnie nogami ale cos tam nadrobil interwencjami , pedri też mógł zagrac lepiej .
Ogólnie występ na plus zaliczył tylko dest . No i minus dla trenera za zbyt późną reakcje
No i jeszcze cou niekiedy cos zrobił dobrze potem znowu cos zawalił i mało wystawiał sie do gry .
co tu dużo mowić w drugiej połowie real był lepszy

0

jedyny pozytyw xd

0

El presidente :D

0

@Michallublin pewnie za dwa tygodnie to też zamkną xd

4

haha zamknęli juz praktycznie wszystko ale jest jedno miejsce do ktorego mozesz pojść tam ten wirus nie działa po prostu nie istnieje . Jest to kosciól ... szkoda gadać ...

0

Busi , roberto klasa
Messi Motm
Fati zrobił liczby ale nie zagrał wybitnego spotkania
Cieszy dobre wejsce dembele
A co do pedriego nic dodać nic ujać .Ciekawi mnie jak to się potoczy dalej . Mam wrazenie ,że nowy iniesta się rodzi na naszych oczach :D

1

no i klasa ponad trzy stówy do przodu ;)

0

@kulek22 niech strzeli coś jeszcze i żeby nie stracili :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?